استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
Makeup Kit Cupcake Games -  Tasty Cupcakes Maker

Makeup Kit Cupcake Games - Tasty Cupcakes Maker

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷
حجم۶۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده FunPop
‏‏دختر آرایشگر می خواهد برای جعبه زیبایش کیت آرایش بخرد، اما چرا کاپ کیک های آرایشی درست نمی کند. حالا نانوایی نزدیک من را جستجو کنید. این نانوایی بستنی تک شاخ، پای خامه ای، صحرای مخروطی، تارت شیرین، شیرینی شیرین، کیک شیرین و سایر شیرینی ها را در بازی های آشپزی برای بچه ها درست می کند. این بازی کیک کوچک داستان نانوایی برای سازنده کیک کوچک است که آرایش دخترانه و کیک فنجانی را دوست دارد. به بازی های گریم و بازی های نانوایی ما بپیوندید، می توانید کیک درست کنید تا از فروش نان در بازی های شیرینی پزی لذت ببرید. اکنون ماجراجویی شیرین نانوا را در نانوایی کیک شیرین شروع کنید!

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی‌های آرایشی برای دختران و بازی‌های Maquillaje ویژگی‌ها:
‏1.در مورد پخت کیک در امپراطوری نانوایی من چطور؟ پخت کیک با خامه در مغازه نانوایی یک فرار شیرین برای کیک شیرین بازی های آشپزی برای کودکان نوپا است. به آن نانوایان کوچک «بازی‌سازی بچه‌ها» یا «بازی‌های سازنده بچه‌ها» نیز گفته می‌شود.
‏2. این بازی‌های شیرینی پزی برای دختران بسیار سرگرم‌کننده است، بچه‌های آرایشگر و سرآشپز کوچک با هم برای پخت شیرین‌ترین کیک‌های آرایشی در نانوایی آرایشی کار می‌کنند. ! پفرکت! کرم فراستینگ روی فنجان کیک و کیک روی کیک، کیک‌های خوشمزه و کیک سالم را در مغازه‌های نانوایی می‌پزید. آیا دستور پخت کیک آسانی برای پخت کیک در بازی های maquiagem دارید؟
‏3.Purble place! شیرین‌ساز در نانوایی سرگرم‌کننده کیک می‌پزد، در حالی که ارائه‌دهندگان لوازم آرایشی که عاشق کیک شیرین هستند، کیک را با دیگ پخت در فروشگاه لوازم آرایش درست می‌کنند. حدس می‌زنم دختران آرایشگر ممکن است کیک‌ها را با مواد آرایشی آرایشی با دستور پخت‌های کمتیک ترکیب کنند. بهترین شیرینی پز در بازی های شیرین چه کسی خواهد بود؟ برنده‌ای که بهترین شیرینی آرایشی را پخته می‌تواند در بازی‌های غذایی نانوایی نانوایی بسازد.
‏4.داستان آشپزی خود را در بازی‌های کیک خوشمزه شروع کنید. شنیدم که یک سرآشپز کوچک یک کک شیرین در بازی آرایش پخته است. من معتقدم که می‌توانید کاپ کیک‌های آرایشی بچه‌ها را با آرایش بدون عوارض در فروشگاه شیرینی‌پزی بپزید. بیا دیگه! با دستور العمل های این فنجان کیک، می توانید کیک های خوشمزه را در جای بنفش بعدی بپزید.
‏5. وقتی کیک راحت را میخ زدید، کیک راحت را در جعبه آرایش قرار دهید، سپس نوبت تحویل کیک است. مشتریان خارج از نانوایی شیرینی در صف ایستاده اند. بچه‌ای می‌خواهد در بازی‌های کیک، دروازه‌ی آرایش پری با رویه‌های پاشیده شود. آن را در بازی رایگان maquillaje کامل کنید.
‏6.دختر آرایشگر کوچولو دیوانه است که دسر آرایشی را با کمدش می پزد. او عاشق آرایش رایگان در بازی کیک است. بیایید منتظر دسرهای شیرین او در نانوایی کیک های خوشمزه باشیم.
‏7.چی؟! کاپ کیک های آرایش مد شما در نانوایی خودم فاسد شده اند! من کاپ کیک های آرایشی زیادی در بازی های شیرینی پزی پخته ام و پخت دسرهای عالی تنها هدف من در بازی های آشپزی بچه هاست. استاد آشپز، می توانید کمک کنید تا بفهمید چرا کیک های فراست در کارخانه کیک فاسد شده اند؟
‏8.زمان تزیین کیک! تمام ایده های آرایش دخترانه و آرایش نوجوان خود را برای کیک های مد روز در بازی های کیک سازی نشان دهید! بیایید بهترین و شیرین ترین کیک ها را در سالن زیبایی DIY کنیم! می‌توانید در بازی‌های آرایشی برای دختران بیشتر بسازید، وقت آن رسیده است که کیک را در بازی‌های رایگان سرگرم‌کننده برای کودکان امتحان کنید.
‏9.دختران، این یک روند جدید برای پخت کیک در سالن آرایش است! از آب نبات ماکیلاج خود در فروشگاه شیرینی یا لوازم آرایشی استفاده کنید، کیک آرایشی درست می کنید و نانوای شیرینی در بازی های رایگان بچه ها برای دختران خواهید بود.
‏10.در میان بازی های بچه گانه دخترانه رایگان، بازی های آشپزی دخترانه در بازی ها محبوب هستند. از دختران چه نوع بازی های رایگان دخترانه را دوست دارید؟ بازی های غذایی؟ بازی رایگان برای دختران؟ بازی ها را به صورت رایگان برای دختران دانلود کنید تا پاسخ خود را بیابند.
‏در این بازی های زیبا کیک های راحت زیادی وجود دارد، من می توانم از سرگرمی پخت و پز خانگی و شیرینی پزی در بازی آشپزخانه دخترانه و پسرانه لذت ببرم. اولین کیک شیرینی من crush در این بازی آسان غذای بچه ها اتفاق افتاد. به بازی‌های آرایشی و دسر بازی بپیوندید تا همین حالا سرآشپز غذای کودکان شوید!
‏درباره FunPop
‏FunPop در بازی‌های کودکانه در پلتفرم موبایل تخصص دارد. هدف ما ارائه بازی خلاقانه و آموزشی برای کل خانواده است. ما به آنها کمک می کنیم تا مهارت های اساسی زندگی و عادات خوب را از طریق بازی های خود بیاموزند.
‏از ما دیدن کنید: http://www.funpop.com.cn
‏ما را تماشا کنید: https://www.youtube.com/c/FunPopMedia
‏تماس با ما
‏به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنید! سوالات؟ پیشنهادات؟ پشتیبانی فنی؟ 24/7 با ما تماس بگیرید contact@funpop.com.cn

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۹۰۳۴۱۹
٤ فروردین ١٤٠٢

عاااااااااااااالی ترین

۰ ۰
۸۷۱۲۱۲
٢٧ شهریور ١٤٠٠

سلام باری خوبیه بدک نیست از سازندش هم تشکر می کنم

۸ ۳
آسمان حسینی
١٥ فروردین ١٤٠٠

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بده

۶ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده