استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Internet Celebrity Lifestyle

Internet Celebrity Lifestyle

نصب در حال دریافت
نسخه۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۹
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۰
حجم۶۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Last Fighter
‏‏آیا یک بار در زندگی خود دیوانه هستید که یک سلبریتی مشهور شوید؟ اگر بله، رویاهای خود را در بازی سبک زندگی اینترنتی مشهور برآورده کنید. با نشان دادن مهارت های خارق العاده خود، داستان افراد مشهور مد لباس خود را ایجاد کنید. ماشین ورزشی مورد علاقه خود را برانید و در سالن کنسرت برقصید. در این بازی ستاره های مشهور به یک پسر دیوانه تبدیل شوید و صنعت هالیوود را تکان دهید. ویدیوی خود را در رسانه های اجتماعی آپلود کنید و یوتیوبر معروف نیروی جوان نسل بعدی شوید. در این بازی افراد مشهور، افراد مشهور را شکار کنید.
‏بازی سبک زندگی مشهور اینترنتی به ویژه برای بازی‌های ستاره فیلم‌های فوق‌العاده مشهور و دوستداران بازی‌های مشهور طراحی شده است. دوربین عکاسی را استخدام کنید که تک تک لحظات زندگی اجتماعی شما را ثبت کند. با ماشین خود شیرین کاری کنید، با مردم شوخی کنید و برای دانش آموزان فقیری که در دبیرستان تحصیل می کنند به مدرسه کمک کنید.
‏بازی:
‏از آخرین شبیه سازی سبک زندگی افراد مشهور اینترنتی که شامل ماموریت های جالب و قابل توجه برای شما. نقش یک سلبریتی معروف را بازی کنید و طرفداران و فالوورهای خود را افزایش دهید. ماموران امنیتی شخصی شما را برای کنسرت رقص به زمین رقص خواهند برد. برای چالش شیرین کاری های آینده خود، نسخه ی نمایشی را از مرد دوربین عکاسی که به تازگی استخدام کرده است، بگیرید. با پریدن از رمپ های عمودی با ماشین اسپرت خود، روی هلیکوپترها شیرین کاری کنید. با دوربین خود به دفتر خود بروید و ویدیوهای خود را در شبکه های اجتماعی آپلود کنید. با انداختن اسباب بازی عنکبوت روی آنها، با دوربین مخفی شوخی کنید. با دوست دختر خود که در رستوران منتظر شماست ملاقات کنید. با دوست دختر خود سفر کنید، لباس های جدید و ماشین اسپرت را در این بازی مشهور مشهور بخرید. به بچه‌های مدرسه‌ای فقیر کمک کنید و در حین بازی کردن این سبک زندگی مشهور اینترنتی ۲۰۲۰ به شخصیت رفاهی تبدیل شوید.
‏ویژگی‌های سبک زندگی افراد مشهور اینترنتی:
‏• نقش افراد مشهور اجتماعی را بازی کنید
‏• بهبود مهارت‌های YouTuber شما
‏• به شخصیت رفاهی تبدیل شوید
‏• از شیرین کاری‌های ماشین اسپرت بر روی هلیکوپتر لذت ببرید
‏• رقص و نمایش خیریه با شکار افراد مشهور
‏• خرید ماشین‌ها و لباس‌های جدید
‏‏*به‌روزرسانی جدید بازی ستاره‌های اینترنتی*
‏-به‌روزرسانی رابط کاربری بهتر
‏-اشکال‌های سطوح شیرین کاری رفع شد
‏-مش‌های مدل‌ها به‌روزرسانی شدند
‏-کنترل‌های پخش‌کننده رفع شدند
‏-طراحی‌های فروشگاه جدید
‏-صداها به‌روزرسانی شده و موسیقی

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فاطمه سلماسی ♡F♡D♡
١ آبان ١٤٠١

خیلی بد بود نصب نکنید

۱ ۱
ایدا رضاییان
٢ مرداد ١٤٠١

سلام خیلی بده اصلا نصب نکنید

۳ ۴
حاج
١٤ اردیبهشت ١٤٠١

خیلی بده من میگم نصب نکنید

۴ ۸

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده