استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی استراتژی
آجر شکن کلاسیک

آجر شکن کلاسیک

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۷/۱۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۶
حجم۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده sunny goel
‏‏بازی های مورد علاقه خود آجر شکن با گیم پلی منحصر به فرد و گرافیک به شما لذت زیادی می بخشد! در حال حاضر آجر شکن در سبک جدید آمد: بسیاری از سطوح، جلوه های و تقویت کننده در یک بازی!
‏آسان به بازی
‏بازی های مورد علاقه خود را جالب تر هستند. شروع به از بین بردن دیوارها از اولین سطح آسان شکستن بلوک. پرواز دقیق توپ و دیوار شکسته است! آجرها همانند قبل نیستند، مکانیک جدید و اثرات شما را بی تفاوت نخواهند گذاشت! تبدیل شدن به بهترین بازیکن آرکانوی! کامل تمام سطوح!
‏اثرات جدید
‏کشف دنیای مجازی بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل که با آن شما سرگرم کننده زمان خود را کشتن! شما می توانید یک دیوار آجری را از بین ببرید و پاداش زیادی با هیئت مدیره و توپ دریافت کنید! این یک شکست در میان تمام بازی های مورد علاقه خود را!
‏بلوک های منحصر به فرد
‏شکستن بدون توقف آجر چند رنگ! جلوه های بصری بسیار بیشتر! فقط آنها را با یک توپ شکستن و عبور سطوح آجر شکن!
‏بسیاری از سطوح
‏شکستن موفقیت آمیز و رفتن به سطح بعدی! تمام آنها را کامل کنید و هر هفته 50 سطح جدید دریافت کنید! در Arkanoid ما شما می توانید یک پیچیدگی راحت از سطح را انتخاب کنید.
‏آتش، یخ، هرج و مرج و توپ های پلاسما! تقویت کننده های اصلی کلاسیک و منحصر به فرد، لیزر های قدرتمند ویژه - این فقط یک شروع است!
‏امکانات
‏بازی های مورد علاقه ی یکپارچه ای خود را بازی کنید
‏سبک جدید بازی آجر
‏بهترین قاتل زمان
‏سبک آرکانیو جدید
‏پورتال منحصر به فرد برای توپ
‏گرافیک رنگارنگ و موسیقی زیبا
‏200+ سطوح شدید
‏بازی آجر شکن با دوستان
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده