استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Street Fight: Beat Em Up Games

Street Fight: Beat Em Up Games

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۱
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۷
حجم۱۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Fighting Arena
‏‏نبرد سوپر قهرمان نینجا کونگ فو و داستان آخرین نبرد سایه نینجا:
‏بیایید به خیابان‌های شهر وگاس جنایتکاران بپریم و استاد ربات جاسوسی کاتانا شمشیر مبارزه با ابرقهرمانان آینده‌نگر را در بهترین ربات جنگجوی آمریکایی بازی کنیم. بازی های ابرقهرمانی ماجراجویی. بروز لی یک جنگجوی نینجا و قهرمان هنرهای رزمی است که یک جنگجوی سامورایی تاکاشی در بازی های نینجا مانند سبک مبارزان کونگ فو است. او وارد شهر اژدها می شود تا دوست دخترش Ying Yue را در بازی های مبارزه ای beat em up ninja نجات دهد. لی به این موضوع پی برد! Ying Yue توسط باندهای تبهکار ربوده شد که برای او تله گذاشتند و یک جنایتکار بی رحم را در پشت بام استخدام کردند تا یک نینجا ابرقهرمان دست و پا چلفتی را بکشند. Broz Lee تصمیم می گیرد در مبارزات beat em up با آنها روبرو شود و دوست دخترش را از تبعید آقای شیطان نجات دهد. اربابان جنایتکار سایه قبلاً شهر را تصرف کرده اند و بروز لی جنگجویان سامورایی باید شبکه مافیایی آنها را با بازی های مبارزه کاراته نابود کنند. مردم می خواهند مبارزان سایه جهش یافته را از شهرها و خیابان هایشان بیرون کنند. به نظر می رسد که همه چیز در حال فروپاشی است، اما استاد کونگ فو به عنوان آخرین امید سامورایی برای شهر ظاهر می شود. وقت آن است که عدالت خود را در این مبارزه با سایه نینجاهای کلاسیک ابرقهرمانی با ضرب و شتم آنها انجام دهید. این یک ماموریت در بهترین بازی‌های نینجا مبارزات رایگان است.

ویدئو معرفی برنامه

‏Arshi Streets Fighting Superhero Rooftop:
‏بازی‌های ابرقهرمان نینجا ترکیبی عالی از ابر ربات‌های متعصب و آینده‌نگر است. گیم پلی با کنترل های آسان نینجا آراشی نهایی در بازی های مبارزه ای جدید کونگ فو. این بازی رزمی کاراته ابرقهرمانی جنگجویان سامورایی به طور ویژه برای عاشقان آخرین مبارزه با طناب سایه نینجا طراحی شده است. بسیار آسان است، ما آن را در حالت بازی جهان باز آرکید ساختیم و سبک جدید beat em up شهری را در نبرد عالی اجرا کردیم، بازی‌های ابرقهرمانی را انجام دهید تا خشم جنگی فانی را در خیابان درونی خود آزاد کنید. باند جنگجویان نینجا سامورایی کنترل خیابان‌های جنایی شهر وگاس را به دست گرفتند، شما باید فعالیت‌های مجرمانه را متوقف کنید، میله‌های آهنی و شمشیرهای سایه افسانه‌ای کاتانای نینجا منتظر نبرد جنگجویان ابدیت علیه هر دشمنی هستند که سر راه شما قرار دارد. سعی کنید در جنگجوی قاتل در بقا تنها، او را شکست دهید، پس از هر چالش نینجا نینجا موفق با استیکمن امتیاز کسب کنید تا قفل سطح بعدی را باز کنید.
‏نحوه سایه زدن آخرین مبارزه علیه جنایتکاران خیابان های شهر:
‏برای انجام حملات و ضربات شمشیر جنگجوی شیطان نینجا در بازی‌های آفلاین، روی دکمه‌ها ضربه بزنید. بر روی دکمه حمله ضربه بزنید تا ابزارهای مختلف مانند شمشیر کاتانای جنگجویان سامورایی جهش یافته، چوب بیسبال، جعبه چوبی، میله آهنی و سلاح های تیراندازی با کمان را از میدان جنگ بردارید. می پرد و بلوک می کند تا از جنگجویان آخرین مبارزه سایه خیابانی در بازی های ابرقهرمانی نینجا جلوگیری کند. برای باز کردن قفل ترکیب‌های جدید و به دست آوردن ابرقدرت‌های باورنکردنی، سکه‌ها را جمع‌آوری کنید تا به یک جنگنده رزمی فناناپذیر تبدیل شوید.
‏حملات سریع و غیرقابل پیش‌بینی به هنرهای رزمی و مبارزان کونگ فو قفل بازی‌های ابرقهرمانی واقعی بعدی را باز می‌کنند. خشم خود را در خیابان های سایه نینجاهای آینده نگر آمریکایی آزاد کنید و آنها را در جهان شکست داد. ویژگی های جدید سبک شمشیر کاتانا از هنرهای رزمی جاودانه، قهرمان کونگ فو و مبارزه کاراته را باز کنید. از حملات افسانه ای شمشیر نینجا کاتانا برای از بین بردن همه جنگجویان سامورایی در این بازی های مبارزه ای کونگ فو استفاده کنید. از ترکیب های ابرقدرت سنگین استفاده کنید و مانند بازی های ابرقهرمانی طناب عنکبوتی به سرعت حرکت کنید و به مبارزان کاراته حمله کنید. لذت بردن از اکشن ضرب و شتم قاتل بهترین بازی مبارزه ای، فوق شرور و ربات های خیابانی شگفت انگیز است. قدرت‌های فوق‌العاده پرش، سرعت، و دقت‌هایی مانند ضربات مبارزه با طناب عنکبوت و ترکیب‌های فوق‌العاده که برای هر مسابقه برنده در بازی‌های آفلاین امتیاز می‌گیرند. برای هر برد در مقابل رقبای سایه امتیاز کسب کنید، با چالش های قدرتمند کاراته و بوکس مبارزه کنید، و مهارت های کونگ فو روبات خود را برای کسب رتبه در سطح بالا ارتقا دهید.
‏‏ویژگی‌های بازی‌های مبارزه با ابرقهرمان نینجا: Shadow Last Fight:

‏اضافه شدن جوایز و شگفتی‌های هیجان‌انگیز روزانه
‏افزایش قدرت‌های رزمی برای از بین بردن سریع انرژی سامورایی‌ها
‏بازی بهبود یافته بازی نینجا آراشی جنگجو
‏افزودن خون پمپاژ اثرات UFX و UI

نظرات و امتیاز ها

۲۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
👁‍🗨🎸🎤x14
٣ دی ١٤٠١

خوبه

۱ ۰
+Mehdi+
٢٠ مهر ١٤٠١

عالی

۳ ۰
سینا نجاتی
١٤ تیر ١٤٠١

این باز. ی هم یک ستاره بسشه

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده