استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آشپزی و رستوران
Lolly Dolls Cake Maker–Chibi Dolls Girly Games

Lolly Dolls Cake Maker–Chibi Dolls Girly Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۵
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۵
حجم۶۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آشپزی و رستوران
سازنده FunPop
‏‏ساخت بازی های عروسک کیک بسیار سرگرم کننده است! من می‌توانم در بازی‌های دخترانه رایگان، تغییر شکل عروسک، ایجاد آواتار انجام دهم! و می توانید کیک درست کنید یا در سالن پخت کیک بخورید. فکر می‌کنم نانوایی شیرینی پزی خواهم بود و در بازی‌های سرگرم‌کننده برای دختران، شیرینی‌های شیرین یا نبات پنبه می‌پزم.
‏ویژگی‌های بازی‌های دخترانه آرایش عروسک‌های لولی و عروسک‌ها:
‏1.امروز روز خرید است! من می‌خواهم یک عروسک پرنسس مد برای بازی‌های دخترانه‌ام به صورت رایگان بخرم.
‏2. زمان خرید از مرکز است! دختران مرکز خرید، بیایید با عجله وارد مرکز خرید شویم و یک دختر استایلیست بخریم تا به شوی مد بازی‌های لباس عروسک چیبی بپیوندیم
‏3. من می‌توانم تورتا، دروازه، کک‌های راحت و شیرینی بپزم. و شما می توانید تحویل کیک را انجام دهید. سازنده چیبی باشید و همین الان به دختری بپیوندید که بازی های آشپزی بازی می کند!
‏4. آیا می خواهید در بازی های رایگان دخترانه یک نانوای شیرین باشید؟ می‌توانید به نانوایی کیک‌های خوشمزه بپیوندید تا مهارت خود را در پخت کیک‌های برفکی تمرین کنید.
‏5. حالا یک دختر عروسک بامزه باشید. کیک‌ها را با شیرینی شیرین، آب نبات پنبه‌ای، و عروسک‌های آب نبات چوبی مخلوط کنید. سپس کیک آواتار عروسک ما میخکوب می شود! هر بچه ای بازی می کند، عاشق بازی های جالب برای دختران خواهد شد.
‏6. آیا می توانید به آرایش عروسک کک در سالن آرایش کمک کنید؟ یک دختر استایلیست در آبگرم مد وجود دارد، او می‌تواند عروسک‌ها و مدل‌های مو را برای دختر مرکز خرید انجام دهد!
‏7. در کوچن نانوایی خودم کوک بپزید. تمام تلاش خود را بکنید تا یک نانوایی بسازید، در بازی های خوب برای دختران سازنده آواتار خواهید بود.
‏8. من می خواهم عروسک در آب نبات، عروسک های گرد و نخی روی تورتاهایم! خانه رویایی من تمام شد. با تشکر از مهارت های شما در تزئین خانه های عروسکی.
‏9. تزیین کیک برای خانه عروسک در طراحی کیک مهم است. تزیین کک زیبا با کوکی های شیرین و پاشیدن مات می تواند خانه رویایی شما را عالی کند!
‏10. وای، مایه روی خانه عروسک خوشمزه به نظر می رسد! تزئین queque را تمام کنید و آن را بپزید، سپس آن را میخ کنید! شخصیت خود را بسازید و از بازی های دخترانه سرگرم کننده لذت ببرید.
‏11. چهره عروسکی شگفت انگیز، یک مدل موی زیبا را در این آرایشگاه دخترانه انتخاب کنید. در بازی‌های مدل موی عروسک، لباس‌های مد و لباس عروسک را انجام دهید.
‏12. اکنون دختران را بپوشید. شیک ترین استایل را در این گن برای دختران انتخاب کنید.
‏هم اکنون به صورت رایگان به بازی های ما برای دختران بپیوندید! بازی‌های دخترانه را رایگان انجام دهید و می‌توانید یک آشپز تک‌شاخ و نانوای شیرین در سالن پخت لباس انیمه باشید!
‏درباره FunPop
‏FunPop در بازی‌های کودکانه در پلتفرم موبایل تخصص دارد. هدف ما ارائه بازی خلاقانه و آموزشی برای کل خانواده است. ما به آنها کمک می کنیم تا مهارت های اساسی زندگی و عادات خوب را از طریق بازی های خود بیاموزند.
‏از ما دیدن کنید: http://www.funpop.com.cn
‏ما را تماشا کنید: https://www.youtube.com/c/FunPopMedia
‏تماس با ما
‏به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنید! سوالات؟ پیشنهادات؟ پشتیبانی فنی؟ 24/7 با ما تماس بگیرید contact@funpop.com.cn

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
هدیه زهرا
٢ فروردین ١٤٠٢

خیلی ممنونم از سازنده این بازی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب است حتما نصب کنید

۰ ۰
فاطمه
١٦ آذر ١٤٠١

اسم فاطمه سلام این بازی عالی است عالی عاشقم حتما نصب کنید نظر من و خواهرم. زهرا عشقم

۱ ۰
جنی
٢ تیر ١٤٠١

بازی خوبی است اما مرحله هاش کمن از سازندش میخوام مرحله هاش زیاد شود

۱ ۰

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده