استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۴.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۳
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۷۴
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Dear U Co., Ltd.
‏‏با دوستان خود بی وقفه و هرروز در مورد هرچیزی که به آن علاقه دارید صحبت کنید، و اینجا پر از جمع های مورد علاقه شما است و میتوانید از آنها دیدن کنید.
‏[معرفی خدمات]
‏01.انجمن
‏مکانی که میتوانید آزادانه در مورد علاقه های خود بیش از سایر جوامع در جهان صحبت کنید. وقتی شما در مورد علاقه هایتان صحبت میکنید و آنها را با کسانی که مانند شما به آن ها علاقه دارند،به اشتراک میگذارید، زمان پرواز میکند. از طریق انجمن های پیشنهادی ما در مورد موضوعاتی که همیشه درباره آنها تعجب میکنید و چیز زیادی نمیدانید، بیشتر بدانید...! حالا دوست داری در مورد چه چیزی بدانی...؟
‏02.پیام رسان(SMS)
‏ارسال یک پیام پس از مدتی بسیار کوتاه مانند یک فوت ناپدید میشود، نجوا بایک عضو خاص در یک چت گروهی، و دوستانتان در سطح جهانی با استفاده از پشتیباتی خودکار ترجمه زبان های مختلف دسترسی دارند...!
‏03.تقویم مورد علاقه
‏بدون نیاز به نگرانی برای مخلوط کردن با برنامه ها..!
‏هیچ نیازی به جستوجوی تاریخ های مهم نیست! با یک نگاه به نمای تقویم بر اساس علایق شخصی شده شما ، با برنامه ها و اطلاعات مهم جامعه هماهنگ شوید.
‏04.گپ رو باز کن
‏اتاق های گفتوگویی مخصوص افرادی که تازه اضافه شده اند است، که میتوانند از آنها بدون اطلاعات شخصی مثل تحصیلات، شغل و محل زندگی استفاده کنند. ملاقات و گفتگو با دوستان مادام العمر با علایق مختلف برای شما آسان نخواهد بود. محتوای افراد مشهور را متناسب با سلیقه خود به اشتراک بگذارید. همین حالا گپ هایت رو شروع کن. از اتاق های بزرگ گفتوگوی ما لذت ببر و درمورد علاقه هایت با دوستانت در تمام جهان صحبت کن♥
‏‏بهبود پایداری برنامه

نظرات و امتیاز ها

۷۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 박지민
٧ مرداد ١٤٠٢

میشه فق بگید چجوری چت کنیم؟

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Yazdan
٥ دی ١٤٠١

شلام چه تور واردش بشیم ؟

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر Ryan
١٣ آبان ١٤٠١

‏✓ همه چی عالیییی

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده