خانه برنامه آموزشی
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۴۹
حجم۱۲۲ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Dr. Panda
‏‏به یک خرید شاد سرگرم کننده در شهر دکتر پاندا بروید: مرکز خرید! با یک عالمه مغازه و چیزهای دیگر برای کشف کردن، قصه های نامحدود برای بیان شدن و ماجراهایی که باید داشته باشند.
‏مرکز خرید را کاوش کنید
‏مرکز خرید را که دارای چهار طبقه ی بزرگ برای انتخاب کردن از بین آنها می باشد کاوش کنید! دایناسوری که نفس آتشین دارد را در اسباب بازی فروشی مشاهده کنید، لباس های جالب ابر قهرمان ها را در سینما امتحان کنید، و یا اگر می توانید ۳۰ بسته ی مخفی شده ی هدیه را پیدا کنید! در پیاده رو بازی های سرگرم کننده انجام دهید تا جایزه دریافت کنید، برای تفریح بیشتر در زمین بازی قایم باشک بازی کنید! با سوپرایز ها و سرگرمی در هر گوشه، چه چیزی کشف خواهید کرد؟
‏داستان خودتان را بسازید
‏همانطور که داستان خودتان را بیان می کنید همان کسی باشید که همیشه می خواهید باشید! یک آرایشگر شوید و آرایشگاه خودتان را اداره کنید، یا به جای یک دامپزشک بازی کنید و از دوستان پشمالوی خود مراقبت کنید. لباس بپوشید و یک صحنه ی نمایش بر پا کنید و حتی انتخاب کنید که ازدواج کنید. محدودیتی برای کارهایی که می توانید انجام دهید وجود ندارد!
‏با همدیگر بازی کنید
‏تا زمانی که فروشگاه را رها کنید به خرید کردن بپردازید و با دوستانتان با یک دستگاه بازی کنید! یکدیگر را در آرایشگاه گریم کنید و در لباس فروشی لباس هایتان را عوض کنید. از آخرین طبقه بازدید کنید و چیزی بخورید، یا قبل از اینکه با یک عکس برای یادگاری کار را تمام کنید یک فیلم ببینید!
‏ویژگی های کلیدی:
‏• ۸ مکان بی همتا برای بازدید
‏• ۴ طبقه شامل فروشگاه ها، یک غذا خوری، یک سینما، زمین بازی و غیره.
‏• از بین ۱۶ شخصیت برای بازی با آنها انتخاب کنید
‏• ۱۵ حیوان زیبا در فروشگاه حیوانات
‏• ۲۵ لباس جدید برای پوشیدن
‏• یک مشتری باشید، یا یک آرایشگر، یا دامپزشک، یا بازیگر، ...
‏• سوپرایز های بامزه و راز های مخفی برای کشف شدن
‏• پشتیانی از چند لمس همزمان برای بازی کردن با همدیگر
‏• لباس ها، مدل موها، حیوانات اهلی و خیلی از چیزهای شخصیت هایتان را در تمام بازی های مجموعه ی دکتر پاندا بیاورید! به آسانی بر روی آیکون نقشه ی نارنجی در بالای صفحه نمایش ضربه بزنید تا تمام مکان های که می توانید بازدید کنید را مشاهده کنید.
‏• به ماجراهای سرگرم کننده بروید و داستان های بی انتها تعریف کنید
‏• بدون تبلیغات اشخاص ثالث
‏مکان های اضافی در شهر دکتر پاندا: مرکز خرید می تواند از طریق یک بار پرداخت درون برنامه ای اضافه شود. این ها پرداخت هایی هستند که یک بار برای همیشه آن محتوا را برای حساب شما فعال می کند. برای گزینه های مربوط به والدین که در پرداخت های درون برنامه ای ملاحظه می کنید به تنظیمات دستگاه خود مراجعه کنید، و برای ارتباطات با ما اگر پیشنهاد و نگرانی دارید از طریق آدرس support@drpanda.com راحت باشید.
‏حریم و خط مشی
‏به عنوان طراح بازی های کودکان، ما متوجه هستیم که در این دنیای پیشرفته و دیجیتال به چه اندازه حریم خصوصی اهمیت دارد. شما می توانید در اینجا حریم و حط مشی ما(privacy policy) را مطالعه کنید:
‏http://www.drpanda.com/privacy
‏درمورد دکتر پاندا
‏دکتر پاندا یک توسعه دهنده ی بازی برای کودکان است. ما بازی هایی دارای ارزش های آموزشی که به بچه ها کمک می کند دنیا را بهتر بشناسند توسعه می دهیم. تمام بازی های ما ایمن هستند و شامل محتویات نامناسب نمی باشند.
‏اگر شما دوست دارید بیشتر درمورد ما بدانید و اینکه چگونه بازی های را برای کوکان طراحی می کنیم، از سایت ما بازدید کنید www.drpanda.com/about
‏اگر سوالی دارید برای ارسال آن به ایمیل ما به آدرس support@drpanda.com راحت باشید یا از طریق فیس بوک (www.facebook.com/drpandagames) یا توییتر (www.twitter.com/drpandagames) یا اینستاگرام(www.instagram.com/drpandagames) با ما در ارتباط باشید.
‏‏بهبودهای اساسی و رفع اشکال
‏ ما برای افزایش تجربه شما چند تغییر جدید جالب ایجاد کردیم.
‏ نظرات خود را به ما اطلاع دهید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟