استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Superhero Shooting battle: Strange Spider Combat

Superhero Shooting battle: Strange Spider Combat

نسخه۱.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۷/۱۵
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۷
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Free FPS Shooting Games
‏‏اولین بار ابرقهرمان عنکبوت عجیب در بازی های تیراندازی نبرد با تفنگ. شما چندین بازی مبارزه با ابرقهرمانان عنکبوتی مانند قهرمان انبوه، مبارزه با حلقه کمیک ابرقهرمانی، استاد کمیک و بسیاری دیگر را انجام داده اید، اما این بار به دنبال بازی های مبارزه ای ابرقهرمانی نیستید، بلکه در عنکبوت عجیب هستید. قهرمان مبارزه تیراندازی که در آن ابرقهرمان به افراد فوق شرور شلیک می کند. قهرمان عنکبوتی فوق العاده عجیب، ماموریت های ویژه بازی های تفنگی و گروه ویرانگر با اکشن های مبتکرانه بازی های عنکبوت ابرقهرمانی دارد.
‏ ابرقهرمان اکنون در میدان نبرد عنکبوت های عجیب و غریب است که در آن فقط مهارت های مبارزه کافی نیست. برخی از هیولاهای شیطانی واقعا قدرتمند هستند. نبرد تیراندازی ابرقهرمانی: مبارزه با عنکبوت عجیب یک بازی مدرن تیرانداز عنکبوت تک تیرانداز از خفا با guns war با مهارت های بازی تیراندازی فوق العاده است. ابرقهرمان دارای محدوده زرادخانه نهایی برای عملیات های ویژه مانند شکار هیولاهای باورنکردنی است. تمام شهر مشتاقانه منتظر قهرمان عجیب هستند تا به شرورهای مافیایی شهر دیوانه شلیک کند تا به این بازی تیراندازی عنکبوت پایان دهد.
‏سناریوی بازی پر از گانگسترها، تروریست ها و جنایات مبارزه خیابانی است . ابرقهرمان تنها امید برای بقا است. ماموریت‌های عملیات ویژه سرنگونی دشمنان خطرناک جنگ عنکبوتی و پیروز شدن در این نبرد برای تبدیل شدن به آخرین مرد ایستاده! این ابرقهرمان همراه با نیروهای نظامی با چالش‌هایی روبرو خواهد شد که با آن‌ها مواجه خواهند شد. شهر را از شکارچیان شیطانی آزاد کنید. بهترین ابرقهرمان مسلح دست راست سرباز کماندویی با ماموریت های ویژه بازی های عنکبوتی است. قهرمان عجیب و غریب در این بازی های تیرانداز از خفا شهر دیوانه ای قدرت ها و تفنگ ها، تفنگ های ساچمه ای، تفنگ های تک تیرانداز، حملات و مسلسل ها را دارد.
‏آیا می خواهید بخشی از چنین نبرد قهرمان عجیبی باشید که در آن می توانید هیولاهای شیطانی را بکشید. مانند یک ابرقهرمان عنکبوتی؟
‏این بازی اکشن و اکشن نبرد تیراندازی ابرقهرمانی: مبارزه با عنکبوت عجیب را دانلود کنید
‏به صورت رایگان. بله بازی های آفلاین و رایگان 2020.
‏اجازه ندهید گانگسترهای تروریست شرور فرار کنند، بلکه به همه آنها شلیک کنید و قهرمان جنگ حماسی بازی های آفلاین اسلحه 2020 شوید امیدوارم تجربه خوبی برای شما باشد.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر راد اسفنجی
١ اسفند ١٤٠١

عالی فقط کاش مراحلش بیشتر بود.

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر حسین خدایی
٢٣ فروردین ١٤٠٢

خیلی بده نسب نک

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سعید حاجیان
١٠ تیر ١٤٠١

بازی باحالی هستس

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده