خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۲۲۲
حجم۵۵۲ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده 11 bit studios
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏* جهت اجرای بازی به حداقل 1 گیگابایت فضای خالی نیاز دارید.
‏ در این بازی به جای داشتن نقش یک سرباز حرفه‌ای، شما باید به عنوان گروهی از شهروندان معمولی برای بقا در یک شهر اشغال شده تلاش کنید. تلاش برای مواجهه با کمبود غذا و دارو، جانوران متخاصم و احتمال هر لحظه هدف قرار گرفته شدن توسط تک‌تیراندازها بخشی از چالش‌های پیش رو خواهد بود. این بازی تجربه مواجهه با جنگ را از زاویه کاملا جدید به تصویر خواهد کشید.
‏ مرگ و زندگی شهروندان وابسته به تصمیم‌هایی که می‌گیرید خواهد بود. می‌توانید تلاش کنید تمام اعضای پناهگاه را زنده نگه داشته و یا در بعضی مواقع جان برخی از اعضا را قربانی دستیابی به هدف بقای بلند مدت پناهگاه کنید. در جنگ، تصمیمات خوب یا بد وجود نداشته و تنها موضوع مهم بقا خواهد بود. هرچه زودتر این را درک کنید، موفق‌تر خواهید بود.
WHAT'S NEW
Minor bugfixes and improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟