خانه برنامه عکس و فیلم
500px – Photo Sharing & Photography Community

500px – Photo Sharing & Photography Community

رسمی سایت

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۴۹
تعداد نظرات۴۱
سازنده 500px
نسخه۶.۷.۱
حجم۲۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۶/۲۳
‏‏500px – Discover great photos برنامه رسمی 500px.com برای اندروید است. اگر از طرفداران عکس های زیبا و الهام بخش باشید احتمالا با 500px.com آشنا هستید، جامعه ای مجازی از هواداران عکسهای الهام بخش که در سال 2009 توسط Oleg Gutsol و Evgeny Tchebotarev تاسیس شد. میلیونها کاربر این سایت پیوسته بهترین آثار را با یکدیگر به اشتراک میگذارند که این امر باعث شده تا به یکی از منابع عکسهای تاثیرگذار تبدیل شود. اگر شما هم از طرفداران عکسهای زیبا هستید این برنامه را حتما امتحان کنید، چرا که با نصب آن میتوانید به جستجو در بین انبوهی از عکسهای زیبا بپردازید.
- Today we're launching a new way to discover content with Activity Feed! Keep up to date with the photographers you're following and discover what they are loving on 500px.
- We've also made some updates to the look and feel of your Home Feed.
- Bug fixes and visual updates.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟