استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
حمله تروریستی مخفی جاسوسی

حمله تروریستی مخفی جاسوسی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۸/۰۷
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۸۱
حجم۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده sunny goel
‏‏FPS مدرن FPS بازی های تیراندازی طرفداران، خوش آمدید به بازی جاسوسی تروریستی Stealth Terrorist 2018، بازی شلیک اسلحه، SWAT بازی اکشن. این شهر با تهدید برخی از تروریست ها مواجه است. عملیات اطلاعاتی در سراسر شهر برای شناسایی مخفیگاه های تروریستی انجام می شود. ادارات CID ادعا می کنند ساختمان مشکوک در شهر که مظنون پنهان شده اند و حملات بعدی خود را برنامه ریزی می کنند. شما یک شکارچی آموزش دیده افسر ویژه نیروهای ویژه SWAT هستید، وظیفه شما این است که از طریق اعتصاب ضد تروریستی، مظنونین را بکشید. یک فرمانده خشم تیرانداز بسیار آموزش دیده در طول عملیات ضد تروریستی شما همراه شما خواهد بود. تیراندازی تروریستی ضد تروریست 2017 تیراندازی بازی سه بعدی بازی تیراندازی با تروریستی FPS است که در آن یک تیرانداز کماندو از تروریست ها شلیک می کند، این یک بازی شبیه سازی 3D مبارزه با تروریست ها است. این بازی درمورد مأموریت های تروریستی است، ضد حمله به دشمنان برای نابود کردن دشمنان و کشتن تمام تروریست ها از طریق حمله متقابل با اسلحه های تیراندازی سریع، نارنجک های دستی و سلاح های دیگر.
‏به عنوان یک کماندوی SWAT، در مقابله با تروریست ها در طول عملیات ضد تروریستی با تیرانداز تروریستی با پشتیبانی یک سرباز، کار شما این است که از شهر محافظت کنید و تمام تروریست ها را به صورت وحشیانه بکشید. تروریست ها برخی از ساختمان های بازی استراتژیک را اشغال کرده اند و در حال برنامه ریزی حمله تروریستی در آن هستند؛ شما توسط نیروهای ویژه عملیات ویژه نیروهای ویژه نیروهای ضد تروریستی اختصاص داده می شود. .
‏مقابله با تیراندازی ارتش 2018 تروریستی در کنار تیراندازان تیرانداز از تیراندازی برای پایان دادن به تروریسم با تیم سربازان. اجرای برنامه تیمی از برنامه ضد تروریستی با اعتصاب ضدحرارت 3d چند نفره تیراندازی و fps تیرانداز بازی تیرانداز سرگرم کننده برای از بین بردن اردوگاه های سحر و جادو با اعتصاب swat در ضد حمله جهانی است. مناسب ترین عملیات ارتش و تروریست های جنایتکار ارتش در سال 2017 است.
‏حمله انتحاری کماندوی تروریستی را در این میدان تک تیراندازی کشته است در ارتش میدان جنگ با گروه فرماندهی با خون و هرج و مرج جنگ مستعمره هنر فتح سربازان ضد سرباز را آزاد می کند سربازان بازنشسته جنگ را در اسلحه حمله می کنند تفنگ جنگ بازی جنگ افزار تفنگ تاکتیکی رقبای جنگ حمله اعتصاب جنگ باز مبارزه با تروریست ها و اسلحه های جنگی با قاتل مبارزه با سربازان تروریستی و مقابله با حملات در منطقه جنگی مبارزه می کنند. زمان خود را برای کشتن دشمن خود، بگذارید آنها را فریاد بزنند. آنها را با گلوله های تفنگ مانند هیتمن ببرید. اقدامات shot.cam را به صورت کامل انجام دهید با بازی های آموزشی ارتش، کشتن انسان شلیک کنید. گرفتن عکس های سر به راحتی توسط ساقه تیرانداز از خفا. ربات های رنجر آماده مبارزه در کنار شما. کسب پول نقد و خرید راننده اخبار، جمع آوری قدرت های زندگی، جمع آوری سلاح های جدید در جنگ، مبارزه با ربات های جنگی مدرن، ارتش مدرن برای ماموریت بعدی ساخت.
‏دشمنان به شدت آموزش داده شده و می دانستند که تمام اقدامات کماندو و بازی های جنگی، نیروهای جنگ برای هدایت شلیک جنگ های مدرن در مبارزه با تروریست 2018 تفنگ های تفنگ تیراندازی 3D بازی. مبارزه با حمله مانند قهرمان اقدام. از بین بردن حیوانات تروریستی، گرفتن عکس های سر، کرایه داروهای مدرن، قدرت پیشگیری از استفاده از اسلحه های اسلحه، بازی های تیراندازی با اسلحه ak-47. که در آن سرباز مبارزه با دشمن با اسلحه برای بازی تیرانداز از خفا بازی 3D. این بهترین بازی تیر اندازی تیرانداز از خفا در 3D برای بازیکنان تیراندازی است. شما یک مامور مخفی هستید، با مقابله با تروریست ها، دشمنان را می کشید. نشان می دهد مهارت های کماندوهای ضد تروریست خود را در آموزش نیروهای قاتل یاد بگیرید، یک سرباز شجاع باشید، برای کشور خود مانند قهرمان سایه مبارزه کنید.

نظرات و امتیاز ها

۸۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سپهر رسولی
٤ مهر ١٤٠١

ان ترین بازی جهان نصب نکنید ضرر میکنید من داشتم یک مرحله را رد میکرد که فقط ۲ نفر مانده بودند و میخواستم اون ۵ آدم را بخرم تا که یک دفعه آمد بیرون

۲۲ ۳۰
امیر محمد
١٠ مهر ١٤٠١

عالییییییییییبیییییییییییییییییییبیيیییییییییییبییییبییییییییییی

۱۲ ۱۰
امیرحسین
٢٩ شهریور ١٤٠١

بازی عالیه . من تابه حال چند بار نصبش کردم . هرکی میگه بده چون نوبه و بازی بلد نی 🖕🎶🖕🖕🖕🖕🖕👌

۲۹ ۷۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده