استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Hex FRVR - Hexa Puzzle Board

Hex FRVR - Hexa Puzzle Board

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱۷.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۰
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۱۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده FRVR
‏‏🔶🔷 با کشیدن و انداختن بلوک های شش ضلعی در قسمت های خالی، آجرها و خطوط واضح کاشی ها را از روی تخته شش ضلعی مطابقت دهید. فقط با این بازی تطبیق بلوک، استراحت کنید و همزمان مغز خود را تمرین دهید. به سادگی کاشی های رنگی را بکشید و سعی کنید تمام سلول های شبکه را پر کنید. بازی پازل عالی برای بازی های فکری و دوستداران اره منبت کاری اره مویی! 🔶🔷

ویدئو معرفی بازی

‏این Hex FRVR است، روش جدید حل پازل! به یک تخته شش ضلعی خوش آمدید که در آن باید قطعات را در 3 جهت مطابقت دهید! آیا برای چالش آماده اید؟ استراحت کنید، هدف این پیچ و خم بلوک هگزا فقط سرگرم کردن است! هیچ حالت زندگی، هیچ سطحی وجود ندارد، شما می توانید هر چقدر که می خواهید بازی کنید! این یک چالش فقط برای شما و مهارت حل پازل شماست.
‏مغز خود را در این بازی منطقی آسان و در عین حال سرگرم کننده آموزش دهید. این تخته پازل شش ضلعی منحصر به فرد یک چالش منطقی حتی برای فن پیشرفته اره منبت کاری اره مویی است. نگران ایجاد تطابق رنگ نباشید، فقط تمام شبکه ها را با کاشی های شش ضلعی پر کنید و سعی کنید هر قطعه را در جای خالی درست قرار دهید. هزاران آجر جواهر را در این پازل بازی فکری با پیچ و تاب انفجار دهید. در یک تخته هگزا 10×10 بازی کنید، یا یک شبکه شش ضلعی بزرگتر را برای یک چالش واقعی امتحان کنید!
‏بازی آسان است: فقط یک قطعه را بردارید، آن را به پانل بکشید و رها کنید تا آجرهای دیگر ترکیب شود، و امتحان کنید برای گرفتن یک خط! سعی کنید تا آنجا که می توانید خطوط را در یک حرکت تکمیل کنید تا به امتیاز بالایی برسید و سکه هایی را برای به دست آوردن تم ها و رنگ های خاص برای آجرها و شبکه به دست آورید. مغز خود را فعال و تیز نگه دارید، همه احتمالات را تجزیه و تحلیل کنید و بلوک هگزا را عاقلانه انتخاب کنید تا گزینه های پیروزی خود را افزایش دهید.
‏تکه های شش ضلعی را در هر یک از سه جهت اصلی ادغام کنید و به اندازه خودتان خطوط شبکه را تکمیل کنید. می توان. بلوک ها را جابه جا کنید تا سلول ها را پر کنید و برای هر خطی که تکمیل می کنید امتیاز بگیرید! بلوک ها را بکشید و آنها را در جای خالی قرار دهید، با هدف قرار دادن تمام آجرهای شش ضلعی برای ایجاد خطوط و ستون ها.
‏بازی های کلاسیک بلوک جواهر را فراموش کنید که در آنها باید منتظر بمانید تا بلوک ها رها شوند و سعی کنید منفجر شوید. یک خط افقی از سنگهای قیمتی اکنون HEX را بازی کنید و پیچ و تاب اضافی مورد نیاز خود را در بازی های رومیزی دریافت کنید. امکانات سرگرمی در شش ضرب شده است. فقط بلوک‌هایی را که می‌خواهید بکشید و در هر زمان استفاده کنید، در این اره منبت کاری اره مویی هگزا هر قطعه جواهر متفاوت است، هر حرکت یک چالش است و این به شما بستگی دارد که خط درست را ادغام کنید! آنها ترکیبات نامحدودی برای حل این معمای جواهر هستند، تنها رقیب شما منطق است!
‏از آنجایی که شما در یک پانل شش ضلعی بازی می کنید، می توانید خطوط بلوک را در سه جهت ادغام کنید تا بتوانید ترکیب های باورنکردنی ایجاد کنید! مکعب مناسب را ذخیره کنید، آن را جا دهید و زنجیره ای از ترکیب انفجار بلوک را آزاد کنید. هرچه خطوط بیشتری را ادغام کنید، تعداد سکه‌هایی که می‌توانید دریافت کنید بیشتر می‌شود. رفع انسداد +10 استایل برای برد هگزا خود! از سبک جواهر نئون گرفته تا تخته پازل چوبی کلاسیک!
‏قابل پخش در حالت هواپیما، بدون اتصال به اینترنت. بدون 4G یا Wi-Fi مورد نیاز است. این یک بازی تطبیق بلوک عالی برای یک دوره کوتاه آموزش مغزی با طراوت در اتوبوس، مدرسه یا اداره است. بازی هگزا آسان برای همه سنین و انواع تبلت ها و گوشی ها. این بازی هم بر روی گوشی‌های هوشمند درجه بالا و هم در دستگاه‌های با کارایی پایین به‌راحتی اجرا می‌شود.
‏Hex FRVR یک بازی با حافظه کم است، برای بازی به بیش از 35 مگابایت نیاز ندارید! این بازی پازل تترا رایگان تنها بر ارائه یک تجربه واقعاً سرگرم کننده در یک بازی کم مگابایت به صورت رایگان تمرکز دارد. این یک بازی تطبیق بلوک شش ضلعی آسان با کنترل های بسیار اعتیاد آور و ساده است، بنابراین هم جوانان و هم بزرگسالان می توانند از آن لذت ببرند. به صورت آنلاین یا آفلاین بازی کنید، زیرا برای ادغام سلول های هگزا نیازی به اتصال اینترنت ندارید. و استراحت کنید، می توانید هر چقدر که می خواهید بازی کنید، محدودیت زمانی وجود ندارد! فقط شما و مغزتان هستید!
‏‏بابت بازی FRVR از شما متشکریم. در FRVR می‌خواهیم بهترین تجربه ممکن را با بازی‌های ما داشته باشید.
‏به همین دلیل است که ما به‌طور مرتب بازی را به‌روزرسانی می‌کنیم تا رفع اشکال‌ها، ویژگی‌های جدید و بهبودهایی را در گیم‌پلی برای شما به ارمغان بیاوریم.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده