استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Eternal Card Game

Eternal Card Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵۸.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۲
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Dire Wolf Digital
‏‏بالا بردن پرچم
‏ قهرمان ها با جادو و شمشیر، شش لول و زیردریایی، برای تخت جاودان مبارزه می کنند. شما کجا ایستادید؟ به نبرد جاودانگی با استراتژی های جدید و انتخاب های نامحدود و سرگرمی های باورنکردنی بپیوندید.

ویدئو معرفی بازی

‏ بهترین های دو جهان
‏ این بازی ترکیبی از امکانات بی حد و حصر از یک بازی کارت استراتژیک عمیق با سرعت یک بازی ویدئویی مدرن است که شما می توانید با ترکیب کردن رایگان کارت ها از یک مجموعه در حال پیشرفت هر دسته کارتی که تصورش را کنید بسازید و وارد جنگ های سرعتی شوید. تنها محدودیت شما خلاقیت شماست.
‏ بازی ای که با بازیکنان خود رشد می کند
‏ در این بازی، همیشه چیزهای جدیدی وجود دارد . کارت های جدید مکررا منتشر می شوند تا تضمین کنند که این بازی هرگز بازی خسته کننده ای نخواهد بود. حمله دائمی اتفاقات ناشناخته باعث می شود حتی باتجربه ترین بازیکنان انگشت به دهان بمانند. شما چه چیزی خلق می کنید؟
‏ ذهنتان را امتحان کنید نه جیبتان را
‏ به دنبال یک کلاه سفید مناسب هستید؟ بفرمایید. تمام بازی ها - هر کارت و در هر حالت بازی - بدون پرداختن حتی یک سکه به دست آورده یا باز می شود. این بازی به تمام معنا رایگان است.
‏ دشمنان در هر چرخشی
‏ تاکتیک های بازی توسط بهترین بازیکن های حرفه ای TCG جهان ساخته شده است. این بازی با ده ها نفر از جبهه دشمن، محیط خشن 'boss level' و ساختار منحصر به فرد کارت ها آماده است تا در هر ساعت از روز یا شب بازیکن ها را به چالش بکشد.
‏‏رفع اشکال

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده