استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mega Fingerprint Animation

Mega Fingerprint Animation

نسخه۱.۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۵
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده MicroZon Studio
‏‏معرفی ابزار نهایی در صفحه نمایش Fingerprint Animation Live Theme برای انیمیشن های اثر انگشت شخصی سازی شده گوشی. آیا از نگاه کردن به همان صفحه نمایش های قدیمی و کسل کننده تلفن خسته می شوید؟
‏آیا می خواهید کمی شخصیت و خلاقیت به گوشی هوشمند خود بدهید؟ برنامه Live Fingerprint Animation Style Wallpaper تنها چیزی است که به آن نیاز دارید! این اپلیکیشن اثر انگشت انیمیشن Style Effect با نمایشگر پیشگامانه، پس‌زمینه‌های بسیار زیبا و پویا را با انیمیشن‌های اثر انگشت زنده خود ارائه می‌دهد و آن را به ابزاری عالی برای شخصی‌سازی سفارشی‌شده گوشی تبدیل می‌کند. افکت تصویر زمینه انیمیشن زنده اثر انگشت یک انیمیشن زنده پویا است و به عنوان گیف انیمیشن اثر انگشت برای صفحه قفل تنظیم شده است.

ویدئو معرفی برنامه

‏ صفحه نمایش تلفن خود را با مگا اثرانگشت زنده ما به یک اثر هنری تبدیل کنید. کاغذدیواری متحرک که مطمئناً ذهن شما را برمی‌گرداند.
‏با شگفت‌انگیزترین نمایشگر سبک انیمیشن زنده اثرانگشت آنجا! با صفحه‌های شارژ خسته‌کننده یا کاغذدیواری‌های متحرک اثرانگشت خداحافظی کنید و به مجموعه‌ای از تم‌های رنگی خیره‌کننده و پویانمایی اثرانگشت قفل صفحه نمایش زنده سلام کنید. با افکت تم اثر انگشت ما، می‌توانید افکت انیمیشن کاغذدیواری اثرانگشت مورد علاقه خود را انتخاب و تنظیم کنید و به آن ارتقاء ظریفی فوری بدهید.
‏ br>⚡انیمیشن های اثرانگشت نئونی برقی:
‏بعد کاملاً جدید از سبک و انرژی را با انیمیشن های افکت نئونی پر جنب و جوش و تصاویر پس زمینه اثر انگشت به دستگاه خود اضافه کنید! این سبک‌های انیمیشن اثر انگشت بهترین راه برای برجسته کردن صفحه نمایش شما و جلب توجه است. با جلوه تصویر زمینه متحرک اثرانگشت اثرانگشت قفل صفحه نمایش براق و آینده نگرانه را تجربه کنید.
‏ با تم های تصویر زمینه متحرک اثر انگشت استادانه و مسحورکننده اش مانند هرگز زندگی کنید. و می‌توانید از بین گزینه‌های متعدد موجود انتخاب کنید، و می‌توانید تم‌های اثرانگشت عالی را برای مطابقت با روحیه و سبک خود بیابید. پس چرا وقتی می‌توانید از اپلیکیشن Live Fingerprint Animation and Wallpaper برای داشتن تجربه‌ای واقعاً بدیع و هیجان‌انگیز استفاده کنید، یک انیمیشن استاندارد صفحه قفل گوشی را انتخاب کنید؟
‏📑نحوه استفاده/ راهنمای کاربر: (صفحه‌های متحرک اثر انگشت)
‏📍در تم‌های کاغذدیواری انیمیشن اثر انگشت موجود بگردید.
‏📍یک بار شما طرحی را انتخاب کرده‌اید، روی آن ضربه بزنید تا پیش‌نمایش آن را مشاهده کنید.
‏📍روی دکمه 'تنظیم به‌عنوان کاغذدیواری' ضربه بزنید.
‏📍می‌توانید تم سبک انیمیشن اثرانگشت زنده را به‌عنوان انیمیشن اثر انگشت صفحه قفل خود تنظیم کنید.
‏ > انیمیشن‌های اثر انگشت زیبا که برای مسحور کردن شما ساخته شده‌اند.
‏💎رابط کاربر پسند: استفاده از والپیپر زنده اثر انگشت به گونه‌ای ساخته شده است که استفاده از آن حتی برای افرادی که دانش فنی کمی دارند، ساده است.
‏💎راه‌انداز تم اثر انگشت انیمیشن زنده برای با اکثر تلفن‌های هوشمند کار کنید، بنابراین می‌توانید از آن برای مشاهده انیمیشن‌های اثرانگشت شگفت‌انگیز برای صفحه قفل استفاده کنید.
‏ br>💎والپیپرهای متحرک اثر انگشت نئون: این کاغذدیواری‌های نئون دارای طرح‌های نئونی پررنگ و درخشان هستند که مطمئناً گوشی شما را متمایز می‌کند.
‏💎از میان مجموعه عظیمی از انیمیشن‌های تصویر زمینه زنده اثرانگشت سرگرم‌کننده را انتخاب کنید.
‏💎والپیپرهای اثرانگشت ما برای تکمیل جدیدترین مدل‌های گوشی و اندازه‌های صفحه‌نمایش طراحی شده‌اند.
‏💎در حال ارتقای مداوم منابع انیمیشن برای حفظ محتوای جذاب بی‌نظیر.
‏به‌روزرسانی‌های مکرر مجموعه تصاویر پس‌زمینه انیمیشن اثرانگشتی برنامه.
‏اکنون آن را دانلود کنید و دنیای کاملاً جدیدی از جلوه‌های تم انیمیشن اثر انگشت تلفن را کشف کنید.
Crashes Fixed
Bugs Resolved
Improved userinterface

دیگران نصب کرده‌اند