استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cover Strike Ops: CS Gun Games

Cover Strike Ops: CS Gun Games

نسخه۱.۰.۳۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۳۰
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۱
حجم۹۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Fun Games Zones
‏‏🙂🪂CCEPT CHALLENGE OF SHOTING BATTLE FPS 🪂🙂
‏ Cover Strike CS Ops - Free Gun Fire: War Games 2020 یک بازی جدید تیراندازی تیمی آفلاین سه بعدی است . این برای دوستداران بازی های تیراندازی فریم در ثانیه طراحی شده است. هدف اصلی بازی تیراندازی با اسلحه fps این است که تمام دشمنان را از بین ببرد و سپس کمپ های مخفی را پیدا کرده و آنها را نابود کند.

ویدئو معرفی بازی

‏ عملیات ضربه ای پوششی را در دستان خود بگیرید . شما می‌توانید آزادانه Gun Fire را به‌عنوان یک بازی رایگان برای شلیک، نقشه‌های جدیدی را برای کاوش در اختیار شما قرار می‌دهد. این به شما امکان می دهد تا اقداماتی باورنکردنی را با اعتصاب ضد اسلحه تجربه کنید. ماهیت ماموریت های شما در این بهترین بازی های تیراندازی با اسلحه ضد تروریستی است 💀. دشمنان شما تروریست هایی هستند که برخی از نقاط کشور شما را تصرف کرده اند. به عنوان یک کماندوی عملیات اعتصاب پوششی وظیفه شما این است که آنها را بکشید و به طور کامل در این بازی های تیراندازی آفلاین 2020 💣 نابود کنید.
‏در Cover Strike Ops جدیدترین سلاح ها و تجهیزات نظامی در اختیار شما قرار می گیرد. سلاح‌های شما شامل تفنگ‌های تک‌تیرانداز، AWP، GATLIN، AK47 و M4A1 در این بازی‌های تفنگی 2020 خواهد بود. اما به خاطر داشته باشید، همه تفنگ‌ها در بازی‌های تیراندازی آفلاین فریم بر ثانیه 💥 در ابتدا باز نمی‌شوند. هر ماموریت به شما کمک می کند تا مقداری سکه بدست آورید و رتبه خود را در بازی اسلحه آزاد ارتش افزایش دهید. این به شما کمک می کند تا قفل سلاح های مدرن را در بازی های جدید 2020 باز کنید.
‏🥆 پناه بگیرید، هدف بگیرید، شلیک کنید و این خطر را از بین ببرید. اجازه ندهید تروریست‌ها صاحب دنیا در بهترین بازی تیراندازی نظامی شوند!
‏علاوه بر سلاح‌ها، این بازی‌های جنگی 2020 بهترین نبرد تیراندازی فریم بر ثانیه را به نمایش می‌گذارد. ماموریت های ضد حمله اسلحه شما بسیار خطرناک و چالش برانگیز خواهد بود. به عنوان یک بازی جدید 2020، عملیات ضد تروریستی شامل برخی از ماموریت های هویت مخفی و ماموریت های مخفیانه می شود. در بازی های اسلحه ضد تروریستی آفلاین ابزارهای ویژه ای برای این ماموریت ها به شما داده می شود. این بهترین بازی تیراندازی با اسلحه بهترین تجربه تیراندازی را با ماموریت های اکشن تفنگ بزرگتر از زندگی برای شما به ارمغان می آورد.
‏ 🔥 ویژگی ها در بهترین بازی های اسلحه 2020 🔥
‏Cover Strike CS Ops - Free Gun Fire: War Games 2020 دارای بهترین گرافیک های سه بعدی و HD است. این گرافیک ها یک سناریوی واقع گرایانه از یک نبرد تیراندازی فریم بر ثانیه ایجاد می کند. بازی های تیراندازی 2020 علاوه بر گرافیک جالب، گیم پلی اعتیادآوری نیز دارند. زیرا هر ماموریت جالب، چالش برانگیز است و به مهارت های تاکتیکی نیاز دارد. بنابراین، در بازی ارتش آزاد برای شلیک، ابتدا باید از مغز خود استفاده کنید و سپس مقداری ضد اعتصاب اسلحه💣. علاوه بر این، نبردهای فریم در ثانیه آفلاین جالب تر هستند زیرا می توانید در هر جایی با این نبردهای شگفت انگیز بدون نیاز به اتصال فعال مبارزه کنید، به این معنی که می توانید از بازی های آفلاین لذت ببرید. این بازی های تیراندازی تیمی، بازی های اکشن ماجراجویی واقعی 2020 است.
‏پس منتظر چه چیزی هستید؟🚩 این شگفت انگیز Cover Strike CS Ops - Free Gun Fire: War Games 2020 را برای بهترین تجربه بازی در فریم در ثانیه داشتن ماموریت های ضد تروریستی. از بازی آفلاین بازی های تیراندازی تیمی با سناریوهای نبرد واقعی لذت ببرید!!

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر hamzeh
٢٤ فروردین ١٤٠٢

گرافیک ضعیف 👎👎

میپسندم۴ نمیپسندم۴
عکس کاربر ........
٢ فروردین ١٤٠٢

عالی نصب شود

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر اهنگ بیشواز
١٤ اسفند ١٤٠١

‏✓ بتبویای

میپسندم۹ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده