استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Special Duty-Fps Shooting game

Special Duty-Fps Shooting game

نسخه۱.۰.۳۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۴
تعداد دانلود۹ هزار
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده crushiz
‏‏به بازی تیراندازی Special Duty Ops Survival Battleground در فریم بر ثانیه ما خوش آمدید. برای پیوستن به بازی تیراندازی چالشی Survival Fire Battle Royale آماده باشید. در بازی تیراندازی Ultimate به یک کماندوی بازی تیراندازی 3 بعدی فریم بر ثانیه تبدیل شوید که فوق العاده برای اسطوره های بازی چند نفره PVP ساخته شده است. در بازی شگفت انگیز تیراندازی اعتصاب آفلاین، با کماندو مدرن مبارزه کنید و آتش متقابل کنید. در بازی تیراندازی با فریم در ثانیه، ماموریت های ویژه تیراندازی و بقا وجود دارد. این بازی در واقع شبیه بازی چند نفره PVP مانند بازی تیراندازی فریم بر ثانیه است. در بازی تیراندازی شگفت انگیز Encounter strike کماندویی در فریم در ثانیه، تمام کشنده ترین دشمنان دارای موجودی سلاح های کشنده را از بین ببرید. بازی‌های رویال فایتینگ تک‌نفره در دوران مدرن بازی‌های تیراندازی در فریم‌ثانیه اعتصاب کماندویی همیشه لذت‌بخش هستند.
‏هیجان جنگجوی تیراندازی کماندویی فریم بر ثانیه را در این بازی ماموریت ضربتی تجربه کنید و از تیم بقا شگفت انگیز خود در برابر جنگ های تیراندازی محافظت کنید. توانایی های Epic War Squad Survival خود را در بازی تیراندازی آفلاین شگفت انگیز نشان دهید. از بازی تیراندازی آفلاین لذت ببرید و تیرانداز متخصص شوید تا تمام ماموریت های مخفی را در بازی اعتصاب برخورد نبرد انجام دهید. با قهرمانان عملیات ویژه خود و تیراندازان شگفت انگیز بازی تیراندازی کماندویی فریم بر ثانیه آماده باشید، در بازی تیراندازی شگفت انگیز کماندویی از دشمنان نترسید. اگر این بازی اعتصاب برخوردی تیراندازی در فریم بر ثانیه را با از بین بردن تمام ضد تروریست های خود کامل کنید، در این صورت یک ضد کماندوی پیشرو در بازی اعتصاب برخورد هیجان انگیز خواهید بود. شما ماموریت های مخفی آفلاین در بازی تیراندازی آفلاین Encounter strike دارید.
‏گروه شمارنده Fps شما، تیم تیرانداز هیجان انگیز بازی مدرن Encounter strike fps تیراندازی است، بنابراین هر یک از صحنه های حالت پخش بمب را کامل کنید و در تیراندازی فوق العاده هیجان انگیز پیروز شوید. بازی تیراندازی encounter strike fps. در بازی اعتصاب برخورد فوق العاده آفلاین کماندویی به یک افسانه تیراندازی تبدیل شوید و در بازی شگفت انگیز تیراندازی آفلاین کماندویی ماموریت های تیراندازی هیجان انگیز Encounter strike را انجام دهید. یکی از پیشروترین بازی های تیراندازی آفلاین را روی موبایل بازی کنید. اگر این بازی تیراندازی با فریم بر ثانیه را دوست دارید، پس هر یک از توانایی های خود را در Encounter Strike و Commando Strike انجام دهید. موفق باشید برای ماموریت های ضربتی برخورد با اکشن بحرانی، مراقب عملیات ویژه و جوخه های ضد تروریستی در این بازی تیراندازی کماندویی نظامی هیجان انگیز باشید.
‏ویژگی های کلیدی بازی تیراندازی کماندویی Special Duty Ops
‏• کنترل های روان
‏• ماموریت های کماندویی برخورد واقعی
‏• بازی بهینه سازی شده برای موبایل
‏• محیط های شگفت انگیز متعدد
‏ >• حالت پخش بمب
‏• محیط های با جزئیات با طراحی زیبا

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده