استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Zombie Frontier 4: Shooting 3D

Zombie Frontier 4: Shooting 3D

جبهه نبرد با زامبی‌ها ۴

نسخه۱.۷.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۲۳
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶۴۰
حجم۴۰۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده FT Games
‏‏Zombie Frontier 4 جدیدترین دنباله از سری Zombie Frontier است. این یک بازی جنگی اکشن و تیراندازی اول شخص زامبی است. یک رابط کنترلی آسان که شما را وارد یک بازی تیراندازی و کشتار FPS تک تیرانداز شگفت انگیز می کند. احساس یک آخرالزمان واقعی را تجربه کنید، زامبی ها را با سلاح های سه بعدی افسانه ای بکشید و منفجر شدن آن اندام های مرده را تماشا کنید. به آخرالزمان زامبی بپیوندید و با آخرالزمان زامبی بجنگید!
‏ اسلحه را بالا ببرید و ماشه را بکشید، با ثبت امتیاز کشتار FPS خود، مقادیر را بیان کنید تا بدانید بهترین قاتل و شکارچی زامبی در این بازی اکشن تفنگ کیست. بیشترین زامبی ها را شلیک کنید و در این بازی کشتار FPS به بهترین تیرانداز زامبی تبدیل شوید! FPS Killing Games و Zombie Shooter برای همیشه!
‏ نبرد برای بقا در آخرالزمان زامبی ها با این بازی تیراندازی و کشتار FPS. اگر ترجیح می دهید در این تیراندازی جنگ برتر مرده نباشید، وظیفه خود را انکار نکنید و در یکی از بهترین بازی های تفنگ ارتش نهایت تلاش خود را بکنید! در این بازی زامبی ها را بی وقفه بکشید. سریع باشید، تیراندازی به مردگان مهم است! آنها به مرز می آیند. یک گروه زامبی را بکشید و در این بازی تیراندازی آفلاین و ترسناک تهاجم زامبی ها زنده بمانید! با حضور در این بازی اکشن FPS، از این بازی تیراندازی بقای تک تیرانداز لذت ببرید.
‏ ویژگی های بازی Zombie Frontier 4: Sniper Shooting & Killing 3D
‏ [Infinite Zombie Apocalypse Challenges - Kill زامبی‌ها]
‏ شما با زامبی‌های مرده‌ای مواجه می‌شوید که در گوشه‌های تاریک پنهان شده‌اند، سگ‌های زامبی هجوم می‌آورند و زامبی‌های شاخک‌دار که حتی پس از شلیک سرشان می‌توانند بایستند. همچنین Lickers، Chargers و سایر زامبی های جهش یافته نیز وجود دارند. همچنین 'کرم مادر' وجود دارد، ترکیبی تاب خورده نهایی از همه زامبی ها. برای رویارویی با این زامبی های ترسناک شجاع باشید.
‏ [The One and Only Gun Battle Strategy - Survival War]
‏ تاکتیک های بازی تیراندازی خود را برای نبرد FPS انتخاب کنید: تک تیرانداز، شکارچی، قاتل، تفنگ ساچمه ای، مسلسل ، سلاح مدرن یا تفنگ تهاجمی. در این بازی جنگی تیرانداز از خفا، مهارت منحصر به فردی در استفاده از هر تفنگ دخیل است. شما می توانید انتخاب کنید که به تپانچه تسلط داشته باشید و به مناطق آسیب پذیر آنها شلیک کنید. شما می توانید تصمیم بگیرید که دو تفنگ اتوماتیک را حمل کنید و با پاشیدن آنها توسط نیروهای مخصوص گلوله، آنها را سرکوب کنید. همچنین می‌توانید تفنگ ساچمه‌ای را انتخاب کنید، جایی که یک گلوله پر می‌کنید و یک گلوله شلیک می‌کنید و هر چیزی را که به شما نزدیک می‌شود منفجر می‌کنید. علاوه بر این، نارنجک هایی نیز وجود دارد که می توانند در مناطق خاص و همچنین تفنگ های تک تیرانداز و سایر توپ های سنگین برای تاکتیک های خاص مورد استفاده قرار گیرند. استراتژی تیراندازی با اسلحه و مهارت های رزمی خود را در بازی جنگ بقا تیرانداز اول شخص آفلاین ما نشان دهید.
‏ [تجربه بی نظیر در میدان نبرد - تیراندازی از خفا و زامبی]
‏ در این جنگ تیراندازی آخرالزمان FPS، شما باید راه خود را از کمین در برف، بیابان و غارها بکشید. شما خود را بر فراز یک آسمان خراش خواهید دید که چیزی جز یک تفنگ تک تیرانداز و هدف خود ندارید. باید آنها را با یک تفنگ درو از وسط یک پل بیرون بیاورید. شما شکارچی و قاتل هیولا هستید و در مراحل رویداد حداکثر به چالش کشیده خواهید شد و گاهی اوقات با سایر بازماندگان رقابت خواهید کرد. همچنین بیمارستان‌های کلاسیک، ماشین‌ها، جزایر و موارد دیگر وجود دارند که منتظر کاوش شما هستند.
‏ آیا بازی‌های جنگی بقا تیرانداز زامبی را دوست دارید؟ خشم خود را تداعی کنید، وارد اکشن FPS شوید و وارد مبارزه شوید. اسلحه تک تیرانداز خود را بردارید و اجازه دهید قتل شروع شود. این بازی تیراندازی آفلاین و زامبی کشی با FPS کاملاً رایگان است!
‏ بیایید بازی جدید سه بعدی تیراندازی زامبی را تجربه کنیم - ترکیبی بین تیراندازی رویال و آخرالزمان زامبی. برای بازی زامبی نهایی آماده شوید. وقت آن رسیده است که در این ماجراجویی جنگی تیراندازی اول شخص (FPS) برای بقای خود در آخرالزمان زامبی بجنگید!
‏ آیا از این تهاجم زامبی ها فرار خواهید کرد یا قدرتمندترین تک تیرانداز یا تیرانداز برای نجات جهان خواهید شد؟ آیا می توانید در این بازی بقا نبرد و تیراندازی FPS زنده بمانید؟ اکنون بپیوندید تا در نبرد در بازی کشتار اکشن نهایی در این حمله آخرالزمان زامبی ها پیروز شوید!
‏‏1. اضافه شدن صحنه برف برای صفحه اصلی و کمپ
‏2. ویژگی جدید: کمپ معدن
‏3. چندین پوسته جدید برای ساخت کمپ و مهارت های ساخت کمپ اضافه شد
‏4. رویدادهای کریسمس اضافه شد (2023.12.12 - 12.26 UTC)
‏5. لباس های جدید اضافه شد: Elk Girl - Sally
‏6. افزایش قدرت مسلسل در Zombie Wave
‏7. اشکالات رفع شده است.

نظرات و امتیاز ها

۶۴۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر shadmehr
١٣ بهمن ١٤٠٢

‏✓ گرافیک خوب ‏✓ اسلحه های متنوع و خوب شبیه سازی شده ‏✓ مراحل متنوع و زیاد ‏✓ ارتقاع شخصیت و سگ ‏✗ نداشتن خرید درون برنامه ای برای ایرانی

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر بدون نام
١٣ بهمن ١٤٠٢

‏✓ اسلحه های متنوع ‏✓ مپ ها و مراحل مختلف ‏✓ امکان بازی به صورت مولتی پلیر (آنلاین) ‏✓ گرافیک بالا و توجه به جزئیات ‏✓ حالت های مختلف بازی بازی خیلی خوبیه و سرگرم کنندس پیشنهاد میکنم نصب کنید

میپسندم۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر shirzsd
٢٧ دی ١٤٠٢

ایا میشه خرید زد از مایکت؟

میپسندم۱۰ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

دفاع در برابر زامبی‌ها

بازی‌های ترسناک

برای زنده ماندن تلاش کن

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده