استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۴.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۰
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶۸
حجم۱۱۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده FastFly
‏‏در بازی، بازیکنان نقش اد را بازی می کنند و در محیط های مختلف جهان مانند جنگل تایلند، جزیره فیلیپین، دشت آفریقا و غیره زنده می مانند. شما نه ابزار، نه لباس، نه غذا، نه آب و نه حتی یک چاقو. علیرغم چنین شرایطی، اد سگ‌دار همچنان می‌تواند بر محیط خشن غلبه کند و به خوبی زندگی کند.

ویدئو معرفی بازی

‏【ویژگی‌های بازی】
‏->منطقه بسیار بزرگ
‏منطقه در هر صحنه بسیار بزرگ است. شما می‌توانید یک کمپ راه اندازی کنید و در هر جایی آتش درست کنید. می توانید تله هایی را در جایی که فکر می کنید گرفتن حیوانات آسان است قرار دهید. هنگام باران، می توانید از ظروف برای نگه داشتن آب استفاده کنید. وقتی در شب تاریک چیزی نمی بینید، می توانید از مشعل برای کمک به شما استفاده کنید.
‏->جستجوی کارهای مخفی در بازی
‏دو راز وجود دارد ماموریت ها در هر صحنه باید خودتان آن را پیدا کنید. گاهی اوقات در شرایط خاص ظاهر می شود. پس از انجام کار اصلی و کارهای پنهان، هدایای ویژه ای دریافت خواهید کرد.
‏->صید و شکار کار ماهری است
‏تعداد زیادی وجود دارد پرتاب ابزار در بازی مانند سنگ، چنگال بامبو و تیر و کمان. گاهی اوقات با طعمه هایی مانند خرگوش در علفزار، ماهی های داخل برکه و غیره مواجه می شوید. برای صید آنها باید از ابزارهای مختلفی استفاده کنید.
‏->وقتی با یک حیوان بزرگ خطرناک روبرو می شوید چگونه باید عمل کرد؟
‏وقتی چندین روز زنده می‌مانید، گاهی اوقات با حیوانات خطرناک بزرگی مانند گرگ‌ها در جنگل تایلند، کفتارها در علفزار آفریقا و کروکودیل‌ها در مارشلند مواجه می‌شوید. اگر ابزار پرتاب دارید، می توانید آنها را بزنید. در غیر این صورت، بهتر است تا جایی که می توانید سریع بدوید.
‏->وسوسه غذا
‏شما می توانید در هر صحنه آشپزی کنید. ابتدا باید انواع مختلف غذا را جمع آوری کنید. هر چه مدت طولانی زنده بمانید، برای بهبود سلامتی خود به غذاهای بیشتری نیاز خواهید داشت.
‏‏1. رفع مشکل خرابی در حالت آنلاین 32 بیتی تلفن همراه.

نظرات و امتیاز ها

۶۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Bazi__polo
١٦ مرداد ١٤٠٢

بهتون بگم که این همه جا گشتین ولی بازی به سبک بقا بیدا نکردین این بازی عالیه درسته که قدیمه ولی در خودش علیه اموزش رو که تموم کردین از بازی خروج رو بزنید نکه از بازی خودتون بیرون برین..

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر 861391
٩ مرداد ١٤٠٢

‏✓ بهترین بازی برای بقا ‏✗ میوه های کم ‏✗ شرایط سخت بازی خیلی خوبی هست من تا مرحله ۴ رفته بودم اما دستم خورد پاک شد دارم از اول بازی میکنم

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر mamad X
١١ تیر ١٤٠٢

‏✓ بیشتر چیزا ‏✗ کمتر چیزا عالی هستش فقط من به پيرمرد آب دادم ولی نمیدونم دیگه چیکار کنم

میپسندم۵ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید