استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Car Stunts Racing 3D-Car Games

Car Stunts Racing 3D-Car Games

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۱
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Funright Productions
‏‏آیا حاضرید با بازی بدلکاری ماشینی با مسیرهای غیرممکن از مسابقات اتومبیل رانی غیرممکن در جاده‌های آسمان لذت ببرید؟
‏اگر یک مسابقه‌دهنده ماشین‌سواری با سرعت بسیار سریع هستید و موقعیت بازی‌های ماشین‌سواری بدلکاری مگا رمپ را داده‌اید. ، سپس شما آماده هستید تا بازی جدید و واقعی شیرین کاری ماشین را در میانه آسمان بدون محدودیت سرعت تجربه کنید. این بازی فوق‌العاده و شگفت‌انگیز شیرین کاری ماشین مگا رمپ ذهن شما را متحیر خواهد کرد. بازی های ماشینی مانند بازی های بدلکاری ماشینی دیوانه و شیرین کاری رانندگی غیرممکن با محیطی عالی این بازی را جذاب تر می کند. شیرین کاری های مسابقه اتومبیل رانی دیوانه در رمپ های بزرگ و مسیرهای غیرممکن هیجان انگیز است. برای رانندگی ایمن در رمپ های بزرگ و مسیرهای منحنی، به مهارت های رانندگی ماشین شیرین کاری شدید نیاز دارید. شما احساس خواهید کرد که در حال رانندگی با ماشین هوشمند واقعی برای زندگی خود در ارتفاعات کوهستانی دیوانه وار واقعی هستید تا ماموریت های رانندگی بدلکاری غیرممکن را انجام دهید. مسابقه بدلکاری و رانندگی در رمپ های بزرگ یک ماشین فوق العاده واقعی می تواند برای شما چالش برانگیز باشد، آیا فکر می کنید برای انجام تمام ماموریت های رانندگی فوق العاده شیرین کاری که در این بازی شیرین کاری ماشین به شما داده شده است، صلاحیت دارید؟ پشت فرمان یک ماشین مسابقه ای اصلاح شده بسیار بالا قرار بگیرید که در مسیرهای رانندگی غیرممکن رانندگی می کند. این بازی Stunts Impossible Stunts مگا رمپ ماشین، مسیرهای تک جاده‌ای و رمپ‌ها و مشکلات فوق‌العاده را ارائه می‌دهد.

ویدئو معرفی برنامه

‏شما مسابقه اتومبیل رانی شیرین کاری را از یک ایستگاه پارکینگ شهری عالی شروع خواهید کرد و از مسابقه بدلکاری نهایی بازی های بدلکاری ماشین واقعی لذت خواهید برد. شما باید با ماشین خود مسابقه دهید و از شیرین کاری های رانندگی غیرممکن ماشین هوشمند در رمپ های بزرگ لذت ببرید. مهارت های رانندگی خود را در این بازی شبیه سازی خشمگین و شیرین کاری ماشین ثابت کنید. خود را به عنوان یک راننده مسابقه ای افراطی برای شیرین کاری غیرممکن تبدیل کنید. رانندگی خطرناک با ماشین کم تحرک بازی سخت رانندگی در مسیرهای زیگزاگی رمپ در جاده های کوهستانی است. وسایل نقلیه واقعاً جدید و دارای مارک فیزیک دیوانه‌وار شبیه‌سازی، ترمز، چرخش و رانندگی آماده برای شیرین کاری در رمپ‌های بزرگ هستند. با تمام سرعت خود رانندگی کنید و ماموریت ها را به موقع انجام خواهید داد تا چالش های جدید بازی شیرین کاری ماشین را باز کنید. اگر بازی‌های جدید ماشین بزرگراه را دوست دارید، این بازی شبیه‌سازی ماشین فوق‌العاده بدلکاری برای شما بهترین است. بازی ماشین‌های هیجان‌انگیز، اکشن و شبیه‌سازی شامل سواران ماشین، مسابقه‌ای و شیرین کاری‌های شدید ماشین روی رمپ‌های بزرگ در طول ماموریت‌های هیجان‌انگیز می‌شود.
‏بازی‌های بدلکاری ماشینی از جمله مسیرهای غیرممکن بدلکاری ماشین با سرعت واقعی با یادگیری آسان کنترل‌ها و مکانیک بازگشته است. فوق العاده شیرین کاری، مگا رمپ ماشین بازی راننده مسابقه، یک بازی سریع و چالش برانگیز برای بازی است. تمرین و میل مداوم شما به شما کمک می کند تا در مسابقه فوق العاده کم رشد پیروز شوید. از این بازی شگفت انگیز و هیجان انگیز مسابقه مگا رمپ ماشینی با مهارت های تخصصی لذت ببرید و با سایر بازیکنان برای شکست دادن آنها شرکت کنید. بنابراین، ماشین رنگی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و شروع به رانندگی بدلکاری در خطرناک ترین مسیرهای جاده ای در سراسر جهان مسابقه کنید. هر ماموریت این بازی شیرین کاری ماشینی ماجراجویانه و چالش برانگیز است که آن را در بین بازی های ماشین شیرین کاری مگا رمپ هیجان انگیزتر می کند.
‏بازی مسابقه ای شیرین کاری ماشینی مگا رمپ ویژگی ها:
‏: کنترل های ماشین با استفاده آسان
‏: گرافیک HD با کیفیت عالی
‏: صداهای واقعی موتور
‏: محیط خطرناک کوه تپه برای شیرین کاری های غیرممکن.
‏: جلوه های صوتی شگفت انگیز
‏: آهنگ های غیرممکن بازی های اتومبیلرانی Stunt Master
‏‏- گیم پلی بهینه شده

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ElENA
٦ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✗ دیانا

۰ ۰
بهاره
١ خرداد ١٤٠١

عالی عالی

۴ ۰
حسن محمدی
٢٤ اردیبهشت ١٤٠١

حستستستسا23567

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده