استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Beat Em Up Wrestling Game

Beat Em Up Wrestling Game

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۱
تعداد دانلود۳۱ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۴۰
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Fighting Arena
‏‏جیمز، یک کشتی گیر جوان از یک شهر کوچک می خواهد به تحقق رویای دوران کودکی اش و تبدیل شدن به یک قهرمان کشتی جهان است. داشتن برخی از بینش به خیابان کشتی و حلقه مسابقات حرفه ای، او را به نیویورک نقل مکان کرد برای تحقق زندگی طولانی خود رویای تبدیل شدن به یک ستاره کشتی جهان و یک باشگاه کشتی، که او را به چالش های مبارزه شدید گریبان معرض و رها جنگ درونی خود می پیوندد مهارت ها. به زودی او را به مبارزه علیه ترین کشتی گیران قدرتمند و قوی در سراسر جهان در خیابان بازی مبارزه رقابت.
‏تصور کنید که خود به عنوان جیمز و آماده به پرش به حلقه و تجربه ترین هیجان نبرد کشتی از 2020 در این بازی عرصه جنگ است. کشتی رامبل ستاره های بزرگ افراطی بازی مبارزه است به خصوص برای کشتی شدید، بوکس، و ضربه دوستداران بازی مبارزه طراحی شده است. مبارزه با کشتی گیران برتر از سراسر جهان و لذت بردن از بازی مبارزه نهایی از بند باز کردن جنگنده درونی خود را. گیم پلی آسان با کنترل های صاف به شما درایو دیوانه. بازیکنان سبک رایگان این کشتی بازی عمل بسته بندی 3D لذت ببرید. اسمک دان همه مبارزان سر و صدا کشتی در این بازی کشتی جهان نهایی و تبدیل شدن به قهرمان جهان. در حال حاضر این زمان به پرش در حلقه و بند باز کردن مهارت مبارزه خود را است. تجربه کشتی در زندگی واقعی و مهارت های خود را به سطح بعدی. در این بازی طرفدار کشتی، شما یک شانس را به مبارزه در برابر بهترین کشتی قهرمان حلقه حرفه ای در سراسر جهان است. ضرب و شتم حریف خود را با انجام حرکات کشتی مانند چوک اسلم، با شدت بهم زدن پا و ضربه قطره. این تازه ترین کشتی پرماجرا بازی مبارزه، بازی 3D هیجان انگیز برای لذت بردن از واقعیت مانند کشتی دعوا سر و صدا و تجربه جهان سبک آزاد مبارزه گیم پلی، مبارزه با انیمیشن، 3D بازی مبارزه، صداهای هیجان و سبک مبارزه واقعی است.
‏بنابراین، خود را آموزش به یک کشتی گیر حرفه ای و اثبات خون کشتی خود را به عنوان یک کشتی قهرمان سر و صدا حرفه ای است. این کشتی رامبل ستاره های بزرگ افراطی بازی مبارزه دارای حالت های مختلف و سطوح. مبارزه و پیروزی هر سطح به کسب امتیاز و سطح بعدی را باز کنید برای نهایی بازی مسابقات قهرمانی کشتی. ارتقا قدرت، سرعت، و مهارت های خود را با تاکتیک های جدید و combos مهارت های جدید باز کردن و گرفتن امتیاز در برابر هر مسابقه برنده سر و صدا. کسب امتیاز بیشتر به باز کردن سطح بعدی با تماشای فیلم ها به پاداش باشد. مبارزه با دشمنان کشتی مختلف از سراسر جهان است. ایجاد و سفارشی کردن کشتی گیران رویایی خود را از گزینه های متعدد به روز رسانی قدرت کشتی گیر خود را، برای افزایش کشتی خود را و مهارت های مبارزه و حذفی قهرمانان کشتی جهان است. حالت شامل بازی سریع، حالت رتبه بندی شده، حالت انتقام و حالت حلقه. ویژگی های منحصر به فرد مانند سخت ضربه عمل، گرافیک خیره کننده، درام، حالت های جدید بازی، انواع بازی های اضافی، و قابلیت ایجاد عمیق را به این بازی بیشتر بازی کشتی هیجان انگیز است. لذت بردن از مبارزه با قهرمان سنگین وزن در حلقه در این بازی رایگان کشتی نهایی. تبدیل شدن به قهرمان جهانی کشتی رامبل پس از ضرب و شتم تمام قهرمانان کشتی در جهان است. فکر می کنم و تمرین تاکتیک ها و مهارت های جدید و آموزش ستاره های بزرگ خود را به پتانسیل کامل خود را به ضرب و شتم دشمن خود را در حلقه است که در مبارزه با کشتی رامبل ماهر. رقابت در برابر مخالفان خود را در سراسر جهان در حوادث و چالش های مختلف در این نبرد کشتی نهایی. بنابراین، به یاد داشته باشید یک چیز ''دو مرد، یک حلقه، یک برنده!''، دنده و آماده به قهرمان کشتی جهان است.
‏به ویژگی های کلیدی از کشتی رامبل ستاره های بزرگ افراطی بازی های مبارزه:
‏کشتی گیران • حرفه ای جهانی از مسابقه برتر عرصه
‏• قوانین کشتی واقعی، سبک مبارزه و اقدامات
‏• سنگین وزن قهرمانان کشتی جهان به مبارزه با شما
‏• فوق العاده و هیجان انگیز مسابقات قهرمانان کشتی
‏• اقدامات واقعی و تاکتیک های دقیق کشتی
‏• جلوه های صوتی پس زمینه پر انرژی به افزایش سطح انرژی خود را
‏• گرافیک بسیار عالی با گیم پلی صاف
‏• انیمیشن های 3D و گیم پلی واقع گرایانه
‏‏ویژگی‌های بازی Pro Wrestling Battle 2018 & Ultimate Fighting Mania:

‏• World Wrestlers In Professional Arena Games
‏• Critical Action Packed World Wrestlers Fighting Game
‏• Super & Crucial Wrestling Champions Tournament
‏• مختلف ضربات و سبک های مبارزه برای سرگرمی
‏• قهرمانان سنگین وزن برای نبرد با شما در آرنا
‏• رویارویی با رقبای مختلف کشتی با استفاده از تکنیک های مختلف مبارزه
‏• اقدامات واقعی و حرکات کشتی دقیق

نظرات و امتیاز ها

۴۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پرسپولیس ❤
٢٧ اسفند ١٤٠١

✓تا برنامه بازمیشه خارج میشه

۴ ۲
ᴴᴱᴿᴼ
٦ آبان ١٤٠١

‏✓ عالیه نسبت ب حجم ‏✓ کاراکتر های زیبا و معروف ‏✓ خلاصه خوبه موقعی ک نت نداری ‏✗ آــــونه بعضی موقه ها باگ میخوره

۲۸ ۵
TAHA
٢٣ بهمن ١٤٠١

خیلی بد نیست

۱۵ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده