استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Real Offroad Farm Tractor Driving : Driving Game

Real Offroad Farm Tractor Driving : Driving Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۴/۲۳
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Game Blast Studio
‏‏رانندگی تراکتور در مزرعه آفرود واقعی: بازی رانندگی بسیار سرگرم کننده است. آیا عاشق بازی های تراکتورسازی هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، اکنون این بازی Real Offroad Farm Tractor Driving: Driving بهترین بازی برای شماست تا به عنوان بهترین کشاورز و راننده متخصص، محموله های کشاورزی و حیوانات مزرعه را به مزرعه دیگر منتقل کنید. کامیون باری ابر تراکتور کشاورزی آمریکایی متصل به چرخ دستی در جاده گلی روستایی مهارت های منحصر به فرد رانندگی تراکتور را بهبود می بخشد و با حمل محموله های کشاورزی مانند هی، کنده های چوبی، شیر و سایر مواد غذایی به موقع به منطقه روستایی، بازی سه بعدی رانندگی بسیار سخت به کشاورز کمک می کند. وظیفه حمل و نقل خود را در کوه های سنگین غیرممکن تپه دره بهبود بخشید. دیوید عاشق کشاورزی است و یک قهرمان کشاورز دروگر واقعی وظیفه دارد محموله های کشاورزی را از خانه مزرعه جمع آوری کند و تمام خانواده را به بازار شهر برساند که به حرفه کشاورزی شهرت دارد. Heavy Cargo Tractor به خوبی طراحی شده است و ماشین پرتو پرقدرت می تواند بارهای سنگین را تحمل کند.

ویدئو معرفی برنامه

‏اول از همه، واگن برقی را با تراکتور باری سنگین وصل کنید از بازی شبیه ساز تراکتور باری جدید به عنوان یک راننده حرفه ای لذت ببرید. محصولات خود را در یک منطقه خاص با استفاده از موتور رباتیک ماشین آلات سنگین برای کشت مزرعه در بازی شبیه سازی سه بعدی کشاورزی 2018 رشد دهید. کشاورز وظیفه دارد محصولات آماده را روی تراکتور بارگذاری کند، مانند گندم، برنج، نیشکر، پلیس ذرت، انبار کاه و مزرعه پنبه، همگی خوب در بازار بفروشند و درآمد کسب کنند. حمل و نقل حیوانات مزرعه و گاو بخش عمده ای از حمل و نقل حیوانات متعدد به خانه مزرعه و بیمارستان سه بعدی دامپزشکی است. فرمان را محکم بگیرید و کمربند ایمنی خود را ببندید شغل شما انتقال حیوانات مزرعه مانند گاو، بز، مرغ، اسب، گوسفند، گاومیش از دام به مقصد، برخی از حیواناتی است که در اطراف مزرعه چرا می کنند، بنابراین مطمئن شوید که به حیوانات مزرعه برخورد نکنید.
‏رانندگی تراکتور حمل و نقل محموله کشاورزی روستایی بهترین بازی شبیه سازی. محیط کشاورزی سه بعدی واقعی حیوانات پرورشی نسل جدید و تراکتور سنگین با چرخ دستی که برای دوستداران بازی های سه بعدی کشاورز و کشاورزی طراحی شده است. بنابراین وقت آن است که به راننده متخصص در ماشین‌های بزرگ تبدیل شوید تا وظیفه حمل و نقل را با دقت در جاده‌های پر دست‌انداز روستا، مسیرهای بالا و پایین پر از زباله و جاده‌های گلی انجام دهید. تراکتور درایو تپه بازی شبیه ساز سه بعدی جالب برای رانندگی و پارک کردن هر دو سرگرم کننده در این بازی است. بازی جدید تراکتور باری رایگان و آسان برای بازی با صداهای مملو از سرگرمی و هیجان پس زمینه کشاورزی بسیار جذاب و جذاب است. کشاورز محموله را به مزرعه ای به مزرعه دیگر تحویل می دهد و بازار فوق العاده برای کسب درآمد، کشاورزی و کسب و کار کوچک ستون فقرات اقتصاد مدرن است. ماشین آلات با احتیاط به جاده های حومه شهر و زمین ناهموار. در شرایط شدید بدون گاز یا سوخت. خدمات پمپ بنزین یا پمپ بنزین موجود در مناطق روستایی در این محیط پمپ بنزین یا پمپ بنزین پمپ بنزین را خواهید یافت. آیا برای ماجراجویی روستایی در بازی کشاورزی آماده هستید؟ بازی Real Offroad Farm Tractor Driving: Driving بازی هدیه ای برای شماست. تراکتورهای سنگین بارهای سنگین، بشکه نفت، بشکه شیر را به سوپر مارکت شهر یا مرکز خرید حمل می کنند. شبیه ساز رانندگی شیدایی تراکتور به رابط کاربر پسند شما کنترل آسان و حیوانات متحرک را می دهد. تراکتور خود را برای بارگیری واگن برقی یا سورتمه قلاب کنید و به آن رانندگی کنید. محیط چالش برانگیز گرافیک خیره کننده دیوانه زیگزاگ خارج از جاده پر از ماجراجویی است. پس با بازی Real Offroad Tractor Driving: Farming Driving، برای حمل و نقل آماده باشید!
‏وقت آن است که حرفه خود را در رانندگی واقعی آفرود تراکتورسازی: بازی رانندگی
‏ b>ویژگی های برتر Real Offroad Farm Tractor Driving: بازی رانندگی
‏- محیط کشاورزی با جزئیات بسیار
‏- دوربین چند جهته
‏- مناظر زیبای منظره
‏- کنترل های روان و آسان
‏- بازی آفلاین
‏- مناظر واقع گرایانه در سربالایی کوهستان
‏- بازی رایگان در این بازی
‏- رابط کاربری گرافیکی عالی و دوستانه.
‏- تجربه کشاورز در زمان واقعی
‏- از تمام مراحل لذت ببرید داشتن مزرعه
‏امیدواریم که رانندگی واقعی آفرود تراکتورسازی مزرعه: بازی رانندگی ما را دوست داشته باشید و فراموش نکنید که در Google Play به ما امتیاز دهید! با تشکر
Gameplay Quality Improve
Major Bug Fixed
Enjoy!!!

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده