خانه برنامه کتاب
Moon+ Reader

Moon+ Reader

کتاب‌خوان

تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۹۴
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده Moon+
‏‏<b>Moon+Reader</b> قدرتمندترین نرم افزار مطالعه کتابهای الکترونیکی در سیستم عامل اندروید می باشد. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که از دستگاه اندرویدی خود برای مطالعه استفاده میکنید میتوانید با برنامه Moon+ Reader گوشی خود را به یک کتابخانه همراه تبدیل کنید. این برنامه دارای چند کتابخانه و دیتابیس طبقه بندی شده آنلاین میباشد که با اتصال به اینترنت مبتوانید به جستجو و دانلود کتابهای الکترونیکی بپردازید.<br><br><b>ویژگیهای Moon+Reader:</b><br>پشتیبانی از فرمتهای epub, pdf, mobi, chm, cbr, cbz, umd, fb2, txt, html, rar, zip, OPDS<br>سریع و روان، بدون تبلیغات<br>قابلیت خواتدن متون انگلیسی با استفاده از موتور صدا<br>ارایه آمار وضعیت مطالعه<br>تم های زیبا<br>قابلیت شخصی سازی نوار برنامه<br>کنترل برنامه با استفاده از دکمه های هدست<br>پشتیبانی از لمس چند نقطه ای<br>قابلیت محافظت از طریق پسوورد<br>قابلیت یادداشت نویسی،هایلایت و بوکمارک و به اشتراک گذاری<br>پشتیبانی از سرویسهای ابری مثل Dropbox و Gdrive<br>قابلیت کنترل فاصله خطوط، سایز فونت، پرشدگی متون<br>قابلیت کنترل میزان روشنایی صفحه<br>قابلیت اسکرول خودکار<br>افکت واقعی جایجایی صفحه
v6.7
● Menu button on book cover moved to left side
● Update PDF Engine: fix CJK text display error
● Improve hyphenation text alignment
● Record reading statistics for Text-To-Speech
● Optimize use embedded font in the book
● For Android 11: tap '/' in 'My Files' to switch to ExtCard
● For foldable phone: Add 'Automatic dual page mode' tip
● Fix incorrect image display size in some books
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟