استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Speed Superhero Rescue Games

Speed Superhero Rescue Games

نسخه۱.۲۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۹
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۴
حجم۸۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده PMS Games
‏‏Robot Hero-Rope Hero Games یکی از بهترین بازی های قهرمان عنکبوتی است که اکیداً به افرادی که دوست دارید بازی های ماموریت نجات ابرقهرمانی پرواز را انجام دهند پیشنهاد می شود. ماموریت نجات ربات قهرمان طناب عنکبوتی تمام بازی های ربات ابرقهرمان پرنده من انجام می شود که توانایی قهرمان سرعت نور را دارند که در آن می توانید به مردم شهر خود کمک کنید. در بازی‌های شهر جنایتکار گانگستری قهرمان طناب عنکبوتی، وظایف قهرمان سرعت پرواز ابرقهرمانی به مهارت‌های بازی‌های ابرقهرمانی ربات‌های واقعی نیاز دارد، زیرا شهر مورد حمله قرار گرفته است، کمک به مردم شهر بر عهده شماست. در این ربات قهرمان سرعتی این ربات فوق العاده عنکبوتی بازی های قهرمانان رباتیک نجات دیوانه، بازیکنان در این بازی ابرقهرمان ربات به چالش کشیده می شوند. از آنجایی که بازی Flying Robot در نهایت به عنوان ابرقهرمان عنکبوتی که چندین جنایات شهری را نجات داده است، به اینجا می آید، بنابراین این شانس شما در پرواز ابرقهرمان نشان می دهد که شما در بهترین ماموریت های نجات عنکبوت ماهر هستید.
‏ روبات پلیس پرنده واقعی قهرمان این نجات قهرمان پرنده بازی شهر جنایی با تمام بازی شهر جنایی قهرمان عنکبوتی و که در آن تمام چالش های نجات ابرقهرمانی مانند بازی ابرقهرمانی استیکمن با تمام بازی ماموریت ربات نجات شهر خواهد بود، همه کمک های شهر در این امر به کمک شما نیاز دارند زیرا افرادی که ابرقهرمانان پرواز می کنند باید توسط آنها نجات پیدا کنند. قهرمان واقعی طناب عنکبوتی پرنده و شما آخرین امید شهروندان هستید و فقط شما می توانید آنها را در بازی های ربات فوق آهنی نجات دهید
‏ در بازی های نجات قهرمان ربات پرنده: بازی های ابرقهرمانی، عملیات نجات:
‏ برداشتن تمام مسئولیت ها برای نجات مردم در شهر به عنوان ربات پزشک پرنده برای کمک به مردم در این موقعیت از بازی های ماموریت نجات ربات های پرنده. در اکشن ابرقهرمانی پرواز، ماموریت های ماموریت های نجات ابرقهرمانی را انجام دهید و مهارت های خود را به عنوان قدرت های ابرقهرمانی پرواز افزایش دهید. در این بازی آمبولانس هلیکوپتری پرواز کنید و مانند بازی آمبولانس شهری 2022 با قدرت های قهرمان با سرعت نور نجات دهید.
‏ هیجان زده درباره بازی های نجات ربات ابرقهرمانی: حالت های بازی قهرمانی طناب پرنده:
‏ بازی ماموریت نجات ابرقهرمانی پرواز که وظایفی به عنوان ابرقهرمان دارد و در ماموریت نجات برای نجات مردم این شهر لازم است زیرا توسط گانگسترهای جنایتکار مورد حمله قرار می گیرد. این ماموریت نجات را با تبدیل شدن به یک قهرمان بازی قهرمان ربات بزرگ انجام دهید و مردم را به عنوان بازی قهرمان ربات پرنده نجات دهید. بازیکن بازی های ابرقهرمانی پرنده و بازی های قهرمان ربات پرنده منتظر این بازی از بازی های قهرمان عنکبوتی بوده اند. به عنوان بازی های ابرقهرمانی پرنده بازی کنید که در آن شهر مورد حمله می تواند با تبدیل شدن به یک بازی ربات قهرمان پلیس پرواز از این بازی های ربات ابرقهرمانی با تمام قدرت های بازی های پرواز ابرقهرمانی کمک کند. بازی قهرمان عنکبوتی برای نجات مردم شهر از گانگستر جنایتکار به عنوان بازی ربات قهرمان عنکبوتی و بازی ربات قهرمان پلیس. همه افراد این بازی‌های ابرقهرمانی پرواز منتظر خود هستند. بازی های قهرمان ربات پرنده برای انجام تمام وظایف بازی ماشین ربات پرنده 2022 که نیاز به پرواز و پریدن به عنوان قهرمان نجات عنکبوت واقعی برای کمک به شهروندان بی گناه دارد.
‏ Spider Hero- Spider Games، Flying Superhero Games ویژگی ها:
‏ • نقش جدید بازی مرد قهرمان عنکبوتی با بازی قهرمان ربات این ابرقهرمان پرنده.
‏ • ذخیره ابرقهرمانی به عنوان قهرمان سرعت پلیس برای نجات شهر با بازی ربات خفاش.
‏ • بازی ربات ابرقهرمانی پرنده واقعی بازی‌های ربات پرنده
‏ • کنترل‌های آسان شبیه‌ساز ربات ابرقهرمانی پرواز با تمام بازی‌های خفاش ربات.
‏ • ماموریت‌های نجات ابرقهرمانی پرواز مبتنی بر داستان.
‏ این به عنوان ماموریت نجات شهر ابرقهرمانی پرواز: پرواز ابرقهرمان است. بازی های روباتی، آن را با دوستان خود بازی کنید و به بازی های قهرمان عنکبوتی و قهرمان خفاش تبدیل شوید d نجات مردم
‏‏همه بازی‌ها را بهبود ببخشید.
‏بازی ابرقهرمانی همچنین شامل حرکت روبات‌های قهرمان پرنده است.
‏قهرمان فوق‌العاده معمولی و ابرقهرمان طناب.
‏انیمیشن‌های با کیفیت بالا.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر kamranebrahimi67
٥ بهمن ١٤٠٢

عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سلامتیELX
٢٧ مهر ١٤٠٠

بده

میپسندم۶ نمیپسندم۱۱
عکس کاربر محمد
٢٥ شهریور ١٤٠٠

این بازی عالی بود

میپسندم۱۱ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده