استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Running App - GPS Run Tracker

Running App - GPS Run Tracker

نسخه۱.۵.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۲۹
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۵۴
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده Leap Fitness Group
‏‏برنامه Leap running برنامه های متنوعی را برای کاهش وزن ارائه می دهد. همه برنامه‌ها برای مبتدیان مناسب هستند و می‌توانند به شما کمک کنند با انگیزه بمانید، وزن کم کنید و به اهداف تناسب اندام متفاوتی مانند افزایش سرعت خود برسید. می‌توانید بازخورد صوتی را از مربی صوتی دریافت کنید.
‏دویدن ثابت شده است که متابولیسم را افزایش می‌دهد و می‌توانید کالری بیشتری بسوزانید. با طرح خاص. برنامه ما برنامه‌هایی را ارائه می‌کند که توسط مربی حرفه‌ای تناسب اندام طراحی شده است تا کاهش وزن موثر، آسان و سرگرم کننده باشد. این برنامه‌های دویدن، آهسته دویدن و پیاده‌روی برای همه سطوح مناسب هستند.
‏این برنامه آمار دویدن را ردیابی می‌کند، مسیرها را با GPS در زمان واقعی ضبط می‌کند و به بهبود وضعیت شما کمک می‌کند. اجرای عملکرد با تجزیه و تحلیل دقیق و نمودارهای بینش. این مایل ردیاب قدرتمند همه آمارهای کلیدی، مسافت، زمان، سرعت، کالری سوزانده شده، ارتفاع و غیره را ردیابی می کند.
‏برنامه های آموزشی مختلف
‏• پیاده روی برای کاهش وزن - مناسب برای همه . با پیاده روی فواصل زمانی کاهش وزن داشته باشید.
‏• دویدن برای کاهش وزن - حتی اگر تازه کار هستید، می توانید برنامه دویدن خود را به آسانی برنامه دویدن کامل کنید.
‏• آکادمی سرعت - سرعت و استقامت را برای هدف بعدی خود افزایش دهید.
‏• اولین 5K من - اولین 5k خود را با راهنمای مربی تکمیل کنید.
‏همگام‌سازی داده‌ها
‏می‌توانید تمام داده‌های دویدن و تمرین خود را با حساب، مسیرها، مسافت خود همگام‌سازی کنید. ، زمان، سرعت، کالری، و غیره. بنابراین با تغییر دستگاه، داده های شما از بین نمی روند.
‏Running Tracker
‏• اهداف تعیین کنید - اهداف هفتگی و سالانه خود را تنظیم کنید تا دویدن به عادت تبدیل شود پیشرفت کاهش وزن خود را تقویت کنید.
‏• هر دویدن را تجزیه و تحلیل کنید - تمام آمار دویدن شما را به صورت بی‌درنگ رصد می‌کند و آنها را در نمودارها تجزیه و تحلیل می‌کند.
‏• همان مسیر را مطابقت دهید - دویدن‌های یک مسیر شما را ثبت می‌کند و روندهای دویدن شما را نشان می‌دهد. عملکرد دویدن خود در طول زمان.
‏• مسیر خود را نقشه برداری کنید - با ردیاب در حال اجرا GPS، می توانید مسیرهای خود را با GPS ضبط کنید، مسیرهای خود را ذخیره کنید و نقشه مسیر خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
‏• دریافت بازخورد صوتی - دریافت بازخورد صوتی ( مدت، مسافت، کالری، سرعت، و غیره) از مربی صوتی تا کنترل تمرین شما را به دست گرفته و عملکرد شما را بهبود بخشد.
‏تجزیه و تحلیل قدرتمند
‏• عملکرد خود را با آمار در فواصل و بازه های زمانی مختلف مقایسه کنید.
‏• الگوهای تمرینی خود را برای بهبود عملکرد خود به صورت علمی تجزیه و تحلیل کنید.
‏• واضح و طراحی گرافیکی شیک.
‏برای اهداف مختلف تناسب اندام
‏• چه بخواهید وزن کم کنید یا تناسب اندام خود را حفظ کنید.
‏• چه صرفاً بدوید یا تمرینات ماراتن.
‏ >• مرد باشید یا زن، پیر یا جوان.
‏• این نه تنها یک برنامه کاهش وزن است، بلکه یک ردیاب مسافت برای دویدن، ردیاب دویدن، برنامه آهسته دویدن، برنامه پیاده روی، ردیاب مایل، کالری شمار، مایل شمارنده است. , ردیاب در حال اجرا GPS.
‏ردیاب در حال اجرا GPS
‏می خواهید یک ردیاب در حال اجرا GPS برای ردیابی دویدن داشته باشید؟ آیا می خواهید یک برنامه اجرای نقشه برای ردیابی در حال اجرا داشته باشید؟ نقشه اجرای خود را می خواهید؟ این ردیاب در حال اجرا GPS را برای ردیابی دویدن و دریافت نقشه اجرا امتحان کنید. این برنامه اجرای نقشه و ردیاب اجرای نقشه به‌طور دقیق اجرا روی نقشه را با GPS در زمان واقعی ردیابی می‌کند و به شما امکان اجرای نقشه را می‌دهد.
‏ردیاب فاصله برای دویدن
‏این ردیاب اجرا و برنامه اجرای نقشه، ردیاب فاصله شما را برای پیاده روی و ردیاب فاصله شما برای دویدن این نه تنها یک ردیاب اجرا، بلکه یک ردیاب GPS نیز برای ردیابی دویدن است. از بهترین ردیاب جی‌پی‌اس و ردیاب دویدن برای ردیابی ردیاب فاصله خود برای پیاده‌روی و ردیاب فاصله خود برای دویدن استفاده کنید.
‏ردیاب دویدن
‏ردیاب دویدن و ردیاب فاصله برای پیاده‌روی در زمان واقعی. با این ردیاب جی‌پی‌اس، وزن خود را کاهش دهید و تناسب اندام خود را حفظ کنید.

نظرات و امتیاز ها

۵۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر zakaria.5
١٧ اسفند ١٤٠٢

‏✓ نشان دادن موقست مکانی دقیق ‏✓ میزان دوندگی ‏✓ میزان کالری سوزی ‏✓ مناسب بزنامه ریزی روزانه پیاده روی

میپسندم۷ نمیپسندم۱
عکس کاربر امیر حسین تمیز
١ دی ١٤٠٢

‏✓ برای تقویت پاها و سیستم بدن مناسب است ‏✗ هیچ نقاط ضعف ندارد خیلی برنامه خوبیی

میپسندم۹ نمیپسندم۴
عکس کاربر 擦里面 安定 跟他了
٢٤ آذر ١٤٠٢

‏✓ 1_خیلی خوبه برای اونایی که عاشق دوهوازین 2_مپ داره و مسیرت مشخص میکنه 3_ موزیکم پخش میکنه

میپسندم۱۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده