استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
بقاء ویلای کرافت

بقاء ویلای کرافت

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۱۰/۲۶
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۲۲۱
حجم۱۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده sunny goel
‏‏بقاء ویلا کرافت یک بازی زیبا با دنیای 3d مکعب است. جنبه های ساخت و ساز ساختمان های ویلای کرافت، بازیکنان را قادر به ساخت سازه های مختلف از مکعب های مختلف در یک دنیای پردازش شده 3D می کند.
‏دو حالت بازی وجود دارد:
‏زنده ماندن:
‏در این حالت شما می توانید هیولا را پیدا کنید، که بسته به مشکل ایجاد می شود، بنابراین بازیکن باید پناهگاهی برای زنده ماندن در شب داشته باشد. برای زنده ماندن، بازیکن می تواند زره را برای کاهش آسیب از حملات دشمن طراحی کند.
‏بازیکن دارای نوار گرسنگی است که باید با خوردن غذا در بازی پر شود. سلاح هایی مانند شمشیر، کمان و محور می تواند برای کشتن دشمنان و حیوانات دیگر آسان تر شود.
‏پلیر ممکن است منابع را برای ساخت ابزارها، مانند محورها، چنگک ها، حفاری خاک و سنگ ها جمع آوری کند. ابزارهای ساخته شده از سنگ های معدنی مانند طلا، آهن یا الماس می تواند بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. طول می کشد تا این ابزار را شکستن.
‏خلاق یا مبتکر:
‏بازیکن در حالت خلاق دسترسی به تمام منابع و اقلام در بازی دارد. پخش نیز قادر به پرواز در سراسر جهان بازی است. در حالت خلاق، بازیکن آسیب نمی بیند و گرسنه نیست. حالت بازی، بازیکن را به سمت ایجاد ساختمان های بزرگ در داخل جهان متمرکز می کند.
‏اگر همه اقلام را در حالت خلاق پیدا کنید و جهان را از دید پرنده ببینید، می توانید نوع جهان را به زنده ماندن تغییر دهید. همچنین ممکن است نوع دنیای عجیب و غریب را از Survive به Creative تغییر دهید، اگر شما نمی خواهید با شخصیت های مبارزه کنید و اشتیاق شما ایجاد و ایجاد شود.
‏تعداد زیادی شخصیت بیگانه در بازی وجود دارد. شما باید برای ساختن چیزهای زیادی در این دنیای مکعب موفق باشید.

نظرات و امتیاز ها

۲۲۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
🗿گیگا چد🗿
٢٥ شهریور ١٤٠١

لطفا حیوون اضافه کنید

۰ ۰
امیر علی پروترین در م ک
١ تیر ١٤٠١

هرسوالی که دباره ی همه ی مانکرافت ها دارید ازمن بپرسید

۱۲ ۱۴
محمد قربانی
٢١ تیر ١٤٠١

عالیه ولی اگه نوع جدیدش رو بکنن خوب میشه

۱۹ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده