استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Plants vs. Zombies™ Heroes

Plants vs. Zombies™ Heroes

گیاهان دربرابر زامبی ها: قهرمانان

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۹.۹۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۸/۲۸
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۶۹۰
حجم۸۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده ELECTRONIC ARTS
‏‏از سازنده بازی گیاهان در برابر زامبی ها ۲ و گیاهان در برابر زامبی ها اکنون این عنوان هیجان انگیز معرفی شده است. قهرمانانی با نیروهای غیر طبیعی و افسانه ای را دور هم جمع کرده و برای نبرد نهایی آماده شوید. سفرتان را برای جستجوی شخصیت های جدید را شروع کنید و با رقیبانی قدرتمند و ترسناک در طول راه روبرو شوید. و برای اولین بار بر روی موبایل، می‌توانید از بین گیاهان و زامبی ها، برای بازی کردن یکی را انتخاب کنید. این به معنای سرآغاز یک نبرد جدید است.

ویدئو معرفی بازی

‏ قهرمانان خود را انتخاب کنید
‏ از بین ۲۰ قهرمان از جنس گیاه و یا زامبی ها انتخاب کنید و قدرت های ویژه را کشف کنید.آیا گیاهان را انتخاب می کنید و نقاب سبز رنگ جنگ را به صورت می زنید یا یک زامبی با شکوه با اسلحه های قدرتمند را فرا می خوانید. انتخاب هر قهرمان با نیروهای ویژه به شما کمک می کند استراتژی نبرد خود را انتخاب کنید.
‏ تیم خود را شکل دهید
‏ هر قهرمان به مهارت خاص نیاز دارد. با انتخاب مهارت های متنوع از شخصیت های بازی، گیاهان و زامبی های جسور به وجود آورید.با انتخاب هم تیمی های مناسب، استراتژی مناسب انتخاب کنید. یا از سیستم ساخت تیم خودکار استفاده کنید. استراتژی های جدید را انتخاب کنید. و با انتخاب شخصیت های جدید، به طور خودکار تیم خود را ارتقا دهید.
‏ به ماجراجویی های شجاعانه بروید
‏ به سرتاسر سیاره قهرمانان سفر کنید. در نبرد هایی متفاوت در برابر گیاهان یا زامبی ها شرکت کنید. هر طرف مسیر خاص خود را دارد. با غول آخرهایی با نیروهای عجیب روبرو شوید و با شکست دادن آن ها جوایز افسانه ای به دست آورید.
‏ در برابر دوستان و دشمنان بازی کنید
‏ تیم خود را در نبردهای واقعی آزمایش کنید. بابت شکست دشمنان خود جوایزی به دست آورید و با به اتمام رساندن ماموریت های روزانه بانک خود را احداث کنید. چه کسی به قهرمان ما تبدیل می شود؟ شجاعت خود را نشان دهید - نبرد در پیش است.
‏‏زمانش رسیده برای گیاهان قهرمان ! شما و بازیکنان با گیاهانتان با زامبی ها بجنگید اپدیت های زیادی برای تو خواهند امد. می تونی به بخش سخت بری وقتی زمانش برسه جنگ تو شروع میشه ...... ممنون از اپدیت

نظرات و امتیاز ها

۶۹۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Phoenix 09
٢٥ آبان ١٤٠١

‏✓ قابلیت بازی با شخصیت های مختلف ‏✓ کارت های متنوع ‏✗ نداشتن تبلیغ جم رایگان

۴ ۱
MESSI
٢٦ آبان ١٤٠١

خیلی بازیه خوبیه ولی حیف که انلاینه

۳ ۲
غزل نوری
١ مهر ١٤٠١

‏✓ کلی تنوع داره ‏✓ کارتاش متفاوتن ‏✓ نسبت به نسخه های قبل سرگرم کننده تره ‏✓ یک مقدار سخت تره کلا بازی جالبیه این نسخه رو بیشتر دوست دارم

۱۳ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده