استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۱۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۰۱
تعداد دانلود۲۹ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۷۵
حجم۴۶۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده BadMouse
‏‏وقتی از خواب بیدار می شوید، متوجه می شوید که به دوران دانشجویی منتقل شده اید. به سختی می‌توانید زیر بار مطالعه و محیط ظالمانه نفس بکشید، تا زمانی که با گربه‌ای ولگرد روبرو می‌شوید که به‌طور اتفاقی موفق می‌شود راه خود را به دنیای شما بپیچد...
‏چی؟ اون گربه مهربون و مهربون واقعا یه پسر خجالتی بود؟! این بار چه نوع زندگی ای را انتخاب خواهید کرد؟
‏با جوانان گوش گربه ای خود خانه ای دنج ایجاد کنید: می توانید با هم حیوانات کوچک بپزید، تزئین کنید و بزرگ کنید. می توانید در تابستان هندوانه خنک را با قاشق با هم بخورید و در زمستان روی مبل بخوابید و فیلم های قدیمی را با هم تماشا کنید. زندگی ای که همیشه آرزویش را داشتید می تواند در اینجا به واقعیت تبدیل شود...
‏داستانی جدید را شروع کنید
‏این داستان از طریق کمیک های تعاملی روایت می شود. برای پیشرفت باید در نظر بگیرید و انتخاب کنید. وقتی گربه ای که می گیرید تبدیل به انسان شود چه خواهید کرد؟ چه نوع لباسی را برای گردش بهاری خود می پوشید...؟
‏هر تعامل به شما فرصتی می دهد تا جوانی گوش گربه ای خود را بهتر درک کنید. هر بار که تمام تلاش خود را می کنید، این فرصت را خواهید داشت که یک قدم به رویای خود نزدیکتر شوید. هر اقدامی که انجام می دهید بر ادامه داستان تاثیر می گذارد. بنابراین، چه نوع انتخابی خواهید داشت؟
‏خانه ای از خودتان
‏شما می توانید خانه ای برای خود داشته باشید تا هر طور که دوست دارید تزئین کنید! یک پنجره بزرگ تا کف دارد. می توانید خانه را با مبلمان و وسایل مورد علاقه خود برای حیوانات خانگی خود پر کنید. همچنین دارای یک حیاط کوچک است که در آن می توانید انواع گیاهان را پرورش دهید!
‏هر بار که نور گرم خورشید به داخل خانه می‌ریزد، می‌توانید روی صندلی گهواره‌ای خود خم شوید و گربه‌ها و سگ‌ها را که با خوشحالی در حیاط بازی می‌کنند تماشا کنید...
‏لذت‌های پرورش گربه‌های مجازی
‏ آیا دلایل خاصی شما را از پرورش حیوانات خانگی که دوست دارید باز می دارد؟ حالا شما یک خانه کوچک برای خود دارید، بنابراین لازم نیست نگران این باشید که مادر به شما اجازه نمی دهد گربه بزرگ کنید! بین حمام کردن آنها، خشک کردن خز آنها و بازی با آنها، پرورش گربه کار آسانی نیست. لطفاً کمک کنید!
‏لباس‌های نفیس
‏یک مشکل جهانی در ذهن بسیاری از دختران این است که 'سال گذشته چه چیزی می پوشیدم؟' هر چند اینجا جای نگرانی نیست! بیش از صد لباس در انتظار شما برای امتحان کردن هستند! شجاعانه سبک‌هایی را امتحان کنید که با آنچه معمولاً می‌پوشید متفاوت است - لباس‌های مختلف می‌توانند داستان‌های متفاوتی را ایجاد کنند! آه؟ نمی‌دانم اگر پسری لباس بپوشد، چه نوع داستانی باز خواهد شد؟
‏حلقه‌های اجتماعی گربه‌ها را کاوش کنید
‏اگر گربه‌تان می‌توانست با شما صحبت کند، آنها چه می‌گفتند؟ WeCat مکانی اسرارآمیز است که در آن می توانید درباره رازها و داستان های خنده دار گربه های خود از زندگی روزمره آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید... آیا انتخاب می کنید که یک ناظر ساکت باشید یا با دوستان گربه خود به سرگرمی بپیوندید؟
‏ ماشین کاچا
‏انتظار نداشتید که گربه ها را با ماشین پنجه بگیرید، آیا؟ آنها را بگیرید و آنها مال شما هستند! متعجب؟ آیا این گربه ها شخصیت و شغل خاص خود را دارند؟ همچنین تزیینات، سوغاتی‌ها و تنقلات زیادی وجود دارد، مانند پودینگ توت‌فرنگی، ماکارون، چای شیر بوبا... میان‌وعده‌های خوشمزه زیادی وجود دارد! نمی‌دانم وقتی خانه پر از آن‌ها می‌شود چگونه خواهد بود؟
‏ما را در فیس‌بوک دنبال کنید:
‏https://www.facebook.com/PurrfectTaleEN
‏‏صداهای آهنگین یک پیانو در هوا طنین انداز می شود، که نشان می دهد ضیافت در شرف شروع است.

‏ژورنال جدید
‏پرده 5، نامه 29

‏رویداد هالووین: سمفونی گرگ و میش
‏ شما کی هستید؟ و من کی هستم؟ آیا ما روح‌ها را عوض کردیم؟!
‏با درست کردن دسرهایی برای ضیافت، نت‌های موسیقی جمع‌آوری کنید.
‏حتی لوازم جانبی و داستان‌های انحصاری در انتظار بازگشایی هستند!

‏رویداد اکتبر Claw Machine Limited آغاز شده است!
‏میان‌وعده نسخه محدود پاییزی، پای کدو تنبل، و گربه خدمتکار

نظرات و امتیاز ها

۳۷۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر زهرا
٣ روز پیش

در کل باحاله ولی بدیش اینه که خیلی طپل میکشه الماس جمع کنی

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر مهرسا
١٥ تیر ١٤٠٣

هر کار کردم باز نشد

میپسندم۳ نمیپسندم۴
عکس کاربر Hu tao
١٥ تیر ١٤٠٣

من هم با فیلتر شکن وارد شدم هم بدون فیلتر شکن ولی وارد نمیشه میشه بگید باید چیکار کنم؟ این بار سومیه که دارم این بازی رو نصب می کنم و واقعا می خوام ازش استفاده کنم

میپسندم۸ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط