استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Fighting Arena
‏‏بازی آفلاین اکشن کاراته و بوکس نینجا را با سفر حماسی جهان آغاز کنید که در آن جنگنده انیمه فوق العاده خود را رهبری خواهید کرد و در آخرین نبرد به پیروزی باشکوهی دست خواهید یافت. هر آنچه برای نترس و توقف ناپذیر نیاز دارید. بگذارید دشمنان با خشم شما روبرو شوند. آیا تا به حال می خواهید بتوانید با جنگجویان انیمه کونگ فو در جهان های مختلف بجنگید؟ اکنون همه این ابرقهرمانان سامورایی سایه در یک بازی فضایی جمع شده اند. چه نبردی بین جنگجویان از یک کیهان، یک جهان متفاوت یا یک هنر رزمی بین شرورانی از کیهان های مختلف انیمیشن باشد که هرگز نمی توانستند به شکل دیگری با هم ملاقات کنند.
‏نبرد مانگا ترکیبی عالی از حماسه است. بازی متعصب و آینده نگر با کنترل آسان بازی های مبارزه ای انیمه. این انیمه مبارزه مخصوصاً برای طرفداران هنر مانگا و طرفداران ابرقهرمانان متحرک کاراته طراحی شده است. بسیار آسان است؛ ما آن را به‌عنوان اکشن آرکید ساخته‌ایم که عاشقان بازی آخر هستند، انیمه‌های ابرقهرمانی سایه‌های انیمه را در حال مبارزه بازی کنید تا خشم جنگی درونی خود را آزاد کنید. سعی کنید در نبرد نهایی بقا آفلاین برنده شوید، پس از هر چالش مبارزه موفق تکواندو سامورایی برای باز کردن قفل جنگجوی کونگ فو کهکشانی بعدی، امتیاز کسب کنید. شکست در هر یک به شما فرصتی می دهد تا با استاد بجنگید تا آخرین مهارت های رزمی انیمه هنرهای رزمی خود را به دست آورید.
‏برای هر پیروزی در مقابل رقبا امتیاز کسب کنید، انیمه با رقبای آفلاین کاراته و بوکس قدرتمند کهکشانی مبارزه کنید و انیمه خود را ارتقا دهید. مهارت های کونگ فو برای کسب رتبه های سطح بالا. قدرت ها، سرعت و دقت فوق العاده خود را با ضربات و ترکیب های جنگی جدید ارتقا دهید و برای هر مسابقه برنده امتیاز بگیرید.
‏ نحوه مبارزه با انیمیشن گلکسی مبارزان:
‏برای باز کردن قفل امتیاز کسب کنید. ترکیب های جدید و قدرت های فوق العاده باور نکردنی برای تبدیل شدن به یک جنگنده رزمی فناناپذیر. برای حمله به گلوله های آتشین، میله آهنی و سلاح های تیراندازی با کمان روی دکمه ابرقدرت ضربه بزنید. برای حمله به ضربات سریع سامورایی نینجا روی دکمه های ضربه بزنید. برای جلوگیری از حملات جنگجویان سایه، می‌پرد و مسدود می‌کند.
‏ویژگی‌های سبک‌های مبارزه جدید از هنر رزمی انیمه، کونگ فو و کاراته را باز کنید. از حملات ترکیبی و ضربات بوکس برای حذف سریع در این بازی مبارزه انیمه استفاده کنید. از ترکیب های ابرقدرت سنگین استفاده کنید و به سرعت مانند یک عنکبوت و حمله ناگهانی به جنگجویان سایه انیمه حرکت کنید. حمله سریع و غیرقابل پیش بینی به هنر رزمی انیمیشن و رقبای کونگ فو، قفل ابرقهرمان بعدی را باز می کند. خشم خود را در نبرد نهایی حماسی و آینده نگرانه آزاد کنید. از بازی‌های مبارزه آفلاین انیمه‌های اکشن لذت ببرید، نبردهای انیمه‌ای فانی با ابرشرورها است.
‏ ویژگی‌های بازی مبارزه با انیمه:
‏• مبارزه با مبارزان انیمه جهان و پیروزی در آخرین نبرد باشکوه< br>• از قدرت های ابرقهرمانی نینجا برای نابود کردن سریع انرژی رقبای سامورایی استفاده کنید
‏• چالش انیمه جنگجوی کونگ فو و پادشاه کاراته با جوایز بزرگ
‏• با قهرمان انیمه فوق العاده خود در مسابقه مبارزه سایه کونگ فو کینگ بازی کنید
‏• مبارزان انیمه کونگ فو را شکست دهید و برای باز کردن سطح بعدی امتیاز دریافت کنید
‏• موسیقی پس‌زمینه و جلوه‌های صوتی انرژی شما را در کاراته سایه ارتقا می‌دهد
‏• کنترل‌های صفحه لمسی بصری و روان
‏• محیط زیبای سه بعدی کیهان شما را افزایش می‌دهد مبارزه با اشتیاق
‏‏Anime Fighters Final X Battle: Epic Fighting Games ویژگی ها:

‏• مبارزه با جنگنده های انیمه جهان و پیروزی در آخرین نبرد باشکوه
‏• استفاده از قدرت های نینجاهای ابرقهرمانی برای از بین بردن سریع انرژی رقبا
‏• انیمه چالش جنگجوی کونگ فو و پادشاه کاراته با جوایز بزرگ
‏• با قهرمان انیمه فوق العاده خود در مسابقه مبارزه سایه کونگ فو کینگ بازی کنید
‏• مبارزان کونگ فوی انیمه را شکست دهید و امتیازهای پاداش دریافت کنید تا قفل سطح بعدی را باز کنید

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده