استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Guns of Glory: Lost Island

Guns of Glory: Lost Island

سلاح های افتخار

نصب در حال دریافت
نسخه۱۰.۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۱
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۵۳۴
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Century Games Pte. Ltd.
‏‏یک بازی استراتژی جالب با گرافیک سه بعدی فوق العاده و امکان بازی چند نفره آنلاین که در آن میتونید ارتشی قدرتمند تشکیل دهید و در کنار دوستان و متحدان تان به جنگ دشمنانی از سراسر دنیا بروید،
‏در این بازی شما نقش فرمانده ای را بازی میکنید که سرزمین مادری اش به جنگ و خونریزی کشیده شده است. او در تلاش است تا تاج پادشاهی و قدرت مطلقه را از اسخوف منطقه بگیرد و تبدیل به فرمانروای مطلق سرزمین خود شود. او در این راه با سه تفنگدار معروف متحد میشود، موجودات خبیث و ترسناک را از دم تیغ میگذراند، قلعه ای باشکوه برای خود بنا میکند، هوانوردی را برای برتری یافتن به دشمنانش طراحی و مهندسی میکند و در نهایت در کنار دوستانش و با کمک آنها دشمنانش را نابود میکند.

ویدئو معرفی بازی

‏نبردی استراتژیک
‏ارتشی از تفنگداران وفادار تشکیل دهید، منابع خود را مدیریت کنید، تله های غافلگیر کننده کار بگذارید و با حمله به دشمنان تان آنها را از صفحه روزگار محو کنید. تمام اینها برای آن است که تاج پادشاهی از آن شما شود و اتحادی که تشکیل داده اید در نهایت به تاسیس یک امپراطوری شکست ناپذیر منتهی شود.
‏هوانوردهایی قدرتمند
‏دوران شما دوران پیشرفت علم است و این یعنی فقط نباید به واحدهای زمینی خود متکی باشید. پیشرفت علم به شما کمک کرده است تا هوانوردی قدرتمند ساخته و با کمک آن از بالا به سمت دشمنان تان آتش بگشایید. شما چطور ظاهر هوانوردتان را تغییر میدهید؟
‏نبردی جهانی
‏شما در این بازی میتوانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا که به زبان های دیگری صحبت میکنند چت کنید و حتی با آنها دوست شوید. صحبت های شما در همان لحظه ترجمه شده و ارسال میشوند و بالعکس آن نیز صادق است. شاید تا به حال دوست پیدا کردن آن هم در یک بازی استراتژی به این سادگی نبوده باشد!
‏الهام از داستان سه تفنگدار
‏محیط این بازی از محیط داستان سه تفنگدار الهام گرفته است. محیطی که شاید قبلا شبیه به آن را هم ندیده باشید. گرافیک فوق العاده بازی با کیفیت اچ دی و طراحی عالی مناظر و محیط های بازی نیز سبب شده تا بازی هر چه واقعی تر به نظر برسد.
‏لزوم اتخاذ یک استراتژی برتر
‏شما چه برای حمله به دشمنان تان و چه در کمک رسانی به متحدان تان باید استراتژی داشته باشید. این استراتژی هم فقط شامل اتخاذ تاکتیک های جنگی نمیشود بلکه مواردی نظیر ارتقا و سفارشی سازی هوانوردتان، انتخاب بناها و واحدهای جنگی و همچنین تجهیزات آنها را نیز شامل میشود. استراتژی را انتخاب کنید که با سبک بازی تان همخوانی داشته باشد و در نهایت به یک پیروزی شیرین برسید!
‏تاسیس یک امپراطوری
‏قلعه ای با شکوه و مجهز به بناهای دفاعی بسازید، قفل قابلیت ها و پتانسیل های مرگبار نیروهایتان را باز کنید و آنها را به برترین سلاح ها مجهز کنید تا بتوانید در این دنیای پر از جنگ و خونریزی دوام بیاورید و پیروز شوید.
‏‏- R14 Coat of Arms: The Gemini Coat of Arms!

نظرات و امتیاز ها

۵۳۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدرضا علیزاده
٢ خرداد ١٤٠٢

دوستانی که براشون بالا نمیاره . برن ی بازی دیگه نصب کنن😐

۳ ۱
yosra
٢٨ اسفند ١٤٠١

چرا بروز رسانی برا من نمیاد فقط میزنه اجرا

۳۵ ۲۶
amirporya
٢٦ اسفند ١٤٠١

‏✓ گرافیک بالا ‏✗ عدم زبان فارسی نداشتن زبان فارسی این مشکل رو برای کاربران فارسی زبان ایجاد میکنه که نتونن لذت کافی رو از چنین بازی جالبی ببرن،و دیگر نقاط ضعف عدم جابجایی در پادشاهی در سطح بالاتر هستش ،در کل بازی با گرافیک بالاو چالش های خوبی هست، امیدوارم در نداشتن زبان فارسی تجدید نظر کنن سازندگان این بازی خیلی خوب

۶۰ ۵۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده