خانه برنامه‌ها آشپزی و رستوران

برنامه های آشپزی و رستوران

موبایل ها و تبلت های هوشمند دروازه ای مجازی به دنیای بیرون هستند و با استفاده از آن ها این موقعیت را داریم که در لحظه به هرچیزی که می خواهیم دسترسی داشته باشیم. اپلیکیشن های دسته ی آشپزی و رستوران مناسب کسانی است که عادت دارند مهارت ها را از راه مشاهده کردن یاد بگیرند. با استفاده از این برنامه ها می توانید به راحتی به دنبال دستور غذا مورد نظرتان گشته و با خواندن و مشاهده کردن طرز تهیه و پخت انواع غذا را یاد بگیرید؛ از این ساده تر هم داریم؟!

دسته بندی برنامه های اندرویدی معمولا با در نظر گرفتن کاربرد آن ها انجام می شود. از اپلیکیشن های مالی و پرداخت تا برنامه های آموزشی، پلتفرم اندروید نقش بسیار مهمی را در زندگی روزمره ما بازی می کند. در این بین برنامه های آشپزی و رستوران را می توان خوشمزه ترین دسته بندی در بین اپلیکیشن های اندرویدی دانست. این برنامه ها در هنگام پخت غذاهای مختلف همراه شما هستند، به شما رستوران های با کیفیت شهر را پیشنهاد می کنند و حتی غذا را برایتان تا درب خانه نیز می آورند.

کارهایی که امروز این برنامه های آشپزی و رستوران برای ما انجام می دهند در گذشته معمولا وقت و انرژی زیادی از ما می گرفت. به طور مثال پیدا کردن یک رستوران با کیفیت کار سختی بود اما امروزه با ورود به یکی از اپلیکیشن های این دسته و چک کردن نمرات کاربران می توانید بهترین رستوران های شهر را در کمترین زمان ممکن پیدا کنید. یا اگر وقت و انرژی بیرون رفتن را ندارید می توانید به راحتی از رستوران های اطراف خود غذا سفارش دهید.

اما همانطور که گفتیم برنامه های آشپزی و رستوران اندروید با توجه به خدماتی که ارائه می دهند به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند. کار را با برنامه های آموزش آشپزی شروع می کنیم که در بین کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است. معمولا بسیاری از خانواده ها رژیم غذایی ثابتی دارند و مجموعه مشخصی از غذاها را در طول هفته مصرف می کنند. اما اگر می خواهید از این دایره خارج شوید و غذاهای مختلف از فرهنگ های متفاوت را امتحان کنید برنامه های آموزش آشپزی اندروید می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند.

پیش از این مجبور بودید برای یاد گرفتن دستور پخت های مختلف برنامه های آشپزی تلویزیون را تماشا کنید یا کتاب های آشپزی را خریداری کنید. هرکدام از این راه ها محدودیت های خود را داشتند به خصوص به لحاظ تعداد غذاهایی که در آن ها وجود داشت. اما اپلیکیشن های آشپزی مجموعه ای بزرگ از دستورپخت های مختلف را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید تبدیل به یک سرآشپز حرفه ای شوید.

اما اگر حس و حال آشپزی و مطالعه دستور پخت را ندارید و می خواهید یک غذای آماده با کیفیت بخورید، باید سری به بهترین رستوران های شهر بزنید. اما چگونه یک رستوران خوب پیدا کنیم؟ باید گفت برای این منظور هم اپلیکیشن های جذابی طراحی شده اند که کار را برای شما حسابی راحت می کنند. برنامه های راهنمای رستوران اندرویدی لیستی از بهترین و محبوب ترین ها را به تفکیک لوکیشن، غذا و حتی قیمت به شما پیشنهاد می دهند تا رستوران و غذای مورد خود را به راحتی پیدا کنید.

اما یکی از قابلیت های جذاب این برنامه ها که در سال های اخیر بین کاربران محبوبیت زیادی پیدا کرده، بررسی و تست غذاهای مختلف است. افرادی که شما آن ها را تحت عنوان تستر غذا می شناسید با رفتن به رستوران های مختلف و تست غذای آن ها نظرات خود را با دیگران به اشتراک می گذارند تا سایر افراد نیز با استفاده از آن ها تصمیم به انتخاب یک رستوران یا یک غذای خاص بگیرند. البته ممکن است بساری از این نظرات جنبه تبلیغاتی داشته باشند اما با این حال باز هم کمک زیادی به شما برای اطمینان از میزان کیفیت یک رستوران خاص می کند. علاوه بر تسترهای غذا مردم عادی نیز نظرات خود را در این اپلیکیشن ها به اشتراک می گذارند که می تواند در جهت انتخاب غذا و رستوران بسیار کاربردی باشد.

حالا اگر نه حس و حال آشپزی را داریم و نه می خواهیم به رستوران برویم چه؟ در این حالت بهتر است سری به اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا بزنید. نکاتی که در مورد بهترین رستوران های شهر، نظرات کاربران و.... گفتیم را به یاد دارید؟ برنامه های سفارش آنلاین غذای اندروید نیز همه آن ها را در اختیار شما قرار می دهند. علاوه بر آن نیز می توانید غذای مورد نظر را انتخاب کرده تا درب منزل به شما تحویل داده شود. این برنامه ها با توجه به موقعیت مکانی شما لیستی از رستوران ها، فست فود ها و حتی شیرینی فروشی ها را برایتان نمایش می دهند. غذاهای موجود در تمام این رستوران ها به همراه قیمت نیز در این برنامه ها درج شده تا به راحتی انتخاب کنید.

اما برای آن که از انتخاب خود مطمئن شوید می توانید به نمرات سایر کاربران به غذافروشی مورد نظر دقت کنید یا نظرات آن ها را که ذیل هر رستوران قرار گرفته بخوانید. مزیت دیگر اپلیکیشن های سفارش غذا، انتخاب های متعددی است که در اختیار شما قرار می دهند. چند سال قبل شاید تنها انتخاب شما برای سفارش غذا، نزدیک ترین رستوران محله بود اما اکنون می توانید با استفاده از این برنامه ها منوی رستوران های مختلف که اتفاقا فاصله زیادی هم از شما ندارند را مشاهده کرده و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

در نهایت اگر قصد دارید طرز تهیه غذاهای مختلف (خورشت، کباب، دسر، سوپ، سالاد و…) را یاد بگیرید و یا به صورت آنلاین از رستوران ها و کافه های دور و برتان سفارش دهید و نظرات بقیه ی آدم ها درمورد آن ها را بدانید، پیشنهاد می کنیم حتماً سری به دسته بندی آشپزی و رستوران مایکت بزنید!

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.