استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Differences - find & spot them

Differences - find & spot them

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۸
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۸۸
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Easybrain
‏‏تفاوت بین دو عکس را پیدا کنید! روی جزئیات مختلف تمرکز کنید، قدرت مشاهده خود را بهبود ببخشید، و از این بازی رایگان نقطه تفاوت لذت ببرید!
‏بیش از 20000 عکس رایگان مختلف را کاوش کنید و در حالی که سعی می کنید تفاوت های بین آنها را پیدا کنید، از آن لذت ببرید. با بازی های پیدا کردن تفاوت ذهن خود را به چالش بکشید!

ویدئو معرفی بازی

‏مهارت های تشخیص و تمرکز خود را آزمایش کنید تا ببینید آیا می توانید قبل از تمام شدن تایمر، تفاوت را در دو تصویر به ظاهر یکسان تشخیص دهید. تفاوت را بیابید و از بازی های تصویری لذت ببرید!
‏چرا باید بازی Find the differents را امتحان کنید:
‏- با حل سطوح سخت و آسان بازی های تصویری به یک یاب حرفه ای 5 تفاوت تبدیل شوید.< br>- هزاران عکس و عکس شگفت انگیز - حیوانات، اتاق ها، مردم، غذا و موارد دیگر. سعی کنید هر چه زودتر تفاوت را تشخیص دهید!
‏- این بازی تفاوت یابی یک حافظه و آموزش مغز عالی برای بزرگسالان است.
‏- تفاوت ها را در تصویر پیدا کنید، در چالش های روزانه برنده شوید و غنائم منحصر به فرد دریافت کنید.
‏- به رویدادهای فصلی بپیوندید، تفاوت را ببینید و کارت پستال های متحرک منحصر به فرد دریافت کنید. آیا آماده‌اید از بازی‌های «تفاوت» به‌صورت رایگان لذت ببرید؟
‏- وقتی گیر می‌کنید و در جستجوی تفاوت‌ها به کمک نیاز دارید، از نکات استفاده کنید.
‏- طراحی بازی‌های تفاوت را ساده و شهودی پیدا کنید.
‏- استراحت کنید و لذت ببرید. وقت خود را با بازی تصویری Differences.
‏نحوه بازی Differences:
‏- دو عکس را با هم مقایسه کنید تا همه تفاوت ها را کشف کنید
‏- تفاوت را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید تا اشیاء مختلف را برجسته کنید< br>- سعی کنید 5 تفاوت در تصویر در زمان مجاز پیدا کنید، تفاوت های نامرئی کوچک را جستجو کنید
‏- تصویر را بزرگ کنید تا اشیاء پنهان و تفاوت ها را بهتر ببینید
‏- در صورت نیاز به سرنخ در هنگام جستجوی تفاوت ها از نکات استفاده کنید< br>- از پازل با سطوح مختلف لذت ببرید، همه بازی های تفاوت را به صورت رایگان برنده شوید!
‏اگر دوست دارید بازی های تصویری سرگرم کننده انجام دهید و تفاوت ها را بیابید، این تقویت کننده توجه مزایای بی شماری را برای شما به ارمغان می آورد! مهارت های تمرکز خود را بهبود بخشید، مغز خود را آموزش دهید، معما را حل کنید، در شکار عکس شرکت کنید و تفاوت ها را پیدا کنید! گاهی اوقات درک تفاوت بین دو عکس مشابه دشوار است. اما تمام تلاش خود را بکنید تا آنها را در زمان مجاز مشخص کنید و در همه بازی‌های «یافتن تفاوت» پیروز شوید!
‏در حین انجام بازی چند تفاوت می‌توانید پیدا کنید؟ لذت بردن از بازی پیدا کردن تفاوت بازی! شکار عکس خود را آغاز کنید! چالش را قبول کنید و تفاوت ها را ببینید!
‏‏- بهبود عملکرد و ثبات

‏ما همه نظرات شما را به دقت بررسی کرده ایم و بازی را حتی بهتر کرده ایم. لطفاً بازخورد خود را در مورد اینکه چرا این بازی را دوست دارید و چیز دیگری که دوست دارید بهبود یابد ارائه دهید. چند تفاوت می توانید پیدا کنید؟ اکنون چالش را قبول کنید!

نظرات و امتیاز ها

۸۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کیمیا و سارا
٧ فروردین ١٤٠٢

خیلی بد برام نقاشی هاش رو نمیاره

۰ ۱
A.M.J
١٦ اسفند ١٤٠١

مرحله هزار به بعد پنج تایی میشه، خیلی اسون تر میشه 😂

۳ ۲
💙Arnusha💙
٣ اسفند ١٤٠١

خیلی سرگرک کنندس من با خانواده بازی میکنم

۶ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده