استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۳۰
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۹
حجم۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده YovoGames
‏‏بازی های مربوط به ماشین ها و انواع دیگر حمل و نقل هیجان انگیز و جالب هستند. آنها با تنوع خود مجذوب خود می شوند. با بازی می توانید ماشین ها را تعمیر کنید. شما می توانید بازی های مسابقه ای، رانندگی با ماشین های مسابقه ای قدرتمند و زیبا و کامیون های هیولا انجام دهید. کسی مانند کارواش بازی های خنده دار را دوست دارد. امروز ما مجموعه بازی های آموزشی خود را برای کودکان با یک بازی جدید در این سبک گسترش داده ایم. ما خوشحالیم که به نوزادان شما یک بازی جدید ارائه می کنیم: Car Wash: وسایل نقلیه ویژه

ویدئو معرفی بازی

‏این یک نوع حمل و نقل ویژه است.
‏ماموریت آنها انجام سخت ترین، خطرناک ترین و خاص ترین کار است. و فقط آنها می توانند این کار را انجام دهند. کامیون ها بارهای سنگین را حمل می کنند. یک اتوبوس، یک تراموا و یک ترالی‌بوس مسافران را حمل می‌کنند. یک آمبولانس و یک ماشین آتش نشانی همیشه برای کمک به شما می آیند اگر حادثه ای داشته باشید. به همین دلیل است که امروزه وسایل نقلیه ویژه بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند. و مانند هر نوع حمل و نقل دیگری نیاز به مراقبت، تمیزی و تعمیر به موقع دارند. برای همه چیزهایی که ما گاراژ و کارواش داریم.
‏امروز کارواش ما آماده پذیرش تعداد زیادی خودرو است. ماشین های زیادی برای شستن و تمیز کردن آمده اند. در میان آنها یک ماشین پلیس و یک دستگاه تخلیه، کامیون، بیل مکانیکی، تراکتور، جرثقیل و حتی یک رولر وجود دارد. و هر چیزی که نیاز دارید این است که در اسرع وقت یک اسفنج و آب بردارید و آنها را تمیز و درخشان کنید. آنها را کاملا بشویید، پاک کنید و خشک کنید. ماشین ها را هر طور که دوست دارید دوباره رنگ کنید. چرخ ها را تعویض کنید و ماشین خود را با یک برچسب روشن و رنگارنگ تزئین کنید. به هر حال، خودروهایی که تمام روز کار می کنند، شایسته توجه و مراقبت هستند.
‏از وب سایت ما دیدن کنید: http://yovogames.com
‏فیس بوک: https://facebook.com/yovogames

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر s232
٢٤ آبان ١٤٠٢

‏✓ ماشین های بیشتر بازی خوبی برای بچه ها است به نظر من برای سنین ۱سال تا۶

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر نامور مرادی
٣٠ بهمن ١٤٠٠

عالی

میپسندم۶ نمیپسندم۲
عکس کاربر نفس
٤ مهر ١٤٠٠

عالی

میپسندم۸ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده