استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Vegas Spider Superhero Shooter

Vegas Spider Superhero Shooter

نسخه۱.۰.۲۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۲
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۴
حجم۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Incredible Future Games
‏‏بازی های تیراندازی Strange Spider Hero: Spider Battle یک نبرد قهرمان عنکبوت شگفت انگیز است. شما می خواهید خود را به حماسی ترین عنکبوت از بهترین بازی های تیراندازی قهرمان تاریخ تبدیل کنید. بازیکنان! برای یک ماجراجویی بزرگ ضد جنایی آماده شوید؟ سرقت ماشین‌های خودکار، مسابقه در خیابان‌ها و سرنگونی گانگسترها، ماموریت نهایی شما در بازی‌های تیراندازی قهرمان عنکبوتی 2020 است. عاقلانه بازی کنید و گانگستر مافیایی وگاس را دست کم نگیرید. آنها نیز قدرتمند هستند. فقط نبرد قهرمان عنکبوتی شجاع انتخاب شده از بین همه ابرقهرمانان دارای ابرقهرمانان عنکبوت و نینجا و بهترین مهارت های پلنگ پرواز می تواند مردم بی گناه شهر Vice را نجات دهد. سوپر قهرمان بسیار قدرتمند است. بازی های تیراندازی عجیب قهرمان عنکبوتی: نبرد عنکبوتی ترکیبی از بازی های تیراندازی قهرمان عنکبوتی آینده نگر و بازی های مبارزه ای ابرقهرمانی با پیچ و تاب نبرد تیراندازی ابرقهرمانی در شهر معاون است. نقشه شهر بزرگ را کاوش کنید، به کوهستان بروید، ماشین‌های عنکبوتی فوق‌العاده را بدزدید و رانندگی کنید، با اسلحه شلیک کنید و موارد دیگر را در این بازی رایگان برای انجام بازی‌های تیراندازی عنکبوت جهان باز انجام دهید. می‌توانید مانند یک قهرمان طناب شلیک کنید و از ساختمان بالا بروید و به بالا بروید. شما پلیس نیستید. شما قهرمان واقعی قورباغه طناب عنکبوتی هستید
‏بازی های تیراندازی Strange Spider Hero: نبرد عنکبوتی یک شبیه ساز شهری در نمای سوم شخص و حالت بازی تیراندازی اول شخص در Strange Vegas است که در آن رانندگی می کنید. یک ماشین شگفت انگیز یا یک موتور مانند یک قهرمان عنکبوتی واقعی. آیا جرات کافی برای بالا آمدن به بالای توده های جنایتکار دارید؟ اگر بله؟ تمام ماشین‌ها و دوچرخه‌های فوق‌العاده را در این بازی‌های تیراندازی شگفت‌انگیز ابرقهرمانی عنکبوتی 2020 امتحان کنید.
‏بیشتر ماموریت های نبرد تیراندازی عنکبوت های عجیب در خیابان ها خواهد بود، برخی از آنها در منطقه محله چینی ها و دیگر اراضی باند و غیره خواهند بود. شما یک ابرقهرمان عنکبوت هستید. شما می توانید مانند قورباغه نینجا به گانگسترها شلیک کنید که می تواند پرتو لیزر خطرناکی را از چشمان شما پرتاب کند. شما یک ابرقهرمان هستید که نیازی به شکوه ندارید - زمان انتقام گرفتن است!
‏ Spider Rope Hero - Gangster Crime City ویژگی ها:
‏🕷️ بازی فوق العاده قهرمان با تعداد زیادی اسلحه برای تیراندازی قهرمان
‏🕷️ جنایات گانگستری عجیب و غریب مانند یک قهرمان عنکبوتی را کاوش کنید
‏🕷️ قهرمان طناب شهری در گرافیک بصری خیره کننده
‏🕷️ بازی عنکبوتی شگفت انگیز به صورت رایگان
‏🕷️ سوپر قهرمان در برابر جنایت گانگستر وگاس
‏🕷️ قهرمان نینجا قورباغه با گرافیک با کیفیت HD در شهر بزرگ گانگسترها
‏🕷️ قهرمان طناب عنکبوتی می تواند سلاح هایی را که در این شهر جنایی گانگستری شگفت انگیز استفاده می کنید تجهیز و ارتقا دهد
‏بنابراین اسلحه های عنکبوتی خود را بردارید و نبرد افسانه ای را شروع کنید. کل شهر شما را از سناریوهای وحشتناک ترساند. اما نیازی به نگرانی نیست. بیایید عنکبوت ماجراجویی خود را دور از خانه شروع کنیم! قهرمان سوپر طناب دارای قدرت های خاص عنکبوت واقعی است.
‏🕸️ بازی تیراندازی Strange Spider Hero: Spider Battle یک شبیه ساز جنایتکار عجیب و غریب است که در آن ابرقهرمانان و قهرمانان عنکبوت ماموریت هایی را برای از بین بردن گانگسترها انجام می دهند. این بهترین شانس برای تبدیل شدن به یک قهرمان فوق العاده یا یک قهرمان طناب نینجا است.
‏ گانگستر جنایتکار بزرگ از شما می ترسد، مراقب باشید و تمام ماموریت بازی های قهرمان نینجا را به پایان برسانید. قهرمان Super Spider معاون نجات شهر در مقابل مافیای جنایت اینجاست که برای پرواز در اطراف و مبارزه برای نجات دنیای بی گناهان به طناب نیاز ندارد. یکی از بهترین بازی های قهرمان عنکبوتی در دستان شماست. با پلیس کار نکنید، آنها خوبان و همراهان قهرمان عنکبوتی هستند. در خیابان‌های مبارزه با جنایت در شهر معاون تبدیل شوید. شما با گانگسترهای مافیایی مختلف از آمریکا، روسیه، چین، مکزیک، ژاپن و غیره مبارزه خواهید کرد.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیررضا صمدی
١٠ اردیبهشت ١٤٠١

دست سازندش درد کنه

میپسندم۲ نمیپسندم۵
عکس کاربر محمد
٢١ فروردین ١٤٠١

عالي است

میپسندم۶ نمیپسندم۶
عکس کاربر ابو لفضل
٢٤ دی ١٤٠٠

عالی

میپسندم۸ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده