خانه بازی شبیه سازی
شهر ساخت ساز 2018

شهر ساخت ساز 2018

تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۹
حجم۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده sunny goel
‏‏این بازی شبیه ساز همه چیز در مورد داشتن مهارت در رانندگی کامیون جرثقیل و پارکینگ آن به درستی، بنابراین شما می توانید اتوبوس در کامیون دیگر بارگیری کنید.
‏آیا تا به حال فکر کرده اید که یک جرثقیل بیل سنگین برای ساخت و ساز کار می کند؟ آسان نیست، اما سرگرم کننده برای بازی این بازی ..
‏شما با استفاده از فرمان و کنترل های دیگر به طور دستی دستکاری کنید. رانندگی در زمین ناهموار و حرکت به سمت شن و ماسه در سایت در این ساخت و ساز واقعی ساخت بازی شبیه ساز.
‏شما باید این ارزش را به عنوان یک اپراتور 3D جرثقیل در این بازی سرگرم کننده ثابت کنید. عجله کن! شروع به بارگیری موتور خودرو امروز.
‏گرافیک واقعی 3D، رانندگی، دست زدن و محیط زیست، تجربه شما را جالب تر خواهد کرد.
‏برج جرثقیل برای برداشتن حامل استفاده می شود و به دقت آنها را در موقعیت دقیق قرار می دهد. تکمیل موفقیت آمیز و کارآمد با امتیاز بالاتری به دست می آید.
‏برای تکمیل وظایف مختلف، بازیکن باید ماشین را از حیاط و یا کامیون بارگیری کند. بار ماشین بزرگ و حمل این بار سنگین با دقت در بالای این وسایل نقلیه.
‏تکمیل موفقیت آمیز و کارآمد با امتیاز بالاتری به دست می آید.
‏آنها را بیشتر و بیشتر از بازی های سنگین حفاری سنگین دانلود کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟