خانه بازی هیجانی
Garena Free Fire: 3volution

Garena Free Fire: 3volution

گارنا فیری فایر

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
تعداد دانلود۲ میلیون
امتیاز۴.۵۵
تعداد نظرات۵۳,۱۵۶
سازنده GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED
نسخه۱.۵۴.۱
حجم۵۹۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۰۸
فایل دیتانصب خودکار
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
شما در کنار 39 کاربر دیگر با چتر در یک جزیره فرود می آیید. هدف هر کدام از شما دوام آوردن بیشتر و از میان برداشتن دیگران است. کسی که بتواند تا آخر در بازی دوام بیاورد و آخرین نفری باشد که در جزیره باقی میماند برنده بازی است. هر بازیکنی نقطه فرودش را به دلخواه میتواند انتخاب کند و بعد از فرود آمدن باید به دنبال سلاح و منابع مورد نیازش باشد. هر چقدر بازی ادامه پیدا کند جزیره کوچک و کوچکتر میشود و این یعنی شانس رویارو شدن کسانی که در جزیره فرود آمده اند نیز بیشتر خواهد شد.

اقلیم جزیره اقلیمی متنوع است و شامل محیط های مختلف میشود. نبردهای شما ممکن است در هر کدام از این محیط ها اتفاق بیافتد. نبردی آنلاین به معنای واقعی کلمه قبل از هر چیز به دنبال سلاح باشید و سعی کنید در مبارزه ها شرکت فعال داشته باشید. بعد از کشتن حریفان تان سلاح ها و آیتم های به درد بخور آنها را بردارید و در نهایت آخرین کسی باشید که در جزیره باقی میماند. مبارزه با 40 کاربر دیگر به صورت آنلاین وقتی 40 نفر در یک جزیره باشند که همه برای بقا مبارزه میکنند و از طرفی جزیره هم مرتب کوچک و کوچک تر میشود خدا میداند که چه اوضاعی بوجود خواهد آمد! تشکیل گروه های 4 نفره شما میتوانید با سه کاربر دیگر متحد شده و با تشکیل یک گروه 4 نفره شانس خود را برای پیروزی افزایش دهید.

اعضای گروه شما حتی میتوانند به صورت اتفاقی انتخاب شوند. در این حالت هر گروهی که بتواند تا آخر بازی بماند برنده است. محیطی کاملا واقعی و وسیع محیط بازی محیطی وسیع و باز است که میتوانید به هر جای آن بروید. ضمنا از لحاظ اقلیمی نیز بسیار متنوع است. گرافیک بازی سه بعدی است و با رعایت کوچکترین جزئیات طراحی شده است. محل های مختلفی نیز برای پنهان شدن وجود دارد: شما میتوانید میان علف ها، پشت درخت ها و حتی در گودال ها پنهان شوید. انواع و اقسام سلاح ها و وسایل جانبی آنها شما میتوانید از انواع و اقسام سلاح ها همچون تفنگ های قنداق دار، تفنگ تک تیرانداز و حتی تیربار استفاده کنید. با نصب وسایل جانبی همچون دوربین با قابلیت زوم 8 برابر روی تفنگ تک تیراندازتان نیز میتوانید از راه دور به حساب دیگران برسید! هر سلاحی در این بازی یک سری وسایل جانبی هم دارد که عملکرد آن را بهتر میکنند و در جاهای مختلف بازی قابل پیدا شدن هستند.

اگر از سلاح مناسب و وسایل جانبی مناسب برای هر موقعیتی استفاده کنید میتوان گفت تقریبا در هر نبردی پیروز خواهید شد. اتخاذ یک تاکتیک جنگی مناسب تقدیر شما در دستان خودتان است! سعی کنید همیشه از یک تاکتیک جنگی مناسب استفاده کنید؛ در مواقع لازم دشمنان تان را تعقیب کنید؛ در جاهای مختلف سنگر بگیرید یا حتی زمانی که سوار ماشین هستید برای دشمنان تان رجز بخوانید! انتخاب با شماست. شما از کدام تاکتیک جنگی استفاده خواهید کرد؟

چگونه در گارنا فری فایر لباس و آیتم بخریم؟

در قسمت فروشگاه آیتم های زیادی وجود دارند که میتوانید بخرید، اما اگر کمی صبور باشید سازندگان تخفیف ها و رویدادهای مختلفی را برای آیتم های بازی قرار میدهند که میتوانید با قیمت مناسبتر آن ها را خریداری کنید.

 

 

چطور زودتر از دیگران اسلحه پیداکنیم؟

قسمت های مختلفی در نقشه های بازی حضور دارند که غنی تر هستند و سلاح های زیادی در آن ها وجود دارد، سعی کنید استراتژی مناسب خودتان را در بازی پیداکنید.

آیا میتوانیم اسم مان را در بازی گارنا فری فایر عوض کنیم؟

یکی از سوالاتی که زیاد پرسیده میشود این است کهِ، چطور اسم خودمان را در بازی گارنا فری فایر عوض کنیم.سعی کنید در ابتدا با یک نام مناسب وارد بازی شوید، اگر خواستید اسمتان را عوض کنید باید از جم (الماس) که در درون بازی وجود دارد استفاده کنید، این الماس ها کمیاب هستند و خیلی راحت بدست نمی آیند.

پابجی موبایل بهتر است یا گارنا فری فایر؟

طبق گزارشات کاربران، مصرف سخت افزار و اینترنت در گارنا فری فایر نسبت به پابجی موبایل بسیار کمتر است و بهینه سازی این بازی نسبت به سایر بازی های بتل رویال بهتر است.

‏‏1.کلش اسکواد فصل ۳ _ در ۲۴/۹ ۱۷:۰۰ SGT آغاز میشود. ۲.اسلحه جدید _ PARAFAL 3.زمین تمرین بروزرسانی شده است. _بازیکنان در مکان های انتخاب شده در زمین تمرین تخم ریزی میکنند. _تقویت نیترو و بوق روی ماشین ها در زمین تمرین اضافه شده است. _تئاتر خصوصی کاملا جدید ۴.نارنجک ها الان میتوانند قبل پرتاب منفجر شوند. ۵. تقویت تیم (تنها کلاسیک) _بازیکنان الان میتوانند بلندتر بپرند با بلند شدن از روی یه متحد خم شده.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟