استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Karate King Final Fight Game

Karate King Final Fight Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۸
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۴
حجم۳۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Fighting Arena
‏‏بازی‌های مبارزات پایانی پادشاه کاراته و بازی‌های مبارزه‌ای کونگ فو، نبرد نینجا و تجربه بازی حمله واقعی را با چالش‌های نهایی پمپاژ خون ارائه می‌دهند. بهترین بازی مبارزه ای کونگ فو و کاراته یک اکشن ترکیبی و افراطی با ماجراجویی های رایگان علیه مبارزان افسانه ای است. در این بازی، شما یک مبارز کاراته ای هستید که با کونگ فوی جسورانه جهان مبارزه می کند، که با احساس قوانین مرده یا زنده به بهترین مبارزات واقعی تبدیل می شود. از رفلکس‌های سریع و حرکات ویژه استفاده کنید، مشت‌های شدید و ترکیب‌های ترکیبی را آزاد کنید، همه رقبا را شکست دهید و اکنون پادشاه کاراته شوید. در کونگ فو، مهارت های انسداد زیادی برای دفاع از خود در برابر حملات دشمن وجود دارد. پاسخ سریع به هر حرکت افسانه های دشمن شما که با شما می جنگند. به موقع تصمیم بگیرید، با مشت و لگد در زمان مناسب به دشمن حمله کنید و با استفاده از دقت و سرعت در اقدامات نهایی خود، حملات دشمن را مسدود کنید. انیمیشن پیشرفته و گرافیک سه بعدی خیره کننده، تجربه واقعی کاراته را به دست شما می‌آورد، در حالی که کنترل‌های لمسی بصری باعث می‌شوند ضربات، هوک و آپرکات طبیعی و سرگرم‌کننده باشند. به معنای دفاع شخصی واقعی و بازی های جنگی تهاجمی. پس برای چی منتظری؟ بیایید همزمان به شور و شوق و خون ادامه دهیم.
‏در برابر رقبای قدرتمند بجنگید، بر آنها پیروز شوید و امتیاز کسب کنید تا رتبه های جدیدی از پیشرفت خود را باز کنید. قدرت، سرعت و دقت خود را با ضربات جدید و سبک های افسانه ای ارتقا دهید و برای هر مسابقه برنده امتیاز بگیرید. این قهرمان نهایی کونگ فو کاراته یک اکشن نهایی مبارزات آرکید هیجان انگیز است، این بازی ماجراجویی برای لذت بردن از مبارزات پایانی پادشاه کاراته و کونگ فو، انیمیشن ها، جلوه های ویژه سه بعدی، صداهای هیجان انگیز و سبک های واقعی جنگنده است. سخت ترین بازی مبارزه با ضربه واقعی را در برابر قهرمان افسانه های حرفه ای جهان تا کنون انجام دهید. آیا به اندازه کافی حرفه ای هستید که بتوانید یک قهرمان غول پیکر را در این مسابقه مبارزه با ضربه زدن کنترل کنید؟ با تمام مبارزان رقیب هوشمندانه کنترل، مشت، لگد، سوپر پانچ، ضربه فوق العاده، ضربه تلنگر را در این بازی نبرد کونگ فو واقعی شکست دهید. مبارزات پایانی پادشاه کاراته و بازی‌های مبارزه‌ای کونگ فو سه بعدی برای حرفه‌ای‌های کاراته آماده است.
‏رقبای گروه کاراته برای نمایش مشت و ضربه سخت آماده هستند. شما از تجربه نهایی بازی سه بعدی لذت خواهید برد. جوایز برای برندگان قهرمانان کاراته است. رقبای شما از سبک های مختلف مبارزه از جمله تکواندو، موی تای، کونگ فو، بوکس و سایر سبک های مبارزه استفاده می کنند تا با قدرت سبک پنجه ببر کاراته بر همه رقبا غلبه کنید. از مبارزات پایانی پادشاه کاراته و بازی‌های مبارزاتی کونگ فو لذت ببرید و یاد بگیرید که چگونه تن به تن، بدون سلاح، با مشت‌ها و لگدهای خود بجنگید، چگونه از خودتان با مهارت شگفت‌انگیزی برای جلوگیری از ضربات و مشت‌های دشمن استفاده کنید، همچنین بخشی ضروری از هنرهای رزمی است. بیایید در این بازی پر اکشن، به بزرگترین نبرد جنگنده ضربتی جهان علیه باند کونگ فو نینجا تبدیل شویم. در این بازی مبارزه ای کونگ فو به ازای هر پیروزی در مقابل رقیب امتیاز کسب کنید. با رقبای قدرتمند بجنگید و مهارت‌های جنگی افسانه‌ای خود را ارتقا دهید تا رتبه‌بندی سطح بالایی کسب کنید. مهارت های خود را به عنوان استاد نینجا قدرتمند در برابر مبارزان کونگ فو اثبات کنید.
‏ ویژگی های بازی مبارزه نهایی کاراته کینگ:
‏• با مبارزان خطرناک مبارزه کنید و قهرمان کاراته جهان شوید.
‏• از قدرت فوق العاده برای از بین بردن انرژی رقیب فوراً استفاده کنید.
‏• با اسطوره کاراته مورد علاقه خود در سبک های کونگ فو کینگ بازی کنید.
‏• مسابقات پادشاهان کونگ فو کاراته با جوایز بزرگ.
‏• برنده شدن در مسابقات کونگ فو و امتیازهای پاداش برای باز کردن قفل مسابقات بعدی دریافت کنید.
‏• با شکست دادن چالش جنگنده افسانه ای جهان ارتقا پیدا کنید.
‏• محیطی جذاب برای افزایش شور و شوق مبارزه شما.
‏• موسیقی پس زمینه و جلوه های صوتی انرژی شما را در کاراته افزایش می دهد. زنگ.
‏• کنترل‌های صفحه لمسی بدون وقفه و صاف.
‏‏ویژگی های بازی Karate Fighting Kung Fu Master: Ultimate Warrior:

‏• سبک قهرمان نینجا کاراته خود را انتخاب کرده و سفارشی کنید
‏• حالت سطح و چالش های حالت شغلی
‏• مبارزه با سخت ترین مبارزان و تبدیل شدن به قهرمان کاراته جهان
‏• مسابقات کونگ فو کاراته با جوایز بزرگ
‏• با شکست دادن اسطوره های مسابقات جنگنده ارتقا پیدا کنید
‏• در مسابقات کاراته برنده شوید و برای باز کردن قفل مسابقات بعدی امتیاز دریافت کنید

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عسل امینی
٢٤ آبان ١٤٠١

اما خوبه پیشنهاد میکنم حتما نصب کنید

۱۷ ۵
سید محمد نبی پور
٤ خرداد ١٤٠٢

بازی عالیه

۰ ۰
نفس.گیر
٥ اردیبهشت ١٤٠٢

بی. نظیر

۰ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده