خانه بازی تفننی
Cake Maker - Cooking Game

Cake Maker - Cooking Game

تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۲۲
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده FM by Bubadu
‏‏از کیک درست کردن لذت ببرید، شمع‌ها را فوت کنید و یک آرزو کنید.
‏کیک ساز اجازه می دهد تا شما برای هر مناسبتی یک کیک مخصوص بپزید. اگر شما می خواهید یک کیک برای تولد کسی و یا عروسی دوست خود، و یا شاید برای عزیزخود برای روز ولنتاین، و یا فقط برای خوشحال کردن کسی کیک بپزید ، کیک پز بهترین وسیله برای شما می باشد .
‏شما می توانید اشکال متعدد و همچنین انواع شیرینی ها را برای پر کردن داخل کیک خود انتخاب کنید ، کیک های یک یا دو طبقه با پوشش های مختلف خلق کنید، و آنها را با تزیینات مختلف برای مناسبتهای مختلف و با اضافه کردن دکوراسیون شیرینی همچون میوه های تازه، آب نبات و خامه آنرا بیارایید .با ریختن خرده آجیل، یا قرار دادن شمع و یا اضافه کردن اسباب بازی ها کمی آن را جذاب تر کنید.
‏ حالا وقت آنست که جشن رو شروع کنیم، فشفشه ها را آتش زده و به تماشای آنها بشینیم، شمع ها را فوت کنیم و کیکی که را پخته اید را مزه کنید
‏ویژگی ها :
‏★ گرافیک های زیبا با کیفیت بالا HD
‏★ بصری و استفاده آسان با برداشت اقلام از روئ تخته ارتباط با قابلیت کار برئ مستقیم
‏★ امکان انتخاب بازی هائ نامحدود با ترکیب نامحدود
‏★ کیک ها با اشکال و پوشش بسیار مختلف هم برای کیکهای یک و دو طبقه
‏★ انواع متنوع از تزینات روئ کیک، کرم ها، آب نبات ها، میوه ها، کرمها، شمع ها
‏★ برائ تزینات اشکال مختلف و اسباب بازیهائ صدا دار
‏★ بازی های کوچک پازل متحرک
‏انجام این بازی رایگان است. هرچند شاید مجبور باشید برای استفاده از برخی قابلیت‌ها و موارد دیگری که در توضیحات بازی به آن‌ها اشاره شده است، از طریق خرید درون اپلیکیشن پول واقعی پرداخت کنید. لطفاً برای مشاهده جزییات بیشتر در مورد خریدهای داخل اپلیکیشن، تنظیمات دستگاه خود را بررسی کنید.
‏تبلیغاتی برای محصولات Babadu یا محصولاتی دیگر در درون بازی وجود دارد که کاربر را به سایت‌ها و اپ‌های ما و یا دیگران هدایت خواهد کرد.
‏قوانین حریم خصوصی: https://bubadu.com/privacy-policy.shtml
‏شرایط استفاده: : https://bubadu.com/tos.shtml
- maintenance
- minor bug fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟