خانه بازی استراتژی
The Godfather: Family Dynasty

The Godfather: Family Dynasty

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۶۸
حجم۱۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده FT Games
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏بازی رسمی پدرسالار (گاد فادر) برای سیستم های اندرویدی ساخته شده از روی فیلم معروفی با همین نام،
‏قدم در دنیای پول، قدرت و فساد مافیایی بگذارید و به عنوان یکی از کله گنده های تحت فرمان دون ویتو کورلئون (گاد فادر) ایفای نقش کنید.
‏سال 1945 است و فساد زیرزمینی مافیا بیداد میکند. شما در واقع معاون دون ویتو هستید و انجام کارهای کثیف مافیایی در سراسر شهر نیویورک به شما سپرده شده است.
‏وقت آن است که برای تثبیت قدرت خانواده مافیایی دون ویتو در نیویورک تلاش کنید و لیاقت خود را به اثبات برسانید.
‏تبدیل کردن یک خانواده به اسطوره ای در دنیای مافیا کار ساده ای نیست. همچنانکه قدرت و نفوذ شما در شهر بیشتر میشود دشمنان قسم خورده تان نیز بیشتر و بیشتر میشوند. همه چیز را باید به دقت زیر نظر داشته باشید چرا که هر لحظه ممکن است دوست و متحدی قابل اعتماد علیه شما وارد عمل شود. وقتی خصومت ها بالا میگیرد تنها چیزهایی که با آنها میتوانید اموال و برتری تان را در دنیای مافیا حفظ کنید قدرت، تهدید و هوش هستند. نوچه های مافیایی خود را انتخاب کنید و آنها را خوب برای اعمال خلاف آموزش دهید چرا که روز انتقام نزدیک است!
‏هر کله گنده مافیایی برای خودش یک خانه مجلل دارد و شما هم از این قاعده مستثنی نیستید. وقتی گروه مافیایی خود را تشکیل دادید و کنترل بخشی از شهر را در دست گرفتید وقت آن میرسد که راههای یک شبه پولدار شدن را پیدا کنید و ثروت و دارایی هایتان را افزایش دهید. ریختن خون دیگران هزینه زیادی دارد ولی اگر لازم شد نباید از درگیری های مسلحانه پرهیز کنید. یادتان باشد با دوستان تان روابط نزدیکی برقرار کنید و چهار چشمی دشمنان تان را زیر نظر داشته باشید. هر کدام از دوستان تان ممکن است روزی دشمن شما شود و از اطلاعاتی که از شما دارد برای منافع شخصی خودش استفاده کند.
‏خودتان چطور؟ در چنین شرایطی میتوانید همچنان به دون ویتو (گاد فادر) وفادار بمانید؟ وقتی با دون ویتو دست دوستی میدهید دیگر راه برگشتی وجود ندارد. یادتان باشد رابطه شما با دون ویتو یک رابطه دوستی شخصی نیست بلکه یک رابطه کاری به شدت جدی است.
‏کارهایی که در این بازی میتوانید انجام دهید:
‏- یک خانه مجلل برای دون ویتو و در خور او بسازید. مدیریت این خانه و محوطه اطراف آن را بر عهده بگیرید و از راهنمایی های خود دون ویتو نیز در این رابطه استفاده کنید.
‏- آلکاپوها و نوچه های مافیایی خود را به کارهای مختلفی همچون حفاظت از شما، نشاندن بچه پررو ها سر جایشان و جاسوسی در مورد خانواده های رقیب و غیر قابل اعتماد بگمارید.
‏- با خانواده های دیگر متحد شوید و روابط دوستانه خوبی با آنها برقرار کنید. هر کمکی که به آنها بکنید عوض آن را دریافت خواهید کرد. هر چه باشد در این شهر ثروتمندترین آدم کسی است که قدرتمندترین دوستان را داشته باشد.
‏- با انجام موفقیت آمیز ماموریت های مختلف ثروت و دارایی تان را افزایش داده و با آن بناها، تجهیزات و سلاح هایتان را ارتقا دهید. سودهای کلان به جیب بزنید و برای فرار از مالیات حساب سازی کنید! همیشه همه چیز با خشونت و اسلحه درست نمیشود. بعضی وقت ها باید اسلحه را زمین بگذارید و به جایش یک شیرینی کانولی بردارید!
‏- از موقعیت خودتان به عنوان یک خانواده مافیایی و مناطقی که تحت سلطه دارید دفاع کنید و اگر هم شد به خانواده های رقیب اعلان جنگ داده و با تصرف دارایی هایشان ثروت خود را بیشتر و بیشتر کنید.
‏- تبدیل به یک اسطوره مافیایی شوید و مقام خود را به عنوان آدمی که ساخته شده تا به خانواده دون ویتو خدمت کند نگه دارید.
Update:
1. Some Optimizations.
2. Some bugs have been fixed.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟