استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
برق من

برق من

نصب برنامه خاموشی ها و قطعی های برق

نسخه۳.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۱۶
تعداد دانلود۷۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۷,۹۴۶
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده شرکت توزیع برق

دریافت کلیه خدمات غیر حضوری برق با برنامه «برق من»

در چندین سال اخیر شاهد طراحی و توسعه اپلیکیشن های متعددی در جهت تسهیل و تسریع انجام امور شهروندی در حوزه های مختلف بوده ایم. این برنامه ها با ارائه خدمات غیر حضوری و پرکاربردی همچون پرداخت قبوض، کمک بسیاری به شهروندان کرده اند و دیگر نیازی نیست برای انجام کارهای ساده ای همچون تسویه حساب قبض های مختلف به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده و زمان زیادی را برای انجام اموری از این قبیل صرف کنیم. 

دیگر روش های سنتی انجام امور را فراموش کنید و تمامی کارهای روزمره و پرکاربرد خود را از طریق گوشی هوشمند خود انجام دهید. یکی از نرم افزارهای کاربردی که در چند روز اخیر و با رونمایی از طرح های جدید در جهت کاهش مصرف برق با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شد، برنامه «برق من» نام دارد که ارائه دهنده کلیه خدمات غیر حضوری مربوط به برق است. با استفاده از این اپ می توانید به راحتی از قبض های برق خود استعلام گرفته و صورت حسابتان را در عرض چندین دقیقه تسویه نمایید. امکان ثبت درخواست های متعددی همچون افزایش یا کاهش انشعابات برق، تفکیک و یا ادغام کنتورها و غیره نیز در این سامانه برای شما فراهم شده است تا حتی دیگر به برقراری تماس تلفنی هم نیازی نداشته باشید. 

شما می توانید نرم افزار کاربردی برق من را برای گوشی اندروید خود به صورت مستقیم و رایگان از مایکت دانلود و نصب نمایید و از خدمات آنلاین آن بهره مند شوید. 

معرفی برنامه اطلاع از قطعی برق

همانطور که اشاره کردیم این اپلیکیشن به منظور ارائه کلیه خدمات غیر حضوری برق اعم از استعلام و پرداخت قبوض، دریافت پیامک قبض، سابقه مصرف و غیره توسعه داده شده است. یعنی با استفاده از این سامانه جامع و کامل یک اداره برق 24 ساعته در اختیار دارید که تمامی نیازهای شما را برطرف کرده و در زمان و انرژی شما نیز صرفه جویی می کند. کلیه امور پرداختی شما به سادگی و در عرض چندین ثانیه انجام می شوند و دیگر حتی به نسخه فیزیکی قبض های خود نیازی نخواهید داشت.

برای پرداخت قبوض خود از طریق این سامانه تنها کافی است در صفحه اصلی آن وارد بخش «صورتحساب» شده و سپس گزینه مورد نظر خود را در میان آیتم های ارائه شده در آن انتخاب نمایید. برای استفاده از خدمات این بخش ابتدا باید شناسه برق مورد نظر در آن ثبت نمایید تا بتوانید آن را تسویه نمایید. گزینه های کاربردی دیگر این بخش شامل «سابقه مصرف و پرداخت»، «دریافت پیامک قبض»، «خود اظهاری قرائت کنتور»، «بررسی صورتحساب» و «تسویه حساب» است که در تمامی آنها وارد کردن شناسه قبض مورد نظر الزامی است.

شناسه شما یک کد 13 رقمی است که بر روی قبضها درج شده است و با وارد کردن آن در نرم افزار برق من می توانید از کلیه خدمات غیرحضوری آن بهره مند شده و خیلی سریع کارهای خود را انجام دهید. 

این نرم افزار دارای یک بخش ویژه مخصوص مشترکین است که در این بخش به کلیه درخواست های خدماتی مشتریان از جمله درخواست انشعاب جدید، تفکیک یا ادغام، وصل مجدد یا قطع موقت انشعاب، تغییر مکان داخلی، آزمایش کنتور، اصلاح اطلاعات و غیره را پاسخ خواهد داد. یعنی دیگر نیازی نیست برای ثبت درخواست های خدماتی خود به مراکز و دفاتر پیشخوان مراجعه کرده  و چندین ساعت معطل شوید. با استفاده از این سامانه می توانید به راحتی درخواست های خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود. 

از خاموشی های احتمالی برق خود مطلع شوید

در حال حاضر که طرح «برق امید» جهت کنترل و صرفه جویی در مصرف برق در حال اجرا است و برخی شهرها در ساعاتی مشخص دچار قطعی برق می شوند. اما زمان این قطعی مشخص نیست و به همین دلیل بسیاری از شهروندان ممکن است به دلیل عدم آگاهی از زمان دقیق خاموشی منطقه خود دچار مشکل شوند. دیگر نگران نباشید زیرا اپلیکیشن برق من این معضل را برطرف کرده است و با ارائه بخش «خاموشی» شما را از قطعی های احتمالی مطلع می سازد. برای استفاده از این قابلیت تنها کافی است شناسه قبض خود را در بخش «خاموشی» ثبت نمایید تا از زمان های قطعی احتمالی باخبر شوید. 

ویژگی های برنامه

رابط کاربری ساده و آسان

ارائه کلیه خدمات غیر حضوری مربوط به اداره برق 

استعلام و پرداخت قبوض

بررسی صورت حساب و دریافت رسید تراکنش ها

امکان ثبت درخواست های خدماتی و گزارش بروز مشکل 

اطلاع از زمان خاموشی های احتمالی

بنابراین با نصب برنامه کاربردی برق من می توانید در هر زمان و مکان و با استفاده از گوشی هوشمند خود از خدمات شبانه روزی این اپ کاربردی استفاده کنید و از مراجعه حضوری بی نیاز شوید.

‏‏-امکان خود اظهاری کنتورهای دیجیتال به صورت آنلاین یا با برنامه پردازش تصویر قابل نصب روی گوشی
‏-اضافه شدن گزینه باشگاه مشتریان
‏-اضافه شدن گزینه پروفیل بار برای مشترکان دیماندی
‏-رفع مشکلات جزئی و بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۷,۹۴۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر احمددمگاه
١٦ ساعت پیش

‏✗ خطا میزنه خطا میزنه باز نمیشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۹۸۶۶۵۴
٢٢ تیر ١٤٠٣

کاری انجام نشده نظرنمیدم

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر مهدی
٢٢ تیر ١٤٠٣

‏✓ ندارد ‏✗ کلا خطا میده

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط