استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Horse Racing Game: Horse Games

Horse Racing Game: Horse Games

نسخه۴.۳۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۸
تعداد دانلود۱۱ هزار
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Funright Productions
‏‏آیا از طرفداران پر و پا قرص اسب دوانی یا اسب بازی هستید. آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که یک مسابقه‌دهنده اسب سواری شوید، سپس به دنیای واقعی بازی‌های اسب‌سواری بپیوندید، سوار شوید و چالش را در مقابل سایر مربیان اسب‌های برتر جهان و جوکی بپذیرید.

ویدئو معرفی برنامه

‏اسبی را از فروشگاه پیدا کنید که مناسب شماست. ، سپس خدمات بهترین جوکی موجود را دریافت کنید و در مسابقات مختلف از دربی محلی تا برنده شدن در ماموریت ها به رقابت بپردازید! مسابقات قهرمانی اسب دوانی متعلق به حرفه ای نهایی اسب دوانی است که مشتاق است در دربی بازی های اسب دوانی نامی برای خود دست و پا کند. این بازی دارای بهترین انیمیشن ها، گرافیک ذهنی، گیم پلی اعتیادآور و رقابت شدید است. پس آماده شوید تا در این مسابقات یک مدیر اسب باشید یا زندگی یک جوکی را تجربه کنید.
‏پس زمان مناسبی برای مسابقات قهرمانی اسب دوانی 2018 است! با بهترین سوارکاری جهان رقابت کنید. وارد یک تاخت و تاز شوید و برای برنده شدن با انواع موانع روبرو شوید! محیط سه بعدی همهجانبه واقعاً صحنه را تنظیم می کند. مربی اسب مورد علاقه خود را انتخاب کنید و برای پیروزی در چالش های نهایی مسابقه دهید. برای غرور بازی کنید، اما اجازه ندهید که از شما فرار کند و مانع از برنده شدن شما در مدت زمان تعیین شده شود. در عین حال، استقامت اسب خود را با سرعت متعادل کنید! از روی موانع بپرید تا ابتدا از خط پایان عبور کنید. پول نقد به دست آورید و از پول نقد برای خرید اسب های بهتر استفاده کنید. اگر مهارت پرورش اسب دارید، می‌توانید توانایی‌های اسب و سایر لوازم جانبی را ارتقا دهید تا در این نبرد پیروز شوید و به اسب‌سواری جهان بازی‌های اسب تبدیل شوید.
‏این قهرمانی اسب با دویدن آهسته‌تر اسب‌ها آغاز می‌شود. برای افزایش سرعت اسب روی دکمه سمت چپ ضربه بزنید/لمس کنید. موانع زیادی در راه است و شما باید از این موانع بسیار کارآمد عبور کنید. شما باید سرعت اسب خود را کنترل کنید و به موانع پیش رو نگاه کنید. شما باید مراقب باشید که اسب شما با مانع عبوری برخورد نکند و به آرامی فرود نیاید. شما باید این تمرین را ادامه دهید تا سطح خود را با موفقیت به پایان برسانید و قهرمان بازی‌های اسب دوانی شوید.
‏از آنجایی که گیم پاس در آن به شما امکان می‌دهد جلوتر بروید و مدیر اسب باشید، باید جدید و بهتر خریداری کنید. اسب ها شما نمی توانید در تمام چالش های مسابقه ای با یک اسب برنده شوید. به عنوان یک مدیر اسب، از اصطبل های پرورش اسب دیدن کنید و یک اسب جدید از انواع اسب ها تهیه کنید و در مسیرهای مسابقه قرار بگیرید. از حریفان خود طفره بروید، از روی موانع بپرید و راه خود را به سوی پیروزی طی کنید. بازی های اسب دوانی با اسب های متعدد و چندین مسیر مسابقه پر از سرگرمی هستند. هر چه سریعتر مسابقه را به پایان برسانید، امتیاز بیشتری کسب می کنید. می توانید وارد رویدادهای مختلف اسب دوانی شوید و از محیط غوطه ور سه بعدی با جلوه های صوتی واقعی و هوش عظیم مخالفان لذت ببرید.
‏ویژگی ها:
‏. مسیرهای مسابقه اسب دوانی سه بعدی خیره کننده
‏• مسابقات اسب دوانی شگفت انگیز و چالش های مخالفان
‏• کنترل های لمسی صاف و شیب برای کنترل اسب خود
‏• گرافیک سه بعدی و جلوه های صوتی شگفت انگیز
‏• اسب های متحرک سه بعدی زیبا
‏ >• حالت های مختلف سرعت و پرش
‏‏- گیم پلی بهینه شده
‏- مشکل کوچک برطرف شد

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده