استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Prado Car Parking 3D Games

Prado Car Parking 3D Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۵
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۴۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Game Blast Studio
‏‏آیا از بازی پارکینگ کامیون و سایر وسایل نقلیه مانند اتوبوس، رانندگی کامیون، شیرین کاری پرادو و موتور سیکلت و بازی های پارک خسته شده اید. اگر بله! سپس جدیدترین و پرطرفدارترین بازی Prado Car Parking Game: Extreme Tracks Driving 3D را بازی کنید. تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه خود را بردارید و شروع به بازی یکی از بهترین بازی های پارکینگ کلاسیک و شبیه سازی کنید. برای آموزش رانندگی و آزمون رانندگی نیازی به رفتن به هر نوع آموزشگاه رانندگی نیست. رانندگی با ماشین و پارک کردن همه چیز در یک بازی. شما باید بازی های پارکینگ زیادی انجام دهید، اما این نوع بازی پارکینگ روی حیله و تزویر یکی از بهترین هاست. مهارت های رانندگی آزمایشی خود را بهبود بخشید و راننده حرفه ای پارکینگ اتومبیل شوید. چندین ماموریت چالش برانگیز و تعداد زیادی منحنی های دشوار غیرممکن در انتظار شما هستند. موتور ماشین کلاسیک را راه اندازی کنید و از رانندگی سرگرم کننده لذت ببرید. بهترین چالش پارکینگ ماشین کلاسیک و رانندگی واقعی ماشین قدیمی بهترین فضای مدرسه رانندگی را ارائه می دهد. با انجام این شگفت انگیزترین بازی پارکینگ کلاسیک، مهارت های رانندگی خود را بهبود بخشید. بازی پارکینگ پرادو: بازی سه بعدی رانندگی با مسیرهای شدید سریع ترین و از نظر بصری خیره کننده ترین بازی رانندگی است.

ویدئو معرفی برنامه

‏این بازی سه بعدی پارکینگ ماشین با سطوح پارکینگ سرگرم کننده هیجان انگیز و غیرممکن است. بهترین بازی پارکینگ و شبیه‌سازی نسل بعدی با گرافیک HD و کنترل‌های رانندگی ماشین قدیمی. اعتیاد آور ترین و شهودی ترین بازی پارکینگ را بازی کنید. بازی پارکینگ هارد دیسک ماشین قدیمی به شما این امکان را می دهد که مهارت های پارکینگ و رانندگی خود را همزمان بهبود بخشید. بازی پرادو Car Parking: Extreme Tracks Driving 3D crazy یک شبیه ساز پارکینگ شگفت انگیز است که ماشین های کلاسیک قدیمی با عملکردهای مختلف و چالش های رقابتی پارک برای شما دارد.
‏شما پارکینگ ماشین کلاسیک هارد دیسک خود را بهبود و توسعه خواهید داد. مهارت های بازی این بازی پارکینگ پرادو: آهنگ های شدید رانندگی سه بعدی. این هارد دیسک قدیمی بازی پارکینگ ماشین های کلاسیک قدیمی به ویژه برای عاشقان بازی های چالش برانگیز پارکینگ ماشین طراحی شده است. پارکینگ ها، شهر زمین بازی برای راننده جدید پارکینگ هستند، برای یافتن بهترین شغل های پارکینگ خودرو بیشتر کاوش کنید. این بهترین بازی کلاسیک پارکینگ ماشین است که تا به حال با چالش های شدید و نهایی پارک ماشین وجود دارد. دقت در کنترل فرمان ماشین مسابقه ای ویژگی است که با راننده پارکینگ ماشین قدیمی مرتبط است.
‏از این ماجراجویی سرگرم کننده لذت ببرید
‏ویژگی بازی پارکینگ پرادو: مسیرهای شدید رانندگی سه بعدی:< br>گرافیک فول اچ دی
‏زوایای مختلف دوربین
‏کنترل های رانندگی واقعی
‏صدای واقعی ماشین
‏سطوح چالش برانگیز مختلف برای بازی
‏هر سطح از سطح دیگری دشوار است
‏بازی پارکینگ اعتیاد آور و بصری
‏ > حالت پخش آفلاین
‏کنترل های مختلف (فرمان، پیکان)
‏‏صدای محیط جدید
‏محیط جدید
‏خودروی جدید
‏پوستهای جدید
‏کنترلهای صاف
‏وسایل نقلیه کلاسیک با فناوری پیشرفته

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده