استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Excavator Construction Game

Excavator Construction Game

نسخه۴.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۱۸
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۳
حجم۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده BigZ Games
‏‏در بازی هیجان انگیز شبیه ساز بیل مکانیکی سنگین 2020 آماده شوید تا دنیای خود را سرگرم کنید. جایی که به عنوان اپراتور جرثقیل شبیه ساز ساخت و ساز شهری برای انجام وظایف خاص ساخت و ساز ساختمان و جاده سازی وظیفه انجام می دهید. بر خلاف سایر بازی های شبیه ساز بیل مکانیکی شن و ماسه 2021، در بازی های ساخت و ساز بیل مکانیکی سنگین، در حین انجام وظایف مختلف بازی های ساخت و ساز شهری، درگیر کارهای سنگین ماشین آلات بزرگ خواهید شد.
‏کارهای واقعی بیل مکانیکی دستی با چیدن و انداختن سنگ های واقعی، جرثقیل دستی و لودری که در سایت های مختلف شهر کار می کند این بازی را واقعاً سرگرم کننده و واقعی می کند. خود را برای کارهای سنگین بیل مکانیکی و لودر در شهر آینده نگر آماده کنید و خود را در این ماجراجویی شبیه ساز ساخت و ساز شهر سرگرم کنید. شما می توانید نقش اپراتور بازی لودر جرثقیل بیل مکانیکی سنگین یا راننده کامیون را برای حمل آشفتگی و مصالح ساختمانی شهر برعهده بگیرید.
‏در بازی های لیفتراک سیم یا شبیه ساز ساخت و ساز، شما باید به عنوان راننده سربالایی و سراشیبی، کارگر ساختمانی عمل کنید و کار کنید. جرثقیل های هیدرولیک غول پیکر در محیط تپه ای یا شهری. برخلاف سایر بازی‌های کامیون لودر، شما باید از بولدوزر برای پاکسازی سنگ‌هایی که مسیر جاده را مسدود کرده‌اند، علاوه بر حمل سنگ، شن یا خاک با استفاده از جرثقیل بیل مکانیکی سنگین و بارگیری آن در کامیون کمپرسی در این بازی‌های کامیون لودر 2021 استفاده کنید. هدف از تبدیل شدن به یک سازنده و شهرساز با بازی این شبیه ساز واقعی رانندگی لیفتراک سنگین است. شما باید سطوح سخت مناطق تپه ای را با جرثقیل خود حفر کنید و در کامیون کمپرسی بارگیری کنید و از تجربه بازی های شبیه ساز جرثقیل واقعی لذت ببرید.
‏ وارد بیل مکانیکی سنگین خود شوید و برای هموار کردن جاده ها و ساختن ساختمان های جدید گل یا ماسه را حفر کنید. . این بازی شبیه ساز کامیون ساخت و ساز شهری شامل وسایل نقلیه زیادی مانند بیل مکانیکی سنگین و کمپرسی های بزرگ است که برای ساختن مگا شهر واقعی استفاده می شود. بازی‌های مسابقه‌ای کامیون ارزش بازی کردن را دارند اما در این بازی می‌توانید مهارت‌های پارکینگ و رانندگی کامیون خود را با رانندگی با بیل مکانیکی برفی و کامیون کمپرسی در مناطق تپه‌ای زیبا و ارزش دیدن آفرود آزمایش کنید.
‏ویژگی‌های ساخت بیل مکانیکی سنگین شبیه ساز:
‏- کنترل های بیل مکانیکی صاف و کمپرسی
‏- ماموریت های چالش برانگیز حفاری و حمل و نقل
‏- کنترل های فیزیکی واقعی کامیون کمپرسی و جرثقیل بیل مکانیکی سنگین
‏- کنترل های صاف برای بلند کردن هیدرولیک، فرمان، چرخش و ترمز< br>- عملکرد تبلیغات را حذف کنید (می توانید بازی رایگان تبلیغاتی بازی کنید)
‏- ماموریت های چالش برانگیز چندگانه پرماجرا و هیجان انگیز
‏‏جدیدترین ماشین آلات ساخت و ساز، حالت بازی و سطوح را اضافه کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آرادساسانیان
٩ اسفند ١٤٠٢

انغ قدن به خاطر اینکه به خودت نگیر رفیق

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر محمد
١٩ شهریور ١٤٠٢

خیلی بازی خوبی هس

میپسندم۱۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر 699629
١٠ اسفند ١٤٠١

خیلی بدرد نخور

میپسندم۹ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده