استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کلمات و دانستنی‌ها
استاد باشی – بازی فکری کلمات

استاد باشی – بازی فکری کلمات

بازی فکری و تقویت هوش

نصب در حال دریافت
نسخه۱۰.۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۱
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۵۳
حجم۸۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده کوییزسازان
‏‏استاد باشی یک بازی فکری و بازی حدس کلمات فارسی
‏بازی فکری جدید استاد باشی، یک بازی جدید در سبک بازی های فکری پسرانه مرحله ای یا بازی فکری دخترانه و در اصل بازی معمایی و فکری با کلی چالش و هیجان است. توی این بازی فکری رایگان پسرانه ، شما به حدس کلمات فارسی جدید در بازی بزرگسالان ، به تقویت حافظه و اطلاعات عمومی خود کمک میکنید. بازی کلمات فارسی استاد باشی یکی از بازی های فکری و یک راه خوب برای افزایش آی کیو ( IQ ) و سرگرمی فکری همراه با حدس بازی کلمات فارسی در بازی جدید فکری برای بزرگسالان سخت است.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی فکری ، هوش و معمایی جدید استاد باشی رو می توانید به صورت آنلاین بازی کنید. این بازی جدید یا بازی فکری که بازی مرحله ای جذاب و بازی هیجانی باحال مرحله ای است. این بازی مناسب همه سنین است. این بازی فکری جدید 2022 را بزرگسالان میتوانند رایگان بازی کنند.
‏این بازی فکری جدید انلاین ، هر مرحله سخت تر میشه. این بازی فکری، هوش شما رو به چالش میکشه. البته این بازی فکری جدید هم دخترانه است هم پسرانه. میتوانید استاد این بازی فکری افلاین را به صورت مرحله ای و رایگان بازی کنید.
‏بازی کلمات استاد باشی هم یک بازی فکری دخترانه و هم یک بازی فکری پسرانه در سبک بازی کلمات فارسی و دورهمی است. پر از چالش های فکری و هوشی که شما برای حل آنها نیاز به فکر دارید. این بازی کلمات فارسی و دورهمی جدید مناسب همه سنین و بزرگسالان است و محدودیتی برای بازی جدید معمایی و فکری وجود ندارد.
‏استاد باشی یک بازی کلمات فارسی است که میتوان آن را در دسته بازی فکری انلاین جدید یا در دسته بازی کلمات فارسی یا بازی فکری برای بزرگسالان سخت قرار داد.
‏در بازی کلمات فارسی استاد باشی رقابت در پیدا کردن ترکیب کلمات و املای درست کلمات در این بازی فکری جدید به اوج خود رسیده و با انجام چالش های روزانه و حدس کلمات جدید در این بازی فکری و معمایی برنده شو.
‏استاد باشی، یک بازی فکری برای بزرگسالان سخت ، جدید و هوشی دخترانه است. البته سختی این بازی دورهمی ( جدولانه جدید ) به سطح هوش و IQ شما بستگی دارد.
‏با دانلود بازی فکری جدید استاد باشی، به بازی کلمات فارسی وارد میشوید. بازی فکری که با کلی مرحله جدید و چالش رو به رو و به استاد کلمات فارسی تبدیل خواهید شد که این بازی هیجانی باحال مرحله ای هوش شما را به چالش خواهد کشید. در مراحل این بازی فکری فارسی با چالش رو به رو میشید تا این بازی فکری را برای شما معمایی و هیجانی کند.
‏بازی استاد باشی یک بازی فکری جدید برای بزرگسالان است. این بازی فکری مناسب همه سنین و یک بازی معمایی دخترانه یا بازی پسرانه است. یک بازی فکری که به افزایش هوش و اطلاعات عمومی کمک میکند.
‏بازی فکری استاد باشی به تقویت هوش شما کمک میکند.
‏بازی فکری ، یک بازی کلمات فارسی پرطرفدار است. استاد باشی یک بازی فکری برای شماست. یک بازی معمایی دخترانه ، پسرانه ، بزرگسالان و حتی با سن بالا است. استاد باشی ' بازی کلمه ' از آلزایمر جلوگیری میکند. شما در این بازی فکری یا به عبارتی بازی جدید کلمات از هوش استفاده میکنید و به استاد واژگان تبدیل میشوید.
‏بازی فکری استاد باشی در دسته های زیر قرار دارد
‏- بازی فکری انلاین
‏- بازی فکری افلاین
‏- بازی فکری دخترانه
‏- بازی فکری پسرانه
‏- بازی معمایی و فکری
‏- بازی کلمات فارسی
‏- بازی حدس کلمات مرحله ای
‏- بازی فکری برای بزرگسالان سخت
‏- بازی جدید کلمه سازی فارسی
‏- بازی افلاین رایگان و بازی انلاین رایگان
‏- بازی فکری بزرگسالان و حدس کلمه
‏- بازی بزرگسالان و بازی کلمه سازی فارسی
‏- بازی فکری و جدولانه جدید
‏- بازی جدید کلمات فارسی ، فکری و هوش
‏- بازی فکری سخت و معمایی و بازی فکری جدید 2022
‏- بازی کلمات فارسی
‏- سرگرمی فکری مناسب همه سنین و بزرگسالان
‏- بازی فکری حدس کلمات
‏- بازی جدید رایگان
‏بازی استاد باشی پر از چالش های فکری و هوش است. استاد، این سرگرمی و بازی فکری و هوشی ساعت ها شما رو مشغول میکنه تا در کنار یک بازی فکری سخت به یک استاد واژگان یا به عبارتی بازی جدید در بازی کلمه سازی فارسی و فکری تبدیل و آماده ورود به یک بازی فکری شوید.
‏دانلود بازی فکری استاد باشی یک بازی کلمات مناسب همه سنین و رهایی از خستگی های ذهنی برای شماست این بازی کلمات یک بازی فکری تک نفره است که باید با حدس کلمات و پیدا کردن کلمات فارسی در بازی فکری جدید 2022 ، مرحله را تمام کنید و البته تا پایان این بازی فکری رقابت کنید و ببینید که امتیاز کدام یک از شما استاد واژگان در پایان بازی فکری بیشتر است.
‏این بازی جدید کلمات فارسی و سرگرم کننده و فکری منتظر شماست. پس همین حالا این بازی فکری جدید رایگان رو دانلود کن!
‏‏از اینکه استاد باشی رو دنبال میکنید خوشحالیم

‏توی هر آپدیت تلاش میکنیم تا مشکلات بازی رو با کمک شما برطرف کنیم. پس خوشحال میشیم توی کامنت ها نظراتتون رو بگید تا باهم بهترین استاد رو داشته باشیم
‏تغییرات نسخه جدید:
‏اضافه شدن مراحل جدید به بازی
‏تغییر بک گراندهای مراحل
‏اضافه شدن کلی موزیک جدید و مخصوص برای هر مرحله
‏رفع مشکلات نسخه های پیشین

نظرات و امتیاز ها

۱۵۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
صادق گلستان
٦ روز پیش

از دیروز تا حالا میگه ورژن جدید بازی رو نصب کنید ولی نه در بازار و نه در مایکت ورژن جدید وجود نداره فقط زده اجرا لطفا راهنمایی کنید باید چ کنیم؟

۲ ۰
zahra...j.m
٥ روز پیش

چرا همش میزنه ورژن جدید ولی ورژن جدید هیچ جا نداره ای چیه اخه

۰ ۰
محمود سلیمیان
٣ روز پیش

میگه ورزن جدید بازی بگیر چیکار کنم

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

کلمه‌بازی