استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Fireman for Kids

Fireman for Kids

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۶
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۲۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده KiDEO
‏‏رویای فرزند شما برای تبدیل شدن به یک قهرمان بزرگ و نجات زندگی اینجاست! مانند آتش نشان سام شوید و از ایستگاه آتش نشانی My Town خود که در آن ماشین های آتش نشانی شما ذخیره می شوند برای آماده شدن برای ماموریت ها استفاده کنید. یک بازی آتش نشان برای بچه ها، همه می توانند با آتش نشان ها لذت ببرند.
‏Fireman for Children یک بازی شبیه ساز آتش نشان برای یادگیری انواع ماشین ها و موتورهای آتش نشانی، لباس های آتش نشان، آتش نشانی در ایستگاه آتش نشانی، نجات کودک فقیر است. حیوانات، خدمات اورژانس و بازی های دوست داشتنی با ماشین آتش نشانی.
‏Fireman for kids یک بازی آموزشی سرگرم کننده برای کودکان پیش دبستانی است. به طور عمده پسران و دختران 3-6 ساله نیز هستند. این یک بازی نقش آفرینی دوستانه است که به ویژه برای کودکان نوپا و بچه های کوچک طراحی شده است.
‏اجازه دهید فرزندتان به یک ابرقهرمان آتش نشان تبدیل شود. او از ایستگاه آتش نشانی ما بازدید می کند، تجهیزات آتش نشانی را یاد می گیرد و مانند زندگی واقعی بخشی از خاموش کردن آتش می شود. این بازی برای بچه های کوچکی است که آتش نشان و حیوانات را نیز دوست دارند.
‏در این بازی:
‏- آتش نشان شجاع حیوانات را در ساختمانی که در آن آتش سوزی شده نجات می دهد.
‏- او وسیله نقلیه مورد علاقه خود را برای موقعیت های مختلف ماجراجویی آتش نشانی انتخاب می کند.
‏ - کودک شما با حیوانات مورد علاقه خود بازی می کند، یاد می گیرد که حیوانات را دوست داشته باشد و آنها را نجات دهد، و یاد می گیرد که در صورت نیاز به دیگران کمک کند.
‏- هنگامی که کارش را با موفقیت به پایان رساند، برچسب ها و جوایز تشویقی زیادی در انتظار او هستند.
‏ما، در KiDEO، همیشه به دنبال ارائه بهترین ها برای خانواده شما از طریق برنامه های کاربردی طراحی شده و هدایت هر گروه سنی به طور جداگانه بوده ایم، اعتقاد ما به ویژگی هایی که هر مرحله تکاملی توسط پسر شما می گذرد، اما به منظور ارائه مهارت های زندگی و ذهنیت یادگیری و رشد و بازی صحیح و درست و برقراری ارتباط با همسالان خود و محیط اطراف آن.
‏منتظر چه هستید؟! بیایید هم اکنون آن را دانلود کنید و با ' Fireman for Kids' لذت ببرید 😎
‏از سایت ما دیدن کنید: https://kideo.tech
‏FB: https://www.facebook.com/kideo.tech
‏‏رفع اشکال.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده