استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۰.۲۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۶
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۰
حجم۶۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Zebra-Media Software
‏‏دود در میدان نبرد می‌بارد، درحالی‌که جنگجویان سبز خسته روی تخته‌ها تکیه داده‌اند و هورمون رشد گیاه را پایین می‌آورد. انگورهای آن‌ها زخم‌های هزار تیغ اجنه را دارند، اما هنوز هم پادشاهی باغ در میان بلوط‌های قدرتمند و زمین‌های علف چرخان خانه‌شان ایستاده است. در حالی که تلفات تعداد آنها زیاد بوده است، نهالستان ها با گیاهان جوان قوی رشد می کنند که به نسل بعدی جنگجویان تبدیل خواهند شد که در کمپوست ایجاد شده توسط مردگان اجنه افتاده پرورش می یابند.
‏پادشاهی باغ در حال جشن گرفتن خود بود. آخرین پیروزی و دوره صلح نسبی پس از آن، و همه در حال حاضر در روحیه خوبی بودند. در حالی که پادشاه آربور در حال ایراد سخنرانی برانگیزاننده امید و رفاه برای رعایای پادشاهی باغ خود بود، یک بالکن با چشمانی پر از ترس از بالکن به داخل دوید.
‏'آقا! اجنه! اجنه در آسمان! اجنه با سخت تر از چوب آبنوس و می درخشد مانند چشم ماه سرد! آنها در گروه های انبوهی می آیند!'
‏یک بار دیگر پادشاهی باغ انگیزه جنگ را ایجاد می کند، اما همه چیز تغییر کرده است زیرا اجنه جنگجویان جدیدی را به خط مقدم می آورند. مهندسان گابلین در حال تحقیق در مورد راه هایی برای محافظت از خود در برابر نیروی قدرتمند جنگجویان سبز بوده اند و به همین دلیل رگه های عمیق فلز سرد و پوست حیوانات افتاده را کشف کرده و آنها را به این منظور تبدیل کرده اند.
‏جدیدترین جنگجویان اجنه سپرها را حمل می کنند و کلاه ایمنی به سر دارند که از آنها در برابر یورش جنگجویان سبز شما محافظت می کند و مانند تانک های بی امان فرو می روند. برخی با بال‌های چرمی بزرگ روی باد می‌آیند و بر روی گیاهان شما پرواز می‌کنند تا در میان صفوف‌ها پایین بیایند و هرج و مرج ایجاد کنند، در حالی که برخی دیگر پاهای قدرتمندی دارند و به سادگی از خطوط مقدم ارتش باغ پادشاهی می‌پرند.
‏ br>ویژگی های جدید بازی:
‏- Flying Goblins
‏- Goblin Armored
‏- Goblin Thieves That Deal Plants Your Plans for Nefarious
‏- پازل های جدید برای خم کردن ذهن و به چالش کشیدن مهارت شما.
‏- بازی اعتیاد آور تر!

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امین
٢٤ آبان ١٤٠٢

سلام بازی خوبی فقط ای کاش مود داشت گشتم توی گوگل ولی نداشت لایک کنید

میپسندم۳ نمیپسندم۴
عکس کاربر ابوالفضل اباذری پور
٢٦ شهریور ١٤٠٢

بازی خیلی خوبه من مرحله ۶۸ هستم ولی خیلی سخته

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر pouya
٨ فروردین ١٤٠٢

از مرحله ۱۶ به بعد نمیشه رفت خیلی سخت میشه. فقط ۵ مرحله میشه بازی کرد بعدش باید چند ساعت صبر کنید تا یه قلب دیگه بده و بشه بازی کرد

میپسندم۴ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده