استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Cooking Crush - cooking games

Cooking Crush - cooking games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۱/۰۶
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۷۳
حجم۱۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده FlowMotion Entertainment
‏‏اگر عاشق بازی های آشپزی دیوانگی و بازی های مدیریت زمان هستید ، و می خواهید آن را به عنوان یک غذای زرد پوسته تردید کنید ، خرد کردن آشپزی رایگان برای شما در شهر جنون است! اکنون یکی از بهترین بازی های آشپزی دیوانگی رایگان را برای بزرگسالان بارگیری و بازی کنید! غذاهای خوشمزه و خوشمزه در چنین یک بازی رستوران حرفه ای و خامه ای که دارای پوسته پوستی است ، همه شما در شهر است! در بازی های شهر رستوران به مشتریان گرسنه خدمت کنید که شما را برای جمع آوری تب بازی های آشپزی بیشتر عصبانی می کند!

ویدئو معرفی بازی

‏در زندگی واقعی ، جنون آشپزی داغ همیشه سرگرم کننده نیست. با بازی های جدید آشپزی دیوانگی برای بزرگسالان ، می توانید استاد بازی های آشپزی دیوانگی داغ در شهر باشید. اگر دوست دارید غذاهای خوشمزه و خوشمزه را بپزید و می خواهید مهارت های بازی در زمینه مدیریت زمان را در این بازی های آشپزی خلوت بهبود دهید. له آشپزی رایگان بهترین دسته بازی های مدیریت زمان و جنون بازی های غذایی است! شما بازی های آشپزی رایگان دیوانه و جذاب را دوست خواهید داشت ، حتی اگر دوست ندارید در بازی های رستوران آشپزی کنید!
‏اگر در حین پخت و پز در آشپزخانه احساس گرما می کنید ، تابستان امسال این بازی خیره کننده آنلاین شام را که در آن گم می شوید ، آورده است. استراتژی آشپزی خود را در چنین بازیهای شبیه سازی آشپزی دیوانه وار انجام دهید تا در خدمت مشتریان گرسنه در سراسر جهان باشید و دوستان خود را در رویدادهای آشپزی کتک بزنید.
‏امکانات
‏- سفر به کشورهای مختلف!
‏- آشپزی خامه ای و سرو در رستوران ها و آشپزخانه های مختلف!
‏- تسخیر سطح پخت و پز خلاق و اعتیاد آور!
‏- بازی در برنامه های زنده با دوستان خود!
‏- به تیم بپیوندید یا ایجاد کنید و با تیم هایی از سراسر دنیا بازی کنید!
‏- احساس طعم عجیب غذاهای خارق العاده!
‏- سرگرم کننده سریع عمل! طراحی رستوران های جدید رستوران های جدید را فقط یک شیر آب دور می کند!
‏- چالش های شادی روزانه را برای احساس آرامش و شادی کامل کنید!
‏- ادعای پاداش های سخاوتمندانه و هدایای پیروزی خود را!
‏- لذت بردن از گرافیک عالی در مورد بازی های آشپزی رایگان!
‏- یک زمان سریع اما آرامش بخش داشته باشید!
‏- بازی های آفلاین یکی از بهترین بازی های پخت و پز بدون فای.
‏- سرگرم کننده بی پایان از پیشرفت جذاب!
‏اگر جنون شما برای بازی های پخت و پز بزرگسالان یا بازی های مدیریت زمان اعتیاد آور کافی است. این اعتیاد آورترین بازی در بین همه بازی های آشپزی رایگان جدید برای بزرگسالان موجود در فروشگاه است. چنین نوع بازی های آشپزی خامه ای مهارت های مورد نیاز شما را برای موفقیت به عنوان یک سرآشپز دیوانه برتر شهر در آشپزی تیز بهبود می بخشد. جنون و مهارت های آشپزی خود را نشان دهید و یک سرآشپز استاد دیوانگی از تمام بازی های رستوران شوید!
‏Cooking Crush یکی از بازی های نهایی مدیریت زمان است که می توانید بازی کنید. همچنین به شما برای مدیتیشن ، تنفس و عشق به خود پاداش می دهد. همانطور که بازی می کنید ، عادات جدید را برای بهبود زندگی خود باز کنید!
‏این فقط مربوط به جنون بازی های آشپزی رایگان برای بزرگسالان نیست بلکه به شما امکان می دهد تا با ارتقاء و بهبود مهارت های بازی های مدیریت زمان خود ، سرآشپز دیوانه شهر داخلی خود را رها کنید. بر خلاف بازی های دیگر ، طرح بندی بازی منحصر به فرد بازی آشپزخانه ما این امکان را برای تفریح ​​آسان می کند زیرا در شهر با چالش هایی روبرو می شوید و جایزه های جدیدی را باز می کنید + حالت های بازی!
‏اگر می خواهید سرآشپز بازی های مدیریت زمان دیوانگی باشید ، باید بازی Cooking Crush: جنون بازی های آشپزی رایگان برای بزرگسالان را بازی کنید. بیاموزید که چگونه سریع آشپزخانه را خراب کنید تا مشتریان گرسنه شما در شهر بازیهای آشپزی احساس خوشبختی کنند.
‏این یکی از بهترین بازی های رستوران در مقایسه با سایر جنون های بازی آشپزی رایگان برای بزرگسالان در سال 2020 است. تعداد بیشماری رستوران ، غذاها و غذاهای بازی های غذایی در شهر بازی وجود دارد. خوشمزه ترین غذاهای موجود در شهر را بپزید.
‏اکنون بارگیری کن! و با تسخیر آشپزخانه ها و کشف هزاران دستور العمل آشپزی پوسته پوسته در شهر جنون شوق و شوق خود را برای بازی های غذایی نشان دهید. با ساختن آشپزخانه های حرفه ای برای هر رستوران ای که بازی می کنید ، بازی های مدیریت زمان و مهارت های بازی آشپزی رایگان خود را بسازید. شما با بازی رایگان بازی های آشپزی دیوانگی یک سرآشپز سرآمد خواهید بود.
We have wonderful news !

They are some updates for you!
• Check out the new 'Lunar New Year Event'!
• Visual and overall player experience optimized
• New Boost improvements added
• Purchasing experience improved
• Restaurants improved

and many more surprises!

Enjoy Cooking!

For any questions or suggestions: support@flowmotionentertainment.com

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده