استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Highway Car Racing: Car Games

Highway Car Racing: Car Games

نسخه۲.۹۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۶
حجم۳۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Funright Productions
‏‏به دنبال و عالی بازی اتومبیل رانی یا بازی های اتومبیل رانی هستید؟ برای لذت بردن از یکی از بهترین بازی های اتومبیل رانی اتوبان به صورت آفلاین و لذت بردن از بازی های اتومبیلرانی جدید 2020 آماده شوید.
‏آیا شما یکی از آن رانندگان اتومبیل رانی هستید که عاشق بازی های اتومبیل رانی بزرگراهی هستید و می خواهید همه را در بزرگراه شکست دهید و با مهارت های مسابقه اتومبیلرانی زیگ زاگ خود، تمام ماشین های کند را پشت سر بگذارید. آیا به دنبال بازی‌های اتومبیل رانی بزرگراهی 2020 با هیجان نهایی رانندگی با یک ماشین فوق‌العاده در بزرگراه با سرعت فوق‌العاده هستید، پس دیگر منتظر نمانید، بازی واقعی اتومبیل رانی ترافیکی 3D بازی مناسبی برای شماست که در آن می‌توانید از ماشین‌ها، کامیون‌ها و پرش پیشی بگیرید. در هوا با سرعت فوق العاده که تمام دیوانگان مسابقه را پشت سر می گذارد. در مسابقات بزرگراهی و اکثر بازی‌های اتومبیلرانی 2020 مانند این مسابقات قهرمانی اتومبیلرانی خیابانی شهری 2019، شما تجربه طفره رفتن از ماشین‌ها و کامیون‌ها را خواهید داشت در حالی که سرعت را تا حداکثر حد مجاز مسابقات بزرگراهی افزایش می‌دهید. این بازی ماشین 🚘2020 باعث می شود بازی های آنلاین اتومبیل رانی را فراموش کنید. بنابراین ترس خود را از بازی‌های شدید اتومبیل رانی در خود فرو ببرید و به یک راننده شگفت‌انگیز بازی‌های اتومبیل رانی بزرگراهی تبدیل شوید و در این مسابقه بزرگراهی بی‌حد و مرز به همراه ترافیک سریع بازی‌های اتومبیل‌رانی، عنوان قهرمان را به خود اختصاص دهید.
‏در اکثر بازی‌های ماشین مسابقه‌ای سه بعدی بزرگراه شهری 2020 و بازی‌های شبیه‌ساز بازی‌های رانندگی ماشین، می‌توانید با تمام ماشین‌های عضلانی فوق‌العاده سریع رقابت کنید، با سوار شدن بر روی آن شیرین‌کاری‌های ماشینی که از رمپ پرش می‌کنند و خود را به رتبه برتر بازگردانید. از این بازی های ماشین 2020. این مسابقه اتومبیل رانی بزرگراهی محدودیت سوخت و بنزین ندارد. موفق باشید، رانندگان مسابقه بزرگراهی، زمان در این بازی ماشین مسابقه ای 🚘2020 به نفع شماست، بنابراین وسیله نقلیه خود را با بیشترین سرعت ممکن پرواز کنید و به حداکثر سرعت مجاز برسید تا در این مسابقه بزرگراهی برنده شوید. این بازی نهایی رانندگی ماشین خیابانی شهری 2019 هیجان شگفت انگیز و تجربه دیوانه وار مسابقه اتومبیل رانی بزرگراه را به شما می دهد. بنابراین از این بازی عالی اتومبیل رانی بزرگراهی لذت ببرید 🚘2020 در یکی از سطح بعدی مدرن و محیط خیره کننده همه بازی های اتومبیلرانی 2020.
‏عملکرد اتومبیل رانی بزرگراهی شما روی رادار است، بنابراین مهارت های رانندگی عالی خود را در مسابقه بزرگراه نشان دهید بازی‌های ماشین مسابقه‌ای اتومبیل را از طریق بازی‌های رانندگی ماشین برنده شوید، جایی که باید با ترافیک واقعی مبارزه کنید و می‌توانید مهارت‌های رانندگی عالی و بی‌باک خود را در بازی‌های ماشین مسابقه‌ای بزرگراهی با بهترین فیزیک و کنترل‌های ماشین نشان دهید. آماده شوید تا ماشین عضلانی فوق العاده خود را در بزرگراه برانید و از ترافیک سنگین طفره بروید تا در این مسابقه اتومبیلرانی شدید بزرگراه، پاداش به دست آورید. مراقب باشید، زیرا بازی‌های رانندگی ماشین مانند این یک بازی ماشین 🚘2020 باید بسیار هیجان‌انگیز و خطرناک باشد تا در ترافیک بچرخد. کلید گاز را لمس کنید تا شتاب بگیرید، سرعت خود را بیشتر کنید، در مسابقه برای باز کردن قفل محیط‌های جدید و وسایل نقلیه با عملکرد بالا برای این بازی ماشین مسابقه‌ای بزرگراهی 🚘2020 برنده شوید.
‏ویژگی‌های بازی‌های ماشین مسابقه‌ای در بزرگراه 2020:
‏ گرافیک خیره کننده سه بعدی
‏جدیدترین و اسپورت خودروهای فوق العاده
‏کنترل روان و واقع بینانه
‏احساس واقعی مسابقه اتومبیل رانی
‏در برنامه خرید برای حذف موارد اضافی و خرید اتومبیل
‏سطوح چالش برانگیز
‏از این مسابقه بزرگراهی واقع گرایانه لذت ببرید بازی ماشین 🚘2020 با تجربه رانندگی عالی.
‏‏اضافه شدن رابط کاربری جدید
‏افزودن صداهای جدید
‏رفع اشکال جزئی

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر یسنا اراد
٢١ مرداد ١٤٠١

عالی

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر تقی عیدی
٤ آذر ١٤٠٠

۷۶6۶۶۶۶تاواجخشقتث

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر ماهان سلطانی
١٤ خرداد ١٤٠٠

یکم هنگ میکنه ولی بازم خوبیه خودشو داره

میپسندم۱ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده