استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cooking Shop : Chef Restaurant

Cooking Shop : Chef Restaurant

نسخه۱۰.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۲۹
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۲
حجم۶۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Play Kids Entertainment
‏‏جنون خود را از آشپزی آشپز در بازی های آشپزخانه رایگان تشدید کنید تا غذاخوری گرسنه خود را خشنود کنید و شروع به نوشتن داستان بازی های رستوران رایگان کنید. پس سرآشپز، آیا برای چالش بازی آشپز آشپزخانه در این مدیریت زمان بسیار اعتیاد آور و بازی های آشپزی آفلاین رایگان آماده هستید؟

ویدئو معرفی بازی

‏به فروشگاه آشپزی خوش آمدید: بازی آشپزی رستوران آشپز 2020، این یک بازی آشپزی رایگان با سطوحی است که شما با ارائه فست فود به غذاخوری ها در مدیریت زمان و بازی های آشپزی رایگان، به عنوان سرآشپز دیوانه بازی می کنید. بازی‌های سرآشپز را با سطوحی که به تجارت بازمی‌گردند، پختن غذاهای خوشمزه با تب و هوس بازی‌های رستورانی، مشتریان بیشتری را جذب کنید و سرآشپز اصلی بازی‌های آشپزی رایگان باشید. به کافه تب جنون آشپزی بپیوندید، غذای خوشمزه و دسر را به عنوان سرآشپز دیوانه در آشپزخانه رستوران های مختلف بپزید! خودتان آشپزی کنید، به سراسر جهان سفر کنید و فست فود و دسر را در آشپزخانه رستوران به عنوان یک سرآشپز چیره دست از بازی های رایگان آشپزخانه بپزید. غذاهای خوشمزه زیادی مانند دونات🍩، برگر🍔، سوسیس🍖، پیتزا🍕، ساندویچ🌮، کیک🍰، BBQ🍗، سیب زمینی سرخ کرده🍟، کباب در بازی های غذایی رایگان بپزید. با غذاخوری منحصر به فردی که از مغازه آشپزی بازدید می کند، فست فود می پزد و سرو می کند و به عنوان سرآشپز اصلی در بازی های غذای رایگان از آنها لذت می برد ملاقات کنید. برای طبخ و سرو فست فود در بازی‌های رستوران ضربه بزنید. تب بازی های آشپزی آشپزخانه برای دختران شما را به راه انداختن و سرو و پختن غذاها و دسرهای لذیذ از هر کشوری در دنیای بازی های سرآشپز با سطوح، شما را وادار می کند!
‏فروشگاه آشپزی: بازی های آشپزی رستوران سرآشپز 2020 زمان اعتیادآوری است. بازی های سرآشپز مدیریت سرنوشت دیوانه وار بازی های رستوران آشپزخانه را در دستان خود بگیرید و غذاخوری خود را در بازی های آشپزی آشپزخانه راضی نگه دارید. تب و تاب بازی‌های رستوران آشپزخانه شما: تهیه، طبخ و سرو غذاها یا دسرهای خوشمزه از سراسر جهان آشپزخانه در کافه، مواد مناسب را انتخاب کنید در غیر این صورت باید غذای پخته شده را در سطل آشپزی بیندازید. بهترین استراتژی را برای بازی‌های آشپزی آشپزخانه با سطوحی تهیه کنید که به شما کمک می‌کند نکات مهمی را کسب کنید و همچنین می‌توانید قفل مواد غذایی هیجان‌انگیز و وسایل بازی آشپزخانه را باز کنید. ظروف و ظروف آشپزخانه را به این ترتیب ارتقا دهید، می توانید بازی های رستوران هتل را گسترش دهید و ممکن است در بازی های آشپزخانه به مشتریان بیشتری خدمت کنید. پس آشپز دیوانه جنون خود را از بازی های آشپزی آشپزخانه، تب را به سطحی کاملاً جدید برساند، فست فود را در بازی های آشپزخانه رایگان بپزید، فرماندهی بازی های آشپزخانه را بر عهده بگیرید و دیوانگی سرآشپز دیوانه را به نمایش بگذارید و سفارشات مشتریان خود را در بازی های شگفت انگیز سرآشپز با سطوح انجام دهید.< br>
‏به ماجراجویی گسترده بازی های زندگی سرآشپز شیرجه بزنید! در این بازی رستورانی اعتیاد آور مدیریت زمان که دارای بازی بی پایان در بازی های آشپزخانه است، هزاران غذاهای خوشمزه بپزید و به یک سرآشپز دیوانه بازی های آشپزی آفلاین تبدیل شوید. این بازی رایگان غذای فوق العاده دیوانه دستور العمل های تب آشپزخانه را جمع آوری کرده است تا از آشپزی جنون جنون آشپزخانه در بازی های رستوران لذت ببرید. سفارشات مشتریان را بگیرید و در بازی های آشپزخانه فست فود پخت کنید. فروشگاه آشپزی: بازی‌های آشپزی رستوران سرآشپز 2020 شما را با تجربه بازی‌های زندگی سرآشپز شهرت و ثروت در یک بازی آشپزی واقعی برای دختران همراه می‌کند! وقتی به ماجراجویی بازی های زندگی سرآشپز خود می روید، می توانید از بازی های سرآشپز با سطوح دیدن کنید. استاد آشپزی باشید که همیشه آرزویش را داشتید زیرا این بازی واقعی آشپزی برای دختران است. هدف این بازی رایگان آشپز ساده است: شما باید به مشتریان خود خدمت کنید و بازی های رستوران خود را سودآور کنید! این یک بازی هیجان انگیز سرآشپز است که در آن باید در دنیای آشپزخانه حرکت کنید و یک سری مغازه آشپزی بسازید.
‏فروشگاه آشپزی: Chef Restaurant Cooking Games 2020 Tycoon ویژگی ها:
‏* دستور العمل های جدید را باز کنید و خود را رشد دهید. منوی غذای کافه.
‏* در بازی های آشپزخانه هتل، دستورات غذاخوری گرسنه را انجام دهید.
‏* سطوح بازی های آشپزی هتل سرگرم کننده، منحصر به فرد، چالش برانگیز و هیجان انگیز.
‏* برای ارتقای لوازم کافه خود در هتل پول به دست آورده را خرج کنید بازی‌های سرآشپز.
‏* آشپزخانه رستوران خود را با استراتژی تجاری راه اندازی کنید و به مشتریان خدمت کنید.
‏* با استفاده از TAP ساده در بازی‌های آشپزی، غذای خوشمزه بپزید، کباب کنید و سرو کنید.
‏* این یک بازی آشپزی رایگان است. + برای انجام این بازی غذایی رایگان به Wi-Fi نیاز نیست.
‏‏* به‌روزرسانی طراحی اصلی و بهینه‌سازی بازی.

‏* از اینکه به ما اطلاع دادید که برخی از کاربران در سطوح مختلف گیر کرده‌اند متشکریم. ما گوش دادیم و برای رفع همه این مشکلات اینجا هستیم. اگر قبلاً گیر کرده بودید، لطفاً دوباره امتحان کنید و با غذای خود بازی کنید.

‏از بازی کردن Cooking Shop: Chef Restaurant Cooking Games 2024 لذت ببرید و از آن تشکر کنید!

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Mahsa
٢٧ آبان ١٤٠٢

‏✓ خیلی بده ‏✓ ومن هنوز تویی مرحله 11موندم ونمیتونم دیگه ادامه بدم نصب نکن چون پشیمون میشی

میپسندم۲ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر پسر
٢٨ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ سلام

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر َمن
١٦ اسفند ١٤٠٢

‏✓ َمن

میپسندم۲ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده