استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Blockudoku®: block puzzle game

Blockudoku®: block puzzle game

نسخه۲.۱۷.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۸
تعداد دانلود۴۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۷۳
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Easybrain
‏‏Blockudoku® یک ترکیب افسانه ای از سودوکو و بلوک بازی های پازل است. این یک پازل بلوک رایگان هنوز چالش برانگیز است که شما نمی توانید کنار بگذارید.
‏بلوک های مطابقت برای تکمیل خطوط و مکعب برای برداشتن آنها. نگه داشتن هیئت مدیره تمیز و ضرب و شتم نمره بالا خود را در یک پازل بلوک! تست IQ خود را و برنده شدن بازی پازل بلوک!

ویدئو معرفی بازی

‏بلوک ویژگی های بازی پازل:
‏✔ 9X9 بلوک پازل پازل. بلوک های مکعب را در شبکه 9x9 ادغام کنید، که باید برای همه طرفداران سودوکو آشنا شوید، برای ساخت خطوط و مربع ها.
‏✔ بلوک های اشکال مختلف. به طور استراتژیک بلوک های سودوکو را تشکیل می دهند که شامل مکعب ها بر روی هیئت مدیره برای از بین بردن آنها و نگه داشتن هیئت مدیره.
‏✔ چالش های روزانه کامل در پازل بلوک و دریافت جایزه های منحصر به فرد.
‏✔ تم های رنگ. بین یک بازی بلوک مکعب مینیمالیستی یا یک پازل بلوک چوبی کلاسیک را انتخاب کنید.
‏✔ اهداف به چالش کشیدن هرگز تست IQ را متوقف نکنید و خودتان را در یک بازی پازل بلوک به چالش بکشید - سعی کنید نمره بالا خود را ضرب و شتم کنید یا با دوستانتان رقابت کنید.
‏✔ COMBOS. کارشناسی ارشد بازی پازل بلوک با از بین بردن چندین کاشی با تنها یک حرکت.
‏✔ رگه. امتیاز بیشتری کسب کنید با از بین بردن عناصر با چند حرکت در یک ردیف.
‏✔ مکانیک منحصر به فرد. Blockudoku® به عنوان یک ترکیب فوق العاده موفق از پازل های سودوکو و IQ ساخته شده است.
‏✔ گیم پلی اعتیاد آور بازی بلوک پازل های کشویی هنگامی که شما خسته و یا می خواهید برای آموزش مغز خود را - هر زمان و هر کجا.
‏چگونه برای تبدیل شدن به یک Master Blockudoku®؟
‏هیچ محدودیتی در این بازی پازل بلوک وجود ندارد، بنابراین هیچ عجله ای وجود ندارد. فکر می کنم یک قدم جلوتر اگر شما باید با یک حرکت دشوار مواجه شوید. این ممکن است آخرین شما باشد.
‏سعی کنید بلوک های کلاسیک و چوب سودوکو را در هیئت پازل برای از بین بردن خطوط یا 3x3 مربع با هر حرکت به منظور پر کردن هیئت مدیره.
‏ZEN خود را با تعادل بین ارقام نابود کردن بلوک در اسرع وقت پیدا کنید و به عنوان بسیاری از combos و رگه ها به عنوان شما می توانید نمره بالاتر.
‏چرا این بازی پازل بلوک بازی؟
‏پازل بلوک Blockudoku® برای افرادی که می خواهند آرامش و تمرین مغز خود را در همان زمان ساخته شوند، ساخته شده است. این بازی پازل بلوک مکعب شامل ترکیبی از مقیاس های مختلف و پیچیدگی همراه با گیم پلی اعتیاد آور ساده است که شبیه به تتریس و سودوکو است. این که آیا شما خسته یا در ارواح کم هستید، چند دور از بازی Blockudoku® بلوک پازل را تشویق می کند و ذهن شما را آرام می کند.
‏اگر دوست دارید بازسازی و بلوک بازی ها، تتریس، پازل های کشویی، ترفندهای چوبی، ادغام یا بلوک پازل هگزا، پس از آن Blockudoku® گزینه مناسب برای شما است. شکستن از روزانه خرد کردن و مسدود کردن افکار بد توسط غوطه ور کردن خود را در این تیزر مغز. شما قطعا بازی های پازل بلوک را خسته نخواهید کرد! از بین بردن استرس یا آموزش مغز خود را با یک بازی IQ آرامش بخش اما چالش برانگیز Blockudoku® در هر کجا، هر زمان!
‏‏- بهبود عملکرد و ثبات.

‏امیدواریم از بازی Blockudoku® لذت ببرید. ما تمام نظرات شما را به دقت خواندیم تا بازی را برای شما بهتر کنیم. لطفاً برای ما بازخورد بگذارید تا بدانیم چرا این بازی را دوست دارید و می‌خواهید چه چیزی را در آن بهبود دهیم. ذهن خود را با Blockudoku® فعال نگه دارید!

نظرات و امتیاز ها

۳۷۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سید احمد نعیمی
٢٥ شهریور ١٤٠٢

‏✓ تقویت دقت نظر کردن ، تقویت محاسبات تصویری ، تقویت تمرکز ذهن ، ایجاد آرامش مغز

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر meysamminer85@gmail.com
٢٢ مرداد ١٤٠٢

کیا یبالای لول ۱۰۰۰ هستن

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر احد خسروی
٣١ تیر ١٤٠٢

‏✓ فعلا زود است

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده