خانه برنامه تناسب اندام
Runkeeper - GPS Track Run Walk

Runkeeper - GPS Track Run Walk

ثبت فعالیتهای ورزشی از طریق

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۶
حجم۵۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده ASICS Digital, Inc.
‏‏RunKeeper - GPS Track Run Walk یک اپلیکیشن ورزشی بسیار محبوب برای گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط کمپانی پرآوازه FitnessKeeper Inc. منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. این اپلیکیشن به شما اجازه میدهد که بتوانید هنگام دویدن سرعت و میزان مسافت طی شده را از طریق GPS ثبت نموده و نمودار کاهش وزن و همچنین میزان برآورده شدن اهداف تعیین شده را در قالبی زیبا مشاهده نمایید. شایان ذکر است که این برنامه در سال 2012 از سوی LifeHacker به عنوان برترین اپلیکیشن دو انتخاب شده و توجه بسیاری را به سمت خود جلب نموده است. چنانچه دوست دارید فعالیتهای ورزشی خود را - از قبیل دوچرخه سواری، پیاده روی و دو - ثبت نموده و آنها را بصورت آماری مشاهده کنید، پیشنهاد میکنیم این نرم افزار را حتما بر روی دستگاه اندرویدی خود داشته باشید.
‏ویژگیهای برنامه RunKeeper - GPS Track Run Walk:
‏محاسبه سرعت دو و دوچرخه سواری، مسیر طی شده و میزان کالری مصرف شده بصورت دقیق و لحظه ای
‏امکان مشاهده مسیرهای از پیش تعیین شده
‏امکان نقشه برداری مسیر حرکت
‏امکان دنبال کردن تمرینهای از پیش ارایه شده
‏دریافت آپدیتهای صوتی در مورد فعالیتهای انجام شده
‏سازگاری با ساعتهای اندرویدی
‏امکان گوش دادن به موزیک حین انجام تمرینات ورزشی
‏دارا بودن ویجت صفحه خانگی
‏ارایه آموزشهایی در مورد کاهش وزن و رسیدن به فیتنس
‏و ...
Just like your fitness journey, we’re improving every day. This time, we made some bug fixes to make your Runkeeper experience even better.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟